• NitkoBitan
    13.5k
    Al se Petkovica pita. Ako on kao kapetan Dinama ode u AEK nek se goni u 3pm. To ni "profesionalizam" ne moze opravdat.
  • hardek
    1.8k
    Sigurno će imati više ponuda, na njemu je da odluči otići tamo. Nakon govora na trgu ovo bi mu bio veliki udarac na njegovu ostavštinu u Dinamu.

    Situacije njega i Ljubičića nisu usporedive.
  • Jurki
    9.5k
    Al se Petkovica pita. Ako on kao kapetan Dinama ode u AEK nek se goni u 3pm. To ni "profesionalizam" ne moze opravdat.NitkoBitan

    Naravno.
    Ak to napravi onda se posral po svih 6 godina karijere u Dinamu.
    Nema opce rasprave o tome.
  • sanjinlego
    2.3k
    Po mojim informacijama, Petković još uvijek nema nikakvu ponudu.
  • Peškaman
    2.9k
    Ništa ne bih rekao da ode u ligu petica,želja / novac ali Grčka liga,klub na istoj ako ne i nižoj razini od Dinama,nikakav napredak u odnosu na Dinamo.
  • Facke
    2.6k
    Za Petkovica jos ponuda nije stigla....Bitne da se pise...
  • Dudu 9
    218
    Što kažu insajderi. Jesmo li to opet u lovu na Lovrena, ili je u pitanju novinarska patka?
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Petko sigurno ima 1000 usmenih ponuda. To su one ponude kada menadžer šapne drugom menadžeru nešto ili kada jedan klub preko nekog menadžera šapne Petku osobno ili Petkovog menadžeru nešto i slično. Takve ponude dobivaju i igrači drugoligaških klubova a gdje neće Petković. Takve ponude bi za 5 minuta postale službene i za 7 minuta bi se realizirale ukoliko bi to Petko želio.

    Pišući da Petko nema nikakvih ponuda ispada da bi se Petko morao umiroviti kada bi ga Dinamo otpisao jer ga nitko drugi ne bi želio u svom kadru...naravno da Petko ima 100 ponuda, pogotovo zato jer se radi o igraču koji košta samo 2,5 milijuna a zapravo vrijedi 5 puta više, samo je pitanje želi li Petko otići ili ne. On vjerojatno čeka kraj EURO-a jer se nadao da će se na prvenstvu nametnuti i da će zagristi velikan ali sudeći po Dalićevim izjavama vjerojatno će birati između Dinama i već spomenutih klubova (Fiora, AEK) jer sigurno United neće zagristi za igrača koji je na prvenstvu odigrao 15 minuta.
  • dinon7
    543

    Nikad, ali nikad ovdje na ovom forumu nisam napisao “prema mojim informacijama” jer ih nemam ali jedno znam od najboljeg frenda čiji frend radi u Dinamu. Da ne govorim ulogama i pozicijama sada. Ništa wow ali ima uvid u neke stvari. Petko je svaki trening uvjerljivo najgori u svakoj statičkoj kategoriji trenažnog procesa. Koliko ulaze i previše dobiva i zato smatram da nikad ali nikad neće imati ponudu od kluba većeg od Dinama. Prvo jer takav klub ne postoji, drugo jer je njegov uloženi trud debelo nesrazmjeran rezultatom kojeg ima. A vjerujem da će svaki novi klub tražiti podatke s treninga i utakmica prije kupovine samog igrača. Nitko ne želi dati čak i 2,5 miliona eura za igrača kojeg na treningu i većinu tekme boli kita za sve oko njega.
    Tu je prihvaćen takav kakav je, svi ga volimo i poštujemo čak i kad ne ide i kad je njegov doprinos ravan nuli, sto ne znaci nužno da će i drugi klubovi(navijači) to prihvatiti. Za 200000 eura u fazi karijere u kojoj jesam, radije bih bio prvi u selu nego zadnji u gradu.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Utakmice su važnije od treninga. Livaja vjerojatno ni ne trenira ako je kiša ili ako mu se tog jutra igra play station pa svejedno uvijek može otići u nekakav Trabzonspor, Empoli, Al Ahly ili Krasnodar. I veće lijenčine od Petka i Livaje su ostvarile transfere u takve klubove. Druga je stvar što tamo ne bi bili ''bogovi baluna'', što računaju da im je bolje biti u domovini gdje su kraljevi, gdje dobivaju besplatne ture gdje god se pojave, gdje računaju da je bolje da im tu odrastaju djeca itd.
  • Nolifer
    7k
    Nakon sranja sa grcima općenito, mislim da nebi trebali još dolijat ulje na vatru. Al tu sad treba pokazat muda i odjebat te grke i 2 i po milje je premalo za Brunu.

    Dajte mu ugovor da potpiše koliko želi i sa klauzulom takvom da drugima neće past na pamet motat se oko Petka.
  • Crusades1986
    10.1k
    Al tu sad treba pokazat muda i odjebat te grke i 2 i po milje je premalo za Brunu.Nolifer

    Ne znam jesi li shvatio, ali ne možemo odjebat nikoga tko uplati 2,5 mil.eura jer postoji klauzula u ugovoru koja vrijedi do 15.07.

    Jedini tko ih može odjebat je Bruno Petković.
  • NitkoBitan
    13.5k
    On vjerojatno čeka kraj EURO-a jer se nadao da će se na prvenstvu nametnuti i da će zagristi velikan ali sudeći po Dalićevim izjavama vjerojatno će birati između Dinama i već spomenutih klubova (Fiora, AEK) jer sigurno United neće zagristi za igrača koji je na prvenstvu odigrao 15 minuta.Maksim Maksimirski

    Za Petkovica su nogometni velikani sramezljivo grizli tamo 2019./2020. kada je i odbijena ponuda za njega od cca 10 milijuna eura. U toj fazi je jos imao prostor za igracki i svaki drugi napredak, sada je Petkovic gotov proizvod.

    Skauti, klubovi i treneri ne traze igrace poteza nego neku konstantu za koju znaju da im moze "isporucit" svaku drugu a ne svaku petu ili desetu utakmicu.

    On je u nasim Dinamovim/hrvatskim okvirima legenda i zbog xy nenogometnih i nostalgijskih razloga, al ono sto on isporucuje na terenu nije dovoljno za najbolje europske lige.
  • Nolifer
    7k
    Ne znam jesi li shvatio, ali ne možemo odjebat nikoga tko uplati 2,5 mil.eura jer postoji klauzula u ugovoru koja vrijedi do 15.07.

    Jedini tko ih može odjebat je Bruno Petković.
    Crusades1986


    Ma naravno da sam i prije tvog komentara shvatio, al jesi li ti shvatio da si mi potpuno nebitan postao? Opet skačeš i popi kavu neku ujutro da si manje nadrkan i ideš u isti koš sa bossk, tako da mi se ne obraćaj.

    Lp
  • Patak
    2.5k
    Načelno, ako nam je limit 3 milijuna eura za igrače, onda nikako ne kupovati nekakve Tiraouije i Milanoviće za 500-800k nego isključivo gotove igrače koji mogu odmah među 16 igrača. Te mlade izvana dobrim skautingom dovesti u akademiju kad imaju 18-19 ili ranije besplatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions