• Laugreano
    1.7k
    Samo se nadam da nece kod tovara otic.
  • Paggini
    10.4k
    Kaneko odlazi kao ikona, za 20 godina će štucati kad nakon treće cuge krenu "Sjećaš se Kaneka, koji je to bog bio, shuriken iz saitame, jebemti onaj gol i asist loksi i gol betisu, legenda".

    Neka, tako je najbolje, milja eura u ovom trenutku za igrača koji je dosegao svoj potencijal (koji nije vrhunski) je previše! Neka mu je sa srećom, možda se nekad vidimo!

    rY0fy6h.jpeg
  • Maximo
    324
    Šteta da...baš me zanima kog imaju u planu za tu desnu stranu...a najveća šteta je kaj će Špikić sad ostat 2. desno krilo koga god da dovedu, a sa njegovim ulaskom uvijek nažalost znaš kaj možeš odnosno nemožeš očekivat...
  • Nolifer
    7.1k
    Mogu samo napisat nek mu je sa srećom i arigato...

    Ne bih imao niš protiv da dodje još neki Japanac...

    P.s sretan sam da sam ubro autogram i fotku od Takija i to je na sigurnom :smile:
  • Laugreano
    1.7k
    Uz jednog elitnog igraca glavom, kao sto je Mierez, i Kaneko ni puno profitirao.
  • Dinaminjo
    607
    Greska ako Kaneko zaista odlazi.
    I takav "procitan" u hnlu je lomio i prolazio.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Odlična odluka ako je istina, ne znam zašto smo ga uopće pokušali kupit.

    Okrenut se nekom boljem igraču
  • Rex Ramae
    2.7k
    Hvala mu na par dobrih tekmi i sretno, neće ga biti teško zamijeniti.

    Igrač za Celje ili Videoton..ne za Dinamo kakav želimo.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Po svemu sudeći, Takuro ispada žrtva Špikićevog važećeg ugovora, a on je, nažalost, dosta velik. Ok, niti jedan nije za prvu postavu i u redu je da se traži novo desno krilo, igrač koji će biti za prvih 11, i treba da je tako, ali nitko mi ne može reći i dokazati da je Špikić kvalitetniji od njega. Nažalost, ovaj panj ima važeći ugovor (čini mi se još 2 godine), a Takuro je na posudbi pa je jasno da je on taj koji je "suvišan".
    Kako god da bude, sretno mu bilo!
  • Mr Anderson
    6k
    Uz jednog elitnog igraca glavom, kao sto je Mierez, i Kaneko ni puno profitirao.Laugreano

    Kak bi profitirao kad je ljevak na desnom krilu? Njegovi centaršutevi desnom su ko i moji lijevom. A da se ide svaki puta namještat na lijevu prođe baba s kolačima. Dečko je simpatičan, ali nije dovoljno dobar za nas.
  • Facke
    2.7k
    Sretno Taki. Ali ovih 1,1 je nis za njega. Al dobre kaj je tu je.
  • Daliban
    234
    Imas mozda neki primjer nekoliko desnih krila koje bi ti doveo i da su nama dohvatljivi?Laugreano

    Za Kaneko lovu nam je dostupan onaj mali Tawaratsumida iz Japana, ali on je lijevo krilo. Tko zna, možda bi i on bio dostupan prvo na posudbu da ga se isproba. Ne bih ga nazvao pojačanjem jer je još zelen i sirov, ali meni se jako sviđa i ozbiljan je potencijal. Možda ne najracionalniji transfer jer je profilno dosta sličan Rukavini, treba prvo vidjeti što će biti s njim.

    Nemam nikakvih pristupačnih desnih krila. Mislim da bi nam Marco Pašalić bio najbolji ako ga možemo dobiti za relativno razumne novce. Da moram birati između 4 milijuna za Pašalića ili Čerina, uzeo bih svaki put Pašalića bez oklijevanja. Na osmici nam pojačanja ne bi trebala biti prioritet, imamo većih rupa.

    Sviđa mi se i jedan mali Argentinac, ali pitaj samo dragog Boga koliko bi za njega tražili. Cijena mu je nominalno 3,5 milijuna na Transfermarktu, ali to gotovo sigurno znači da je van našeg budžeta.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ja bih i dalje najviše volio da se proba dovesti Jasira Asanija. Na transfermarktu vrijedi točno 1 milju, igra u korejskoj ligi za klub u kojem mu ističe ugovor do kraja ove godine, za repku igra sjajno. Jučer nas matirao kod prvog gola jednim od svojih karakterističnih oštrih ubačaja sa desnog krila. Ima solidnu brzinu i ono što našim desnim krilima fali već par sezona, odličan udarac iz daljine. Valjda mu neće cijena previše skočiti nakon EURA.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Jučer nas matirao kod prvog gola jednim od svojih karakterističnih oštrih ubačaja sa desnog krila.Sibirski plavac

    Kod njih ima tko pospremiti te ubačaje u mrežu, kod nas to neće biti slučaj ako Petko ostane čemu se nadamo.
  • Crni86
    1.5k
    jel i on dao onu dijagonalnu loptu po podu koja je izbacila igraca albanije samog pred livija pa je livi obranio 1vs1 u prvom poluvremenu cini mi se?

    Mene je isto jako dojmio Asani, brz, dribler, dobre odluke, solidni pasevi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions