• Nogo
    1.5k

    To i je prepisano od tuda :wink:
  • rioda
    3.3k
    Ma joj, taj Lepore nema doslovno nikakve informacije, samo prikuplja totalno neprovjerene informacije po forumima, Instagramu itd
  • Facke
    2.6k


    Nije istina. Ima jake dobre informacije i jake jake dobre kontakte v hrvatskem nogometu.
  • rioda
    3.3k
    Onda čekam da me absolutne šokera s nekim insajdom kojeg do tad nećemo moći nigdje drugdje pročitati. Dosad je samo reciklirao već viđene informacije
  • emilperska
    4.1k
    Kolega Nolifer je tu mislio da Dinamo mora Bruni dat novi ugovor, ugovor koji ce njega zadovoljit kao naseg najboljeg igraca i u tom ugovoru nece bit izlazne klauzule od 2,5 mil za ovu sezonu i onda ga kao takvog AEK ne moze kupit..
  • Facke
    2.6k


    Nesme se sve objaviti javne. On tek objavi vijest ak ima ok od agenta ili kluba. A neka imena jednostavne nesme.
  • Nolifer
    7k


    Hvala kolega, lijepo se može objasnit i bez dociranja. Tako da sam i na to mislio. :wink:
  • NKDZ86
    502
    Tko će ga uzet, kad igra kak mu se da. Dinamo je idealan za njega, ali moje mišljenje je da bi on otišao, a sad zbog obiteljske situacije ne znam koliko je to ostvarivo.
  • Marquis Manners
    17
    Nije dobro, ne samo da ne možemo dovesti pojačanje zbog novca, već se tresemo jer nam odlazi najbolji igrač koji igra kad mu se igra i kako on hoće.
    A dobro, bar se nećemo nervirati puno.
    Danas kad sve poskupljuje skoro svaki dan, mi smo odlučili štedjeti. Nije ni čudo da gledamo igrače iz australske i indonezijske lige.
    Nema danas od štednje ništa, ako želiš nešto, onda moraš i uložiti.
    Samo mene čude naši, velike ambicije, a uložilo bi se 3 m eura u nove igrače.
  • Paggini
    10.1k


    Brate, nisi nam jos izbrisao forum jel?
  • sport
    2.4k
    Kad već pišeš o neprovjerenim informacijama potrudi se pisati u jednini ili u svoje ime.
  • Nino Bule
    12k
    Ovo kako je vecernji sam izmislio pricu o lovrenu i onda sam rekao ipak nista od toga je izvrstan prikaz kako sportsko novinarstvo u nas funkcionira
  • Orc123
    5.9k
    A kaj smo s klubom partnerom, zar ipak to vec nije trebalo biti rijeseno? To je jedna jako bitna stavka jer pripreme mnogih momcadi uskoro pocinju. Jel cemo opet imati na pripremama 35 igraca? Ok, razumijem za transfere da se vjerojatno ceka pocetak priprema, bar se nadam ali ovo je trebalo biti prioritetno rijeseno i nadam se da se peglaju zadnji detalji dogovora sa klubom koji god da to je.
  • Jos-Optimus
    745
    izbrisao bi on forum, ali baš je teško kad susjed pusti wifi 2 sata dnevno
  • Jurki
    9.5k
    bilo je objavljeno da bi klub partner trebal biti Bravo.. i da je pri kraju peglanje detalja.
    Nakon toga nije nist ni potvrđeno ni demantirano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions