• Jurki
    9.7k
    u kontekstu di nam je nekakav limit po igracu 3-4 milje.. dati za rotacijsko krilo 1,1 milju je ludost.
    Spikic bu vjerojatno ostal i prica se da se dovode krila za obje strane.
    Zanima me kaj ce nam dva rotacijska desna krila?
    Kaneko je svima simpatican.. ali za igraca iskreno slabih igrackih mogucnosti, koji ima 26 godina i kojeg bu tesko posle unovciti.. dati te pare je zesce sranje.
  • Laugreano
    1.8k
    Znaci ako novinari ne pisu, ne radi se na pojacanjima?
  • Olmic
    3.2k
    Kad sjedne pojacanje tipa RPG uskoro pa kad krene euforija
  • GOAT
    240
    Znaci ako novinari ne pisu, ne radi se na pojacanjima?Laugreano

    Pojacanje na dan tjera nervozu sa Zone van
  • Blueshadow86
    1.3k
    Mogu shvatiti paniku i nestrpljenje oko prijelaznog roka jer smo ostali istraumatizirani s prijašnjim rokovima. Nadam se da će sve biti na vrijeme i kvalitetno odrađeno.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Nije problem ako ne želimo igrača, problem je što smo mi Kaneka htjeli zadržat, ali smo se po ko zna koji put cjenkali zbog par stotina tisuća eura.
  • Mr Anderson
    6k
    Histerija na temi u porastu, sve prema očekivanjima:lol:
  • Ivanmtk
    859
    Dati 3 mil za Šotičeka, a ne dati za Vidovića bi bilo totalno suludo. Nadam se da se to neće dogoditi.
  • Mihaljević
    8.7k
    GKagmThXkAQVFA9.jpg

    Nadam se da ima istine da dolazi u Dinamo, sigurno jedan od boljih talenata u MLS-u, a i ima logike da nismo otkupili Kaneka i da ćemo probati snjim kao mlađim. A i ne moram govoriti koliko se pumpa cijena Amerima što bi dobro došlo kod budućeg transfera, još ako bude na popisu za SP 2026... Valjda ima istine.
  • NitkoBitan
    13.6k
    problem je što smo mi Kaneka htjeli zadržat, ali smo se po ko zna koji put cjenkali zbog par stotina tisuća eura.Keyser Soze

    Ta smijesna ponuda je dokaz da ga nismo zeljeli. Poslali ponudu i molili Boga da ju Japanci ne prihvate. To smo napravili reda radi, da ne ispadne kako smatramo da je Kaneko los igrac ili da nismo barem nesto pokusali.

    Kaneko nije igrac za Dinamo.
  • Lynx17
    3k
    "Kazem ja", postoji puno talenata ovdje. Neki su "nasi" neki nisu.

    Neki nisu najvise "skolovani" i falu malo rad na Europski nacin nogometa i sve to, ali ima tu potencijala.
  • Paggini
    11k
    Dati 3 mil za Šotičeka, a ne dati za Vidovića bi bilo totalno suludo. Nadam se da se to neće dogoditi.Ivanmtk

    Ako je Gnezda Cerin oko 4 milijuna, ni jedan ni drugi ne vrijede 3 milijuna.
  • don
    2.6k
    ovaj Šporar je bome dobar igrač, trenutno najbolje ocijenjeni igrač na utakmici.
  • CUCAK
    96
    1. Cerin je je bezvezni igrač, glupost je davati za njega novce
    2. neki prvi put pogledaju Cerina, oooo top igrač, sam drži vezni red
    3. Dinamo šalje premale ponude za njega

    1. Kaneko je bezvezni igrač, bolje nek junior neki igra
    2. dinamo pošalje manju ponudu za Kaneka
    3. uuuu sramotimo se s malim ponudama

    1. Šotičeka ne smijemo propustit, mali je zvijer
    2. basel pošalje ponudu
    3. koji ce nam kurac on, treba im dati milju i postotak


    1.
    .
    :
    10. pojačanja s transfermarkta


    ovaj forum je s vremenom postao kopija sportneta i dinamovih facebook grupa, ocekujem uskoro "nisam ja bio za mamica, ali on je to bolje, on bi riješio šotičeka"
  • Izet Hajrović
    1.5k
    možda i vrijede, ali ne smatram ih prioritetima da bismo u ovome trenutku toliko izdvojili za njih. Tražili bi 3 mil. za Špikića, a puno nam je 3 mil. za AGČ. Ima u tome nešto kada se tako postavi, ali glupo je dati 3 mil. u ovome trenutku za veznog igrača kada imaš 3 druge pozicije na kojima ti puno više trebaju pojačanja gdje bismo onda išli bez dovoljno resursa po pojačanja ako cijelu blagajnu istresemo na npr. AGČ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions