• GOAT
    172
    O tome ti i govorim. Da smo mi zainteresirani za Pasalica i da je on trenutno u Dortmundu, za njega bi rekli "da on valja probio bi se u prvi tim" i kako dovodimo no name igrace. Svaki put kad pokazemo interes za bilo koga ljudi pronađu nacine za popljuvati igraca. Liga nikad nije jedino mjerilo talenta ali ako cemo tako gledati onda se nemojmo ni ljutiti kad nasu ligu podcjenjuju i kad dobijamo ponude debelo ispod vrijednosti igraca
  • Ivdzo11
    3.4k
    Kako doznaje Germanijak, Dinamo je još prije mjesec dana u Japan poslao novu ponudu, htjeli su Modri otkupiti Kaneka za 600 tisuća eura, umjesto dosadašnjih 1,1 milijun eura. Odgovor se dugo čekao, u japanskim medijima moglo se pročitati da će klub poštivati volju igrača, ali da ipak neće izlaziti iz nekih gabarita. Očito, Dinamova ponuda Japancima nije dovoljna, ne uklapa se u te gabarite i poslali su u Maksimir odgovor kako ne pristaju na Dinamove uvjete. S obzirom da Dinamo nije ponudio više, niti želi platiti višu svotu, Kaneku istječe posudba i on više neće igrati za Dinamo. Doći će još u Zagreb po stvari, pozdraviti se sa suigračima i potražiti sreću negdje drugdje.
  • austrijanac
    3k
    koje je došao Anthony KalikCaptain America

    Imao sam dosta optimizma oko tog klinca, ali kad si napisao ovo si me baš jebeno otrijeznio...
  • Nogo
    1.8k

    Odlazak Kaneka ostavlja dodatnu 'rupu' na krilima, a baš su te pozicije označene kao meta u prijelaznom roku, Dinamo bi mogao dovesti minimalno dva krilna igrača. Jedan je Marko Pjaca, njega od povratka u Dinamo dijele tek formalnosti (ali, dok nije sve potpisano, nećemo reći da je gotovo), a drugi bi mogao biti Marin Šotiček. Pisali smo da je Basel poslao na Kajzericu ponudu za Šotičeka, ali ne miruje ni Dinamo. Modri bi idućih dana mogli konkretnije krenuti po njega, dovesti talentiranog Šotičeka u Maksimir. Hoće li odmah i zaigrati za Dinamo ili će nekamo na posudbu, o tom potom.
  • Orc123
    6k
    Soticek i Pjaca naspram Vidovica i Kaneka?? A mi se kao zelimo pojacati? Top....
  • dumitrumitu
    937
    Ja se još nadam da će VIdović ostati iako nema razloga da Bayern pristane na manji iznos.
  • Zagi
    5.8k
    Uz najveću želju da ga negdje uguram jer mislim da ima neke odlične kvalitete ja stvarno ne vidim na kojoj poziciji bi Vidović igrao iduće sezone.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    el i on dao onu dijagonalnu loptu po podu koja je izbacila igraca albanije samog pred livijaCrni86

    Mislim da je. Ma lik je top, cijena mu je zasad razumna (kao što rekoh, valjda neće previše narasti nakon eura) i još mu je zadnja godina ugovora u klubu. Mogao bi nam Hoxha malo pripomoći u ovom slučaju, kao što je KTC u slučaju transfera Pierre Gabriela. :cool:
  • Jurki
    9.7k
    po meni Šoticek za sad nije za Dinamo.
    Nema niti jednog asista. Zna igrati kontraski nogomet di se ekipa brani. Ali kad treba ici na postavljenu obranu.. tu on dolazi do neprejebivog problema kojeg ne zna/ ne moze rijesiti.
    S obzirom kaj Šikic cilja na njemu zaraditi definitivno je za nas preriskantan posao.
    Dati 5 posto godisnjeg budgeta za igraca koji se jebe i muci sa Rudesom i Istrom je ludorija svjetske klase.
    Isto tak Šoticek nije nikakvo pojacanje vec bi bil samo jos jedna prinova.
    Za 3-4 milje se definitivno moze najti bolje krilo jer za sad je takav transfer za nas maksimum.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Gdje bi s Vidovićem? Igrao je do sada na lijevom krilu, a tamo je već Hoxha i navodno Pjaca dolazi. Ako bi igrao u sredini, gdje s njim? Tu već imamo Baturinu, Stojkovića, a i Roga. Sve mi se čini kako će doživjeti potpuno istu sudbinu kao i Kaneko.
  • Olmic
    3.1k
    Potpisao bi pojacanja poput Milanovica, soticeka ako to znaci da ostaju petko i baturina. Njih trenutno ne mozemo nadomijestit
  • Captain America
    15.2k
    Nama treba kapitalac na desnom krilu i razmišlja se istresti vreću eura za Šotičeka?! U isto vrijeme daješ podcjenjivačku ponudu za AGČ koji se dokazao na velikoj sceni?! WTF?!
  • Paggini
    10.7k
    Pa prije bih rekao da su ovi članci o Šotičeku Šikićevo kuhanje cijene i nekog hajpa. Stvarno ne vjerujem da Dinamo razmišlja uopće davati 3+ milijuna za Šotičeka, tako da mislim da se možemo primiriti.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Potpis na komentar. Ludost je dati za tog Šotičeka toliku lovu.
  • GOAT
    172
    Upravo tako, ja njih dvojicu ne vidim kao pojačanja ovog trena nego kao zanimljive igrace sa potencijalom, ali nam svakako treba kapitalac na desnom krilu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions