• emilperska
    4.4k

    Sto znaci termin "odbiti Pjacu" ako covjek nas trazi 2,5 puta vecu placu neg sta trazi Rijeku.
    I ta fraza s odbijanjem igraca iz 3.njemacke lige s 23 godine je isto zlonamjerna..
  • superhik
    10.6k
    koliko ja znam,sportski sektor je odlučio.
    Kao i da ne uzmu pasalica,biscan je sve vodio uz Šimića.
    Petko4455

    Vlatka jesi to ti?
  • Jurki
    9.7k
    sportski sektor je odlučioPetko4455

    Koji mrtvi sportski sektor?
    Pa mi na forumu bi bolji prijelazni rok napravili da smo pijani i napuseni dva mjeseca u komadu.
    I taj SPORTSKI SEKTOR i uprava nek se gone cim cim dalje, tim tim bolje od Dinama
  • austrijanac
    3k
    Da Biscan i Simic su problem, ali domar Podnar i teta spremačica nisu.
  • Sajla
    4.3k
    Titraoui pao na liječničkom, prijetio se poslije da lažu i da mu nije ništa, igra normalno, zabija i asistira. Čak se pričalo da prelazi u Belgiju ako se dobro sjećam?
    Sad i Koffi ista priča, pad na liječničkom? Pretpostavljam da će se izboriti za prvih 11 u Metzu i na ljeto transfer u Monaco ili Marseille
  • Mali Zeus
    10.6k
    Petko4455 je zapravo Lesički.

    Brani upravu, a gazi po Šimiću i Bišćanu koji su naravno sve krivi i sve su odbili.
  • Petko4455
    26
    Čekaj jel ja tu komentiram sto znam ili lažem cijelo vrijeme? Koji je zaključak?
  • Petar86
    638
    Al se prosipa ugled na sve strane, nakon ovih cirkusa ko ce uopce ici u pregovore s nasima i shvacati ih ozbiljno

    Sad kad su menadzeri nanjusili krv i nesposobnost nase uprave tek sad ide podizanje cijena, ultimatumi, provizije i slicno
  • marcio amoroso
    34k
    Ljudi moji uzalud se nervirate i uzalud se nadate. Sve dok su ove sramote od ljudi i stručnjaka u upravi neće biti bolje, čak naprotiv, biti će gore.

    Usmjerite svoju energiju na tribinu, na članstvo i na izbore. Tek kada u klub dođu ljudi kojima je Dinamo na prvom mjestu i koji su iznad sitnih, kokošarskih interesa disati ćemo punim plućima.

    Do tada se nažalost moramo strpiti.
  • sport
    2.5k
    Ogiwara je došao zdrav,pa je imao virozu a kad se priključio u Rovinju zadobio je ozlijedu zgloba.
  • Orc123
    6.1k
    znas sta, nisam insajder ali ako ti kazem da nesto znam 100posto onda ti kazem jer znam! Otkrili su mu izraslinu na stopalu i nakon dugog vijecanja nisu htjeli riskirati!! Nema veze to s Biscanom ni Sucicem! Svakom profesionalnom nogometasu mozes naci nesto ako zelis, ni problem.....decko rastura ovu polusezonu i ocito da se sad ne blamiramo samo po Africi vec i u Europi! S jede strane polomčjeni igraci prolaze lijecnicke a zdravi ne! Vise nije slucajnost!
  • Petko4455
    26
    Čekaj malo? Ak ti kaže trener i Šimić koji su bili zaduženi za pronalazak igrača,želim tog i tog uvjeti su Okej..i ti ga uzmeš? Ko ga je doveo uprava ili trener?
    Ili ti uprava ili netko predloži i biscan kaže neću,svejedno ćeš ga dovest?
  • dumitrumitu
    966
    Tajnica je sama izjavila da se nisu miješali u posao sportskog sektora osim u jednom slučaju zbog zdravstvenih problema igrača. To se očito odnosi na Titraouia.
  • Petko4455
    26
    Trener ima glavnu rijec! Kako sad jakir tako i biscan.
    Ako se nekog dovodi trener mora Dat dozvolu..pa nećeš trenirat nekog ko ti se ne svida
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions