• MarK
    322
    upravo to, desno krilo i lijevi bek su odavno gorući problem, a kako stvari stoje i stoper. Ostalo sve može nekako kao i do sad. Ne želim se deprimirati pa se nadam da se to rješava u tajnosti.
  • CastAway1986
    984
    Galesic nam ni po čemu nije pojačanje za Europu a to prvenstveno treba gledati..Radije nek vrate Lovrena koji ruku na srce nije previše igrao u Francuskoj prošle sezone al je preiskusan igrač koji bi dolaskom bio i dalje vjerojatno najbolji stoper lige ali za neku povoljniju plaću..
    Jeli netko pratio danas Čerina protiv Bugarske?
  • vjeko1701
    6.1k
    Desno ne vjerujem da će Kaneka otkupit jer se vjerojatno gleda pojačanje, a Špika je već pod ugovorom.Teofil Kateran

    A kaj ako postoji opcija prodati Špkića, otkupiti Kaneka i od viška imati pola love za pojačanje?
  • sanjinlego
    2.5k
    Mogu Čavlina, Pjaca i Gnezda .. ali prioritet treba da budu dva stopera, bolja od trenutnih u rosteru.

    Bernauer, Theo i ekipa mogu pomoći za HNL. Mislim da Bernauer mora poraditi na fizičkoj spremi, bolja duel igra, i bolje postavljanje.
  • emilperska
    4.3k
    Opet velim, ako je Pjaca toliko dobar i toliko bolji od Vidovića i Hoxhe (koji nisu razina jakog Dinama), zasto je onda u jakim tekmama HNLa "nestao kao srbi u Oluji"?

    Njegov poziv u repku je vezan iskljucivo uz ozljede Oršića, Perišića i Ivanušeca.

    Ali neka nas sve demantira na Euru.

    U razinu AGČa ne ulazim, ali trenutno je iza Mišića i Baturine sigurno..
  • Brusa
    973
    Jeli netko pratio danas Čerina protiv Bugarske?CastAway1986

    Ne, ali Despodov je zabio gol! :grin:
  • Haza
    1.1k
    Nemojte me krivo shvatiti, nisam ja rekao da sam za Galešića, u principu se slažem da smo možda najtanji na pozicijama krila i stopera, za neki iskorak, a Galešić se meni isto ne čini kao iskorak trenutni. Možda treba gledati širu sliku, ako odlaze Šutalo, Perić, Perković, onda dovesti Galešića za maks 2 mil eura možda i ima smisla, ali uz njega moramo onda dovesti još jedno (možda i dva) top stopersko ime i lijevog beka.
    Ovako što se da iščitati iz medija, dovođenje Pjace znači odustajanje od Vidovića, dovođenje Gnezde znači da Bulat odlazi, a dovođenje Galešića označava velike promjene u obrani, jer sam uvjeren da Jakir i Marić ne misle s Galešićem ganjati Europu, nego je on njima u mislima više u HNL-u, i igrač koji ima perspektivu neku. Ovo što sam gledao Živkovića uživo par puta, on mi je veliko razočaranje, a Gurlica, pa on cijelo proljeće nije ni igrao u slovenskom Bravu, ne bi ih uspoređivao s Galešićem, koji je imao vrlo dobru sezonu u jakoj Rijeci.
  • plavi devet
    240
    stalno se spominje Maxova duel igra ali u HNL-u je on na odličnih 61%, više od Uremovica, Šarlije, Mitrovića, Galešića. Štoviše mislim da je samo KTC bolji od njega u tom segmentu. Nisam išao gledati ove stopere iz manjih klubova. Veći je problem njegovo postavljanje kod centaršuta ili neke druge lopte, ali taj mit o lošoj duel igri barem statistički pada u vodu.
  • sanjinlego
    2.5k


    Eto, kad je tako dobar, treba ga gurnuti u Europi. Ne treba nam stoper, imamo sve. Napad!
  • plavi devet
    240
    Di sam ja to napisao? Ako pratiš upise onda valjda vidiš da sam napisao da nama ne treba stoper da je samo bolji od Maxa, nego treba biti rang KTC-a.
    Ili ako ti treba objasniti znači da ne možemo s Maxom u Europu. Odgovorio sam ti samo na njegovu duel igru.
    Nama u ovom trenutku ne treba samo da je bolji od Šutala ili Bernauera, iako meni je dvojbeno dali je bolji i od Maxa s kojim sam ja zadovoljan, nego treba neko da je rang KTC-a ako želimo igrati Ligu prvaka.plavi devet
  • sanjinlego
    2.5k


    Moje mišljenje je to. Max treba biti prvi stoper u Europi! Da i tamo nabije statistiku duel igre, i bude među najboljima.
  • Haza
    1.1k
    Ti statistički podaci, stvarno mi je to zadnje što bi uzeo u obzir kad bi ulazio u neke procjene. Max nije razina Europe, on je ok HNL igrač, ništa više. Uremović i Šarlija su za njega top igrači. Max je dobar u paru s Teom, i to zato jer mu Teo odradi sve fizikalije, nama trebaju baš igrači poput Uremovića, fajteri, dobri u duelu, imaju iskustva, on nam je veliki propust bio prošle sezone.
    Lovren, uzeo bi ga ako bi igrao za malu plaću (iako previše mi je tupav on, mislim da bi nam srozao IQ u svlačionici opasno), ali realno, u HNL-u nama prinova koja ima perspektivu, može biti samo Galešić (Hajduk ni ne ubrajam), zato stopere treba tražiti vani i to je to.
    Erlić mislim da nije realan, jer je nedavno jasno naveo da želi u Hajduk, Pongračić sad vrijedi 5 plus milja eura, tako da smo osuđeni na strance.
  • plavi devet
    240
    Sve čitam na forumu, rijetko pišem. A kad ovako glupavo odgovoriš požalim što uopće pišem.
  • plavi devet
    240
    Da se razumijemo, nisam rekao da je on bolji stoper od Uremovića ili Šarlije, niti želim s njim u Europu. Nadovezao sam se samo na taj statistički podatak, a naravno da nećemo na osnovu toga tražiti stopere.
  • sanjinlego
    2.5k


    Tako je legendo moja! Od danas samo tražiti igrače koji imaju dobru statistiku na sofi, može i Andora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions