• Haza
    1.1k

    Sve jasno, ma bit će sve ok, ono što me baš ljuti, dnovinari danima urlaju da Dinamo štedi, jebote Rijeka, Osijek i Hajduk će ovaj prijelazni rok zajedno potrošiti maks 3 mil eura na odštete, a mi koji ćemo potrošiti 10 plus milja štedimo. Sve se radi da bi Uprava ispala štedljiva, a zapravo je samo racionalna, jer ne želi platiti igrača više nego treba, i jer se želi riješiti škart igrača koji nam ne igraju, a imaju velike plaće.
    Ja sam stvarno miran, i nemojte misliti ako platimo Gnezdu i Pjacu zajedno 4 milje, da je to uzbuna, i da zato nećemo platiti krilo i stopera, možda Marić računa za te pozicije igrače bez odštete, tako da ćemo neke zaključke imati za dva mjeseca.
  • rioda
    3.4k
    Baš tako, i ja sam miran. Ima više modela po kojima se mogu dovesti igrači - slobodni igrači bez ugovora, uplata transfera na rate, posudba s pravom otkupa itd. Nije da moramo iskrcati 15 milijuna eura u ovih par mjeseci.
  • Crni86
    1.4k
    Samo mediji pricaju o stednji, Maric je rekao da necemo trositi kao pijani bogatas. Sto znaci da cemo trositi unutar svojih mogucnosti, sto je i sasvim uredu.

    Vjerujem Maricu na temelju do sad odredenog posla, isto tako Jakir je i u Rijeci pokazao da zna poslozit jako dobru momcad tako da vjerujem da ce nas duo uz vodstvo zeke odraditi jedan od boljih transfer rokova jos od onog kad su dosli orsa, petko, dilaver, ktc itd.

    Vjerujem da znaju koje su nam pozicije najtanje i da se radi na tim transferima samo nasi novinari nisu dosli do tih infromacija jer vrlo vjerojatno nije nitko s ovih podrucja. Za Cerina su saznali od slovenaca, a za Pjacu vrlo vjerojatno od nekoga bliskoga njemu. To je dobar znak je jer ocito se radi i pokusava se posloziti kadar za pocetak priprema.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ma opusteno ljudi ,niko iz kluba nije izasao ni sa imenima pojacanja , a niti da se nema novaca. Samo to da ce se od sad poslovati pametno,nece se lupatu cifre niti na transferen niti na place. Samo pojacanja i upgrade u odnosu na trupu koji imamo. Ako je istina grezda onda je on pojacanje i reprezentativac zemlje koja je na euru. Pjaca ce u dinamu biti igracina kakvog znamo. Rekao sam da bude ovo najbolji prelazni rok nakon dugo godina i da cemo se dosta radovati. Konacno se zna ko prije i ko placa ,i ljudi znaju radit svoj posao. Imamo struku,a i ekipu koja ce znati nabaciti lovu. Ugodan vikend i laganini
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    wtf Kao da sam vopy past:heart: :lol: svaka stoji buraz
  • CastAway1986
    972
    slažem se, sigurno će se potrošiti i dovesti dobre igrače.. Bitno da se ne preplaćuje igrače iz HNL-a te da nas nitko ne ucjenjiva..Sjećam se izjave Čačića prije nego se vratio u klub kad je rekao da se potrošilo 10M na igrače iz HNL-a a da nijedan ne igra , a tada se dovelo svasta od Jurica , Štefulja i sličnih..Nadam se da se nećemo vraćati nikad u takav period..
  • Crni86
    1.4k
    haha ovo se bome dobro poklopilo da
  • jp23
    2.3k
    Ispravi me ako griješim, no nije li on odbio povratak u Dinamo unatrag 4 sezone već jednom? I sad kad ima neku nazovi-formu u Rijeci, da mu rasprostremo crveni tepih da ga vratimo nazad?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Voditi sportsku politiku kluba se nije igrati uvrijeđenih tetki. U biznisu, a tako i u nogometu nema emocija. Ako Pjaca može pomoći Dinamu i ako ga Dinamo može platiti onda je što se mene tiče dobrodošao.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja recimo poštujem da sad kad je vratio neku formu ne gleda opet pobjeć negdje dalje nego bi volio doći u Dinamo.
  • Maki17
    182
    Galešić je Bernauer za sirotinju. Zabio je par golova iz slobodnjaka i onaj jedan prodor ali u defanzivnom smislu nije ništa posebno, čak nije ni bio standardan. Uglavnom nije bolji od naših stopera.
  • jp23
    2.3k
    Slažem se sa prvim dijelom, no nekako nemam dojam da nam Pjaca može biti od koristi trenutno. Nepopularno mišljenje ali eto
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ma galesic nije ni na mapi kod marica ,kladim se . Pa do sad sve za deset ,nisu ludi
  • Zagi
    5.8k
    Upozorio bih da je Jakir od naoko neuglednih prinova stvorio moćni team.
    Osobno sam vrlo miran ovaj prijelazni rok.

    Ne vjerujem baš da ciljamo Galesica ali ako i je istina, ajmo vidjeti.
    Čerin nek samo zabije kao Cerin i dobro je.

    Zanima me novi napadač. To moramo uvesti.
    Gurlica bi mogao biti iznenađenje neupućenima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions