• Orc123
    6.2k
    problem je sto se uopce ni nezna okvirni budzet kojeg imamo za pojacanja....jasno je komunicirano da cw se dovoditi igraci odmah za prvih 11, a to nije moguce za 1mil eura ili 400tis po sezoni....ne isplati se dovoditi rotacijske igrace jedino mozda za l. Beka...
  • Laugreano
    1.8k
    ovo je rasprava o transferima, i normalno da ljudi imaju razlicita misljenja. Inace ne bi bila rasprava. Ne kuzim di je problem tu.
  • Laugreano
    1.8k
    Mislim da znaju oni koji trebaju znat. Rekao je Maric da nece to javno govorit, jer bi se tako ogranicili.
  • Droljo
    6.5k
    jel tak teško zaobići temu transferi rasprave ?
  • Paggini
    11.1k
    ovaj forum je s vremenom postao kopija sportneta i dinamovih facebook grupa, ocekujem uskoro "nisam ja bio za mamica, ali on je to bolje, on bi riješio šotičeka"CUCAK

    Pa daj nam reci koja je tvoja vizija teme "Transferi - rasprave"? Mozda implementiramo i poboljšamo samu temu
  • Crni86
    1.7k
    Kaj vi mislite da sportski sektor nema nekog asa u rukavu za desno krilo? Pa nismo se vjerojatno bzvz cijenkali za kaneka, ja sam uvjeren da imamo na popisu neke kvalitetnije igrace za tih milijun i nesto. U drugom dijelu sezone kaneko je jako malo bio koristan i ne vidim razloga zasto za takvog igraca dati 1.1 milijuna eura.

    Nisu u foteljama vise vlak i ekipa. Jasna mi je istraumatiziranos prosloscu, lijepo imate na transfer vijesti komunicirano da dinamo ima odgovor. Sve bu dobro, svim tim ljudima je u interesu sto bolji dinamo. Svi ti ljudi vole dinamo i zele ga gledat u ligi prvaka a ne miki maus ligi i sigurno im je jasno sta je sve za to potrebno kad smo nikad blize ove sezone.
  • Nino Bule
    12.2k
    Dvojka u sloveniji, desni bek celja, moze komotno u manchester cityu igrat
  • Eduardo
    18.1k
    ovaj forum je s vremenom postao kopija sportneta i dinamovih facebook grupa, ocekujem uskoro "nisam ja bio za mamica, ali on je to bolje, on bi riješio šotičekaCUCAK

    Barem bi Zona trebala biti mjesto na kojem su uglavnom ljudi koji bi se radije vozili drugo navedenim putem, a netko tko sa strane prati teme zadnjih dana bi mislio da je ovo okupljalište nekih drugih čudnih ljudi (isprike ako se netko uvrijedi, nije bio cilj) — CUCAK

    Sa svojih 30 postova ti si inače značajno pridonio kvaliteti foruma :roll:

    Inače, alergičan sam na ovakve prozivke od strane ljudi koji ničime nisu pridonijeli tome da svojim upisima daju kvalitetan doprinos forumu, ali uzimaju si zapravo svisoka docirati drugima.
  • CUCAK
    99

    Svojim postom nisam docirao baš nikome, isprike ako se bilo tko osjetio uvrijeđen, uopće mi to nije bio cilj.
  • eol12
    420
    Dakle Pjaca je tu izgleda, Hoxha pokazao da zna, ako nastavi u tom tonu, lijeva strana napada je okej, ne budem se na to žalio, a dovođenje Soticeka pod nekim normalnim uvjetima mi je logicnije od dovođenja npr Australca tri godine starijeg od njega.
  • dumitrumitu
    966
    Šotičeka ako kupimo treba ostaviti u lokomotivi na posudbi. I ako je preko 1mil ne isplati se riskirati.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Šotičeka ako kupimo treba ostaviti u lokomotivi na posudbi.dumitrumitu

    To bi bilo bas pametno, dat skoro pol budzeta za transfere na igraca kojeg cemo ostavit na posudbi.

    Valjda nam je cilj pojacat se da posteno odradimo taj play off i uzmemo neku kintu u grupnoj fazi na temelju rezultata.

    Soticeka bi bilo najbolje uzet tek kad udemo u LP znajuci da dobro stojimo sa prihodima.
  • miro
    3.6k
    Ali nema šanse da je Šotiček trenutno pojačanje za nas, treba mu još bar pola sezone u Loksi
  • Crni86
    1.7k
    Nakon silnih ozljeda prednjih kriznih ligamenata u loksi, nikako ga ne bi ostavio tamo na posudbi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions