• Slush
    191


    Ako je to istina i vecina se slaze s tim, mi dobivamo dva-tri jaka pojacanja zbog proslih rokova.
  • Nogo
    1.8k

    Dobivamo da, a nama će biti najveća pojačanja kada se riješimo Emrelija, Perića, B.Šutala, Mohe, Bočkaja i uskoro Drmića.
  • Slush
    191


    MAKSIMALNO SE SLAZEM!!!!!!!!!

    Moja poanta je da ne treba panicariti. Kao sto rekoh Stojke, Kacavenda, Rog, RPG su sigurno pun pogodak.Dobili smo i Sucica ovu sezonu. Em godini stariji, em godinu iskusniji za Europu.

    Mozda KTC jos nekog igraca iz rukava dofura kao RPG-a da Dinamo uzme.

    Mislim da nije dobro da kupimo nesto eto samo da se kupi.
  • hardek
    1.9k
    Treba pričekati i vidjet ko će sve otići. Jasno je da će to sigurno biti Emreli i Moha, vjerovatno će otići Bulat, Perić i Šutalo i još neki. Ono što nam sigurno treba je stoper za prvih 11 i krilo za prvih 11. Sve ovo ostalo će vjerovatno ovisiti o potencijalnim odlascima Baturine i Petka.
  • Orc123
    6.1k
    Ocekujte cuda od igraca koji se vracaju nakon ozljeda a neki ni prije ozljeda nisu igrali na Europskom nivou jos a neki nazalost nikad vise nece dosegnuti formu koju su imali prije ozljeda. Kaca nije posten nogomet okusio 2 godine, i na Stojku ce ostaviti traga, a sjetit cete se da su svim hnl pojacanjima osim Jakica i Roga trebale 2-3 sezone. Sad ce krenuti one sitne ozljede s kojima se bori Rog,nzato i ne igra puno, s kojima se borio i Sutalo, Kaca nit je u punom treningu nit nije realno pojacanje vec prinova. Stojke je tu ali nemojte se zanasati da ce itko od navedenih raditi razliku za europu. Bit ce tu radi sirine i postepeno ce ulazit. Rog nikakve teorije nema da izdrzi napore od 2 utakmice tjedno. Zato je Pjaci odgovarala Rijeka i manji intezitet nogometa i to nakon kaj je prije rijeke bio godinu dana zdrav. Moramo malo smanjiti ocekivanja. Stojka sam uvijek zelio u Dinamu ali dajte malo realnosti...kad su bili u potpunosti fit nismo sigurni bili i nismo dobili potvrdu da mogu raditi razliku u Dinamu. Cemu im nametati sada breme velikog ocekivanja. Uvodit ce ih se postepeno ili ce izgoriti ko Sutalo na jesen, jednostavno. Prevaga u europi sigurno nece biti.....
    Pogledajte samo Perisica trenurno, to nije ni 30% Perisica od prije, pogledajte kako je Sutalo zavrsio...ne zelim da se u prvom redu Stojka potrosi ko Sutala jer od njega najvise ocekujem u buducnosti.
  • Droljo
    6.5k
    Kačavenda je sličniji igrač rogu nego kaneku ili špikiću.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Kačavenda nije igrač za Dinamo niti kad je bio zdrav, ja nisam u njemu vidio nešto posebno. Daj Bože da se varam pa da se posipam pepelom kad me uvjeri u suprotno. Uglavnom, nemam nikakva očekivanja od njega, oslanjam se na Stojkovića i Vrbančića. Nadomijestili smo svaku desetku do sad pa ćemo tako i Baturinu. Bitno je pojačati ostale pozicije da momčadski budemo jači i vjerujem da će se to dogoditi.
  • dumitrumitu
    966
    Kačevenda je prije ozljede bio odličan. Nadam se da će se vratiti na tu razinu.
  • mali M
    4.1k
    . Nebitan upis, moderatura brišite..
  • mali M
    4.1k
    neki ni prije ozljeda nisu igrali na Europskom nivouOrc123

    Nitko tko nije igrao u Dinamu niti ne razumije što je to Europski nivo... Na njima je da vide od čega su sazidani i da li mogu opravdati Dinamov interes... I "veći" igrači nisu mogli pratit korak sa Dinamom, u ove mlade imam više povjerenja.
  • Orc123
    6.1k
    vjerujem i ja ali mi ove sezone zelimo izboriti LP i tamo igrati nesto a to se jedino moze sa 2-3 pojacanja koji su igrali europske utakmice, igrali pod pritiskom rezultata, koji imaju iskustva jakih utakmica.....kako mladi reagiraju pod pritiskom vidjeli smo ma primjeru loxe u kojoj su mladici koji su u prvoj utakmici koja nosi nekakav pritisak rezultata u Osijeku pukli ko kokice....jednostavno je, razvijas jednog ili dva klinca uz 9-10 igraca koji znaju igrati pod pritiskom i na tom famoznom europskom nivou. Majeru, Ivanusecu, Pjaci...svima su trebale famozne 2-3 sezone da bi radili razliku, meki poput Bulata, Spikica, Nevistica....trebalo je i vise iako neki ni dan danas nisu za prvih 11. Dinama a isto tako su bili jako dominantni u svojim klubovima. Dinamo je druga razina a ovi decki koje se ocekuje ko spasitelje jos nisu pokazali da mogu igrati na toj razini, a sad se vracaju i nakpn teskij ozljeda. Ponavljam, postepeno ih uvoditi ili cemo ih izgubiti ko i Sutala koji je bacen u vatru od strane Jakira na jesen, a sad ga samo možemo pokloniti .
  • Georg Koch
    4k
    To sto je Sunjic odigrao 120 utakmica za Birmingham u fizicki najtezoj ligi svijeta (kako zovu Championship) je nemjerljivo iskustvo, pogotovo za HNL.
    A tu je i 20ak utakmica za Hertu.
    Mislim da bi pojeo HNL na poziciji 6ice.
    A i u relativno najboljim godinama je, 27.
    Nisam ga gledao ni jednu, ali mislim da ne bi imao 120+ utakmica tamo, da je taraba.
    Kako god, u najmanju ruku, opcija za dobro razmotriti, plus dosao bi na free.
    A iskustvo ogromno.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    dobro bi nam došao takav jedan igrač, bit će puno utakmica i treba nam svježine i rotacije za HNL. Sredina Šunjić - Rog, Bulat izgleda i više nego dobro za HNL kada treba odmoriti glavne vedete.
  • Captain America
    15.3k
    Šunjić ima 27 godina i još je tip igrača za kakvim žudimo otkad je otišao Jakić. Većina povratnika u našu ligu osim Halilovića i Ćorića su bili pojačanja za svoje klubove. Definitivno prst gore za Šunjićev povratak, a pogotovo što ne trebamo platit odštetu. Nadam se da se neće ponovit greška s Uremovićem pa da ode u neki drugi klub umjesto da se vrati kući.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions