• Kujtim Shalla
    2.4k
    Msene je iznenadio Šporar jucer . Vidim Puno kritika na njegov racun. Da , nije zabio i nije imao srece u nekoliko situacija. Ali jedan Vestergaard, Christiansen su se odbijali od njega. Smjesni su bili u dosta situacija. Ulazi u sanse ,zna se graditi jbg i napadac gol. Nebi imao nista protiv da on bude zamjena za Petka. Cerin klasse ,kakav igrac jbt. Jel ima neka info za Miereza? Jel produzio ugovor ? Mislim nakon svega sta se dogadja u osijeku nema teorije vise da preddje nama. Kako su se naostrili nekom bi i glava otislo da ga puste
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    A ako je istina za AEK dresovi idu i smece
  • Papastrumf
    10.4k
    Al tu sad treba pokazat muda i odjebat te grke i 2 i po milje je premalo za BrunuNolifer

    Ma naravno da sam i prije tvog komentara shvatio, al jesi li ti shvatio da si mi potpuno nebitan postao?Nolifer

    Shvatio si ti da ti ne kazem sto. Uz to si jos bezobrazan, a covjek ti je lijepo objasnio sto znaci takva klauzula u ugovoru.
  • Orc123
    5.9k
    Petko ne vjerujem da ce otici jer ti klubovi koji bi platili odstetu njemu nisu interesantni a oni koji bi mu bili ti ga nece kupiti jer je upitnih radnih navika....a nama je i takav Bog....nek odradi ugovor do kraja pa ce de vidjeti.....
  • Nolifer
    7k


    Shvatio jesam. Bezobrazan je on cijelo vrijeme. Na svaki komentar docira nešto. A ako je on shvatio krivo moj komentar i imao je potrebu nešto nadodat, moj problem nije. Znam situaciju oko Petka i pratim i ne treba mi govorit "ne znam jesi li shvatio". Moglo je i bez toga.
  • Papastrumf
    10.4k
    Kako si shvatio ako si napisao:
    Al tu sad treba pokazat muda i odjebat te grke i 2 i po milje je premalo za BrunuNolifer

    Sto je tu on krivo mogao shvatiti iz tvog komentara?
  • Nolifer
    7k


    Pa ono što je citirao i bezveze je naskočio kao i uvijek.
    Krivog ispravljaš.
  • Papastrumf
    10.4k

    Ok. Uvjerio si me. Banirat cu ga sad.
  • Nino Bule
    12k
    Ne moze klub nikog odjebat niti pokazivat muda, petkovic bira di ce ako je netko spreman platit klauzulu koju si je on osigurao u ugovoru
  • Pop corn
    5.9k
    Pop corn

    Molim te potvrdi da Lovren nije u kombinaciji za povratak i da mediji pišu gluposti. :pray:
    Rex Ramae

    pusti ih da se zabavljaju....
  • Ivdzo11
    3.3k
    Evo Tomice sa člankom :grin:
  • sanjinlego
    2.3k


    E pa top! Vidjet cemo na kraju, mislim kad dođe play-off tko ce se zabavljati, mediji ili mi.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    ali i nije baš afirmativan..
  • Str1nger Bell
    832
    Šporara sam gledao 2,3 utakmice, na temelju te dvije utakmice nebi ga mjenjao ni za Denija Jurica.Str1nger Bell

    Ako je i bilo mrvicu zainteresiranosti sa naše strane, nadam se da je prekrižen u bilježnici.
  • Facke
    2.6k

    Kak smo i rekli nije nicega bile u vezi Petkovica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions