• Laugreano
    1.6k
    Mene bas veseli kako se novinari koprcaju bez informacija iz kluba, pa izmisljaju razne gluposti.
  • Orc123
    5.9k
    objavio Nicota, a mislim da ni jedan drugi sportski novinar, a konkurencija je velika, ne moze toliko drobiti, a nista konkretno napisati osim svojih pretpostavki i konstrukcija. Taj stampa clanke iz nicega i stalno..
  • Calello5
    19
    Prema Germanijaku Šibenik želi na posudbu Vrbančića i Vasilija. Čak mi se i sviđa ta ideja...
  • Orc123
    5.9k
    dedinitivno dobra ideja jer treba im jedna standardna seniorska sezona.....ovo 10-15minuta je premalo po tekmi a neke ni toliko.
  • Jurki
    9.5k
    ja bi cak ostavil Vrbu kod nas.. s obzirom da je najveci nas talent.. bu se naslo za njega minuta sigurno.
  • Captain America
    15k
    Ode li Vrbančić na posudbu, moramo ugraditi neku naknadu za nastupe poput Gvardiolove kako bi dečku bila osigurana minutaža. Radi se o prevelikom talentu kako bi prepustili slučaju njegov razvitak.
  • Papastrumf
    10.4k
    Vrbančić ove sezone mora dobiti ozbiljnije minute kod nas.
  • dumitrumitu
    878
    Ako se dogovorimo s Bravom ikada, bolje ga je tamo poslati.
  • CastAway1986
    945
    ako će u Šibeniku redovno igrati svakako mu je to bolja opcija od slovenske lige, nije da je Gurlica nešto tamo posebno napredovao...
  • Mali dioničar
    15.1k
    Vrbančića je prošle godine u Gorici Brkljača odbio, a sad ga “želi” u Šibeniku.

    Svašta.
  • dumitrumitu
    878
    Ako će Bravo postati filijala i naši treneri ga budu vodili, mislim da je to bolja opcija.
  • deda
    29.2k
    Ako je Vrba talent ranga A, on s 19 godina nema više što ići na posudbe.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako je Vrba talent ranga A, on s 19 godina nema više što ići na posudbe.deda

    Ocito nije.
  • Droljo
    6.1k
    Ocito nije.NitkoBitan

    Meni se čini da nije. Ja bih ga poslao negdje da odigra polusezonu ili sezonu. Frajeru, pokaži se u (recimo) Šibeniku do zime sa par golova i asista te ostale statistike da budu na razini (trka, točnost pasova itd.) pa na polusezoni dođi i uzmi desetku kad ode baturina!
  • eol12
    395
    Slažem se apsolutno s dedom kaj je napisao. Na kraju krajeva ovo sto je pokazao na kraju sezone govori mi da može uz dobre pripreme, radom s prvom momčadi i redovitim ulascima u drugom poluvremenu do kraja iduće sezone se isprofilirati u pravog prvotimca. Na kraju krajeva takav je bio i put Baturine, ne donesu posudbe uvijek dobru stvar kao u slučaju sa Sutalom u Istri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions