• Jurki
    9.7k
    Ljudi razmisljam malo o predstojecem prijelaznom roku..citam upise tu na forumu i pizdarije novinara kaj seru..
    Pa jebemu mater kaj nam je tak jadna skautska sluzba da se gledaju samo igraci iz nase lige? I da se samo ta imena vrte.. sad na stranu financije i ostalo.. pa zar je moguce da jedan renomirani europski klub kak je Dinamo gleda samo igrace iz lige kakva je hnl????
    Ako je tak, zaposlite skaute, oformite skautsku sluzbu..onda treba napraviti nekaj da se maknemo od te domace zabokrecine (znam da za ovo bude hejt) ali jebemu mater ne igra se samo nogomet u Hrvatskoj.
    Zar su nam samo opcije Radeljici, Pjace, Šunjici i ostali??? (nemam nikaj osobno protiv njih) al koji je ovo kurac?
    U Europi ima tolko nogometasa koji bi nam bili od itekakve jebene pomoci i dostupni kaj je najbolje.. koji bi nas mogli vinuti do Meseca..a vrte se jedna te ista imena.
  • Captain America
    15.3k
    Imali smo već novog Olma iz Rome. Daniel Tueto :lol:
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Do prije nekoliko utakmica nismo već godinama imali prirodnog lijevog beka na zadovoljavajućoj razini, sada je to Ogiwara. Složit ću se s kolegama da Oliveras može biti top ili flop, svakako u najgorem slučaju Perković može popunjavati poziciju Ogiware ako ostane, iako bih više volio da Perkovića do kraja razvijemo na lijevom stoperu.
  • Blueshadow86
    1.3k
    hešteg kupujmohrvatsko :grimace:
  • Jurki
    9.7k
    dapace.. ali to kaj nama treba je kvaliteta.. a ne potencijal za sutra..o tom "sutra" je trebalo misliti prosli ili pretprosli prijelazni rok.
    Sad nam trebaju pojacanja u cijeloj punini te rijeci.
  • SjevernaStrana
    1.3k
    Pa jebemu mater kaj nam je tak jadna skautska sluzba da se gledaju samo igraci iz nase lige? I da se samo ta imena vrte..Jurki

    Od strane forumaša i navijača općenito očekivano, iako u temi scout uvijek ima zanimljivih imena van HNL-a

    A što se novinara tiče, nadam se da je većina toga obično piskaranje u nedostatku informacija te da ćemo biti ugodno iznenađeni pojačanjima kao što je RPG....
  • hardek
    1.9k
    Ja se u globalu slažem s tobom i nadam se da je to nešto sa čime će se nova uprava pozabaviti. Teško je u tako kratkom roku od par mjeseci sve posložiti.
  • Crni86
    1.6k
    Krenulo je , a nije nam ni lipanj jos dosao :rofl:
  • Dzoni
    259

    Moglo bi se mozda ici na to da oni daju 20 milijuna za Baturinu i on da dodje u Dinamo
  • Blueshadow86
    1.3k
    Slažem se s tobom. Dosta je prinova, popunjavanja i ostalo...trebaju nam konačno pojačanja u pravom smislu te riječi.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Oliveras bi trebao biti primjer da ipak postoji skautska služba, a i najave Marića o Poljskoj, Francuskoj i Portugalu uz možda i skandinavske zemlje dovoljno govori da se ipak ne bazira sve na HNL-u kao i usporedba omjera cijene i kvalitete o kojem je govorio meni ipak daje nadu da će ipak biti pojačanja izvana, a opet ne možeš dovoditi samo strance pa je normalno da se igrači iz HNL-a najviše spominju.
  • Jurki
    9.7k
    Nije ovo hejt prema Maricu (vjerujem da bu covek napravil dobar posel).
    Ali vec mi je zlo od jednih te istih imena.
    Ok prijelazni rok nije ni pocel.
    Sigurno ni piskarala na koja se tolko referiramo ko "tocne" izvore nemaju pojma..ali ovo ko neke "done deal" da su to samo igraci iz nase lige je da se zrigas.
    Pjaca je nas, Šoticeka smo zakaparili..itd.. sve ok s tim ali to su sve popune..
    Rađe bum gledal Vrbu i Pavica nego popune koje bumo platili suhim zlatom.

    a opet ne možeš dovoditi samo stranceIzet Hajrović

    Nitko ne veli da trebamo dopeljat 10 stranaca vec 3-4 igraca razine RPG-a.
  • Crni86
    1.6k
    Opustite se, nakon dugo vremena imamo sportskog direktora koji ne radi za svoj dzep vec za dobrobit kluba uz to je inteligentan i ambiciozan. Na kraju krajeva Max i RPG su ispali jako dobri, a upravo ih je Maric preporucio.

    Nema vise rikverca, nema vise moj mali , od frenda mali itd. Bit ce sve dobro i ajmo vjerovat nasoj struci kaj radi.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    to je tvoje mišljenje, netko će se složiti, netko neće. Meni je Pjaca + Hoxha + možda Vidović ok za lijevo krilo. Šotiček definitivno nije pojačanje za nas trenutno, ali ova opcija s otkupom plus ostanak na posudbi ne zvuči loše ako je cijena razumna. Uostalom, čini mi se da se ipak ne ide na otkup Kačavende tako da bih radije da zakaparimo Šotičeka nego otkupimo Kačavendu. I Mierez je svakako upgrade u odnosu na Kulenovića i Brodića, sve me strah zamisliti par Petković-Mierez.
  • Crni86
    1.6k
    nasi novinari u zadnjih godinu danas nisu znali za kaneka,maxa, rpg-a sve do dan dva prije nego su dosli. Nasi novinari nemaju informacije iz dinama. Evo i ovaj mali je procurio jer je vrlo vjerojatno rjesen, a nije se nigdje nista pisalo o njemu. Sta znas koliko takvih igraca ima s kojima su vec pregovori odmakli?
    Ajmo sudit o prijelaznom roku bar dva tjedna nakon kaj prode, a ne donosit sud dok transfer rok krece za dva tjedna tek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions