• Orc123
    5.9k
    Ja sve to kuzim, prvi sam za Vrbu rekao jos dok je bio u kadetima ima negdje taj post, cak mislim na snetu. Vrba je veliki talent ali nije za prvih 11 i po meni onda bolje da standardno igra barem do zime negdje na posudbi jer nije isti trenirati i igrati i da ga vratimo onda spremnog da se potuce za mjesto u momcadi. Do sad od njega nismo vidjeli ono u cemu je najbolji bio u kadetima a to je organizacija igre, duga lopta, promjena strane, povezivanje linija....sada smo samo vidjeli da zna upasti u prilike i da ima dobru zavrsnicu, ali sto se same igre tice jos to nije bilo ni priblizno sto se ocekuje od njega. Ja bi ga definitivno dao barem pola godine na posudbu.
  • Ludovic IX
    6k
    aj ne baljezgaj.. si se opet napio :) . Vrba je top talent. i ono što je igrao je bilo jako dobro.nema više posudbe za njega
  • emilperska
    4.1k
    Minute koje su skupljali Ademi i Tibor Halilović, Vrbančić može pokriti bez problema i to mu je za prvu ozbiljnu sezonu dovoljno..
  • Ivdzo11
    3.3k
    Izgleda da se Sikiću žuri za lovu, pa pozuruje Dinamo da uzme Soticeka :rofl:
  • austrijanac
    2.9k

    Ak je istina 3mil od švicaraca, neka ga nose što prije.

    Kakve tri milje.
  • Ludovic IX
    6k
    kak kod njih to nije previše????
  • dumitrumitu
    878
    Super za lokomotivu ako je istina. Neka im ga
  • Laugreano
    1.6k
    Pumpanje cijene by Sikic&Nicota
  • Orc123
    5.9k
    Hehehe opce Sikic nejde na provjerenu foru preko Germanijaka hehehe.....top! 3 i pol mil eura, nek ga nose.
    Vise mi se ta loxa pocela gaditi, a Sikic je s nama dobar samo kad mu zamirisu pare. Pumpanje cijene na najjace, nadam se da trenutno vodstvo nije tako naivno, tj.siguran sam da nisu. Jos se takav lik dovodio u kontekst dolaska u Dinamo na neku funkciju!? Oslobodi nas Bog takvih ljudi koji bi zeljeli kopirati Mamica....
  • Nogo
    1.6k
    Basel poslao ponudu od 3, 3,5m za Šotičeka.
    Mislim da mi te novce nećemo dati. Ako nije pumpanje cijene i mali želi ići, neka ode.
  • Orc123
    5.9k
    Da spickamo 3 mil eura, tj. Mozda i pola osiguranih sredstva za pojacanja na igraca koji nije pojacanje i da ga ostavimo jos u loxi do zime? Jedino ak smo na glavu pali .....
  • DrawTube
    3.5k
    Možda s tih 3 milijuna eura za Šotičeka žohari iz Lokomotive napokon uvedu online prodaju karata u 2024.
  • Droljo
    6.1k

    Bumo videli. Znaš da moje skautsko oko rijetko pogriješi. Ne tvrdim da niš od njega ali ne ove godine. Nebu ni blizu prvih 11 a ako struka odluči da mu je dosta 15-20 minuta u hnl-u i neki početak u kupu i sl. ok, ja mislim da bi trebao derat prvu ligu svaku tekmu 90 min pa da se vidi. A to može samo na posudbi...
  • cibona
    1.8k
    Ne smije se Vrbančiću kočiti razvoj samo zato da Ademi dobije svojih 20ak minuta u svakoj utakmici HNL-a. Vrba je budućnost i on mora imati prednost.

    Treba ga gurati u HNL-u što je više moguće, pa ćemo znati na ćemu smo. A uvijek postoji i druga solucija, a to je posudba u kojoj će imati zagarantiranu minutažu.


    Uostalom, Vrbančić >>> i od Ademija i Halilovića.
  • Zagi
    5.8k
    Uostalom, Vrbančić >>> i od Ademija i Halilovića.cibona

    I Sučića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions