• Droljo
    6.5k
    Treba vratit jožu šutala za stopera, ivanušeca za lijevo krilo, i možda miereza ili belju za špicu. Tak bumo pokriveni.
    Novinari, šalim se. Da ne izađe sutra ekskluziva negdje :rofl:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Bočkaj, Tolić, Štefulj, B.Šutalo, pa Brodić, Zagorac, EmreliNogo

    Boldani idu sigurno, Tolic je vec i sluzbeno potpisao za Slovan. Za Bockaja pa i Brodica se sigurno moze naci neki klub, iako Brodic moze posluziti u ligi. Zagorcu bih smanjio ugovor i ostavio za treceg golmana, a za Sutala nisam pametan - uz dobre pripreme koje nije imao godinu ipo bi mogao biti barem upola kao onaj s pocetka njegove karijere u Dinamu.
  • marcio amoroso
    34k
    I ja bih bio zadovoljan kao drugi ili treći napadač da imam plaću 4x veću nego u Lokomotivi ili Varaždinu.Nogo

    Ja sam se referirao direktno na situaciju u napadu. Brodić i Kulenović su za poziciju drugog i trećeg napadača napravili dovoljno i opravdali svoj novac bar u ovoj sezoni. Ne možemo dovesti Miereza da sjedi na klupi jer bi on bio bar duplo skuplji od ove dvojice.
  • Nogo
    1.9k


    Ma razumijem, da. Sve će na kraju ovisiti o Petku i prodaji ako bude ponude za Kulena/Brodića.

    Sumnjam da će se Mierez dovoditi a da se netko od postojećih na neki način prekriži. Jedino neki od njih dva + novci za Miereza (posudba Čavline, Soldo...).
  • Droljo
    6.5k
    Idealno bi bilo kad bi dogovorili tipa milju eura, posudba čavline i brodić transfer.
  • Orc123
    6.1k
    kako bi sjedio na klupi ako Jakir veli da cemo i dalje prakticirati sustav 352, pogotovo u hnl?
  • marcio amoroso
    34k

    A za šta se onda točno traže i prizivaju krila ako ćemo prakticirati igru bez krila. Ja mislim da će taj sustav biti opcija, ali ne standardan sustav.
  • hardek
    1.9k
    3 5 2 će se koristiti protiv slabijih ekipa na domaćim utakmicama. Znači Gorica, Istra, Slaven, Varaždin i novi prvoligaš. Barem je takav moj dojam
  • Izet Hajrović
    1.5k
    sve ovisi o protivniku, vjerojatno će se to i u Europi koristiti u nekim situacijama. Rekao je Jakir negdje da bi sada, s odmakom vremena, promijenio sustav u uzvratu protiv Sparte i zrcalio njihovu verziju s 3 stopera.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Osobno bih puno rađe volio da se fokusiramo na igrača profilom tipa Gavranović nego neku pressing mašinu. No, ako Petković ostaje onda je i ovo kaj imamo sasvim dovoljno.

    Novo,
    Kao Dani Olmo, samo lijevi bek: Dinamo 'krade' Romi dragulja koji je prošao školu Barcelone?

    https://www.24sata.hr/sport/kao-dani-olmo-samo-lijevi-bek-dinamo-krade-romi-dragulja-koji-je-prosao-skolu-barcelone-985727
  • Orc123
    6.1k
    zanimljiv transfer, takvih treba biti i vise...igrac koji moze ispast top ali i flop. Definitivno rizik posla ne pre velik a potencijalna korist visestruka....
  • Crni86
    1.6k
    to je vjerojatno onaj lijevi bek koji se spominjao iz talijanskog velikana.
  • ibro1986
    73
    upravo procitao kako dinamo zeli dovesti marina soticeka i najvjerojatnije ga ostaviti na posudbi u loksi do zime.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Znao sam da sam negdje čuo ovo ime pa sam išao listat twitterom

    Od Rome označen kao projekt

  • Keyser Soze
    8.8k
    Kad je izašlo da dovodimo stranog lijevog beka koji je igrao u talijanskom velikanu sam se nadao Ballo Toureu, :lol: kad ono igrač od 20 godina s operiranim meniskusom.

    Ne znam kaj bi mislio o ovom, može bit top i flop.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions