• Captain America
    15.1k
    Ako je ovo opće točno, ali pošto su dns svi ti fudbaleri pedantni s tim instagramima, rekao bi da nas ne prati džabe..emilperska

    Prati Real, Atletico, BVB, Bayer, Atalantu, Inter, PSV, Ajax i sad najfriškije nas.
  • emilperska
    4.4k

    Hhahahahahahaha..
    A dobro, onda je mali instagramuša..
  • Laugreano
    1.7k
    Ne mora nista znacit. Mozda mali samo prati najvece europske klubove :smile:
  • rioda
    3.5k
    Evo da se vise ne pričaju gluposti kako nigdje nije objavljeno da zelimo 6 igraca! Rekao je Jakir 5ili6....znaci 2 krila, vezni, stoper, l. Bek i mozda jos jedan stoperOrc123

    Čavlina je vjerojatno šesti u toj kvoti
  • Captain America
    15.1k
    Sayonara, Taki. Lokomotiva, Astana i Betis će se pamtiti.

    Kreće se po ljevonogo desno krilo. Barjaktarević je ljevonogo desno krilo :smirk:
  • dumitrumitu
    910
    Znači ništa od Kaneka. To sam i pretpostavljao kada je Jakir rekao da traže nova krila.
  • Laugreano
    1.7k
    Ako je ovo za Takija istina, nadam se da je to zato jer imamo rijeseno bolje krilo.
  • Teofil Kateran
    1k
    Šteta za Takija, ali druga polusezona stvarno nije bila uvjerljiva za otkup. Stojim pri tom da je bolji od Špikića, ali je presudilo to šta Špikić ima važeći ugovor još, jbg.
    Sretno mu dalje, svakako ću pratiti njegovu karijeru!
  • EastsideZg
    193
    Dobra vijest! Od stranca ocekujem da dominira, a Takuro taj kalibar nije.
  • Daliban
    234
    Da malo zacinimo raspravu. Zapratio dinamo na instagramu. Kazu da je top talent. Debitirao za USA repku. :grin:
    https://www.transfermarkt.com/esmir-bajraktarevic/profil/spieler/925862
    https://www.youtube.com/watch?v=EB_sPSDbdMw&ab_channel=TheBlazingMusket
    Laugreano

    Gledao sam ga kada je počeo redovitije dobivati minute u MLS-u. Tehnički dobar, meni se na lopti sviđa, ali spor je kao blato i samo na račun toga bi bio bacanje novaca za nas. Igrač kojeg se isplati uzeti za par milijuna ako ti je budžet za transfere 35 pa ga pošalješ na posudbu i vidiš što će biti od njega.

    Dobar nogometaš, ali ne donosi nam brzinu sa krilne pozicije i fizički to meni jednostavno ne bi bilo ono što nama treba. Pritom, MLS je kvalitativno slaba liga. Nešto kao Segunda sa taktičkom pozadinom južnoameričkih liga.
    Na instagramu je nedavno maknuo američku i stavio bosansku zastavu.Laugreano
    San mu je igrati za BiH. Sam je to izjavio za neke novine kada je tek stupio na scenu. Iz njegove perspektive bi transfer u Dinamo imao smisla, ali osobno ne bih trošio par milijuna na njega.
  • Laugreano
    1.7k
    Imas mozda neki primjer nekoliko desnih krila koje bi ti doveo i da su nama dohvatljivi?
  • San Lorenzo
    12.6k
    Kaneko je odigrao više dobrih utakmica za nas nego Hoxha, ali stvar je tajminga, Hoxha je završio sezonu moćno, Rijeka, Osijek, 2x finale kupa, sad na euru izgleda jako dobro...Kaneko se nažalost nije uopće pojavio nakon zimske pauze.
  • Olmic
    3.1k
    Za kaneka mi nije uopce zao. Bio je dobar dok ga nisu branici skuzili, tehnicki jako los, sve u svemu sayonara
  • emilperska
    4.4k
    Po meni Kaneko može bit drugo desno krilo u bilo kakvom Dinamo. U nekom budućem 3 5 2 može pokriti i wing backa. Za te novce koje bi nas koštao, stvarno ok. S tim da je za njega taj početak bio traumatičan radi aklimatizacije, da ga jebeš sad je već naviknut na RH.

    Druga je stvar šta se očito traži prvo (pravo) desno krilo, a Špikić je i dalje tu i onda je Kaneko nepotreban..
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Meni je baš krivo, dugo mi neki stranac nije tako prirastao srcu, ali jbg ovo se moglo očekivati s obzirom da nije pokazivao one predstave kakve je imao prošle jeseni. I dalje mi je misterija da jedan igrač toliko padne između prvog i drugog djela sezone, pa čak i da su ga braniči skužili, ovakav pad mislim da nitko nije očekivao. Hvala mu za loksu, astanu, betis, varaždin, rudeš pa i hajduk protiv kojeg je bio možda i ponajbolji igrač (za tu tekmu je Karoglan govorio da su se posebno spremali za njega, mislim da to dovolljno govori). Nadam se da sad krećemo po neko ozbiljnije ime na desnom krilu, a Takiju od srca želim da nastavi negdje u Europi i proba se vratiti u onu formu koju je imao prošle jeseni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions