• Benito
    620
    Da se sve ovo snima bilo bi to među najboljim dokumentarcima ikad
  • Jurki
    9.7k
    A kad će naša Uprava na izvanredni liječnički pregled?Blueshadow86

    Psihijatrijski
  • Petko4455
    26
    Stručnjaci,a kaj je uprava kriva? Da ovaj nije zdrav? Ili da je bara pojeo govna u pregovorima?
    Koliko znam trener ima dosta ovlasti tu,i ovo je samo čišćenje za cacicem i Bišćanom,veliki nered je ostao i nejde sve prek noci
  • Mlađi referent
    11.4k


    Titraoui, Bakrar, Khaoui, Brekalo, Koffi, skoro Mykha.

    I svima je zajedničko da su oni sjebali, a nikako Dinamo. Ironično, pored toga smo doveli potrganog Kačavendu, Ogiwaru i mogli bi Roga(?)
  • Mali Zeus
    10.5k
    Stručnjaci,a kaj je uprava kriva? Da ovaj nije zdrav? Ili da je bara pojeo govna u pregovorima?Petko4455

    Možda kaj je uprava dovela recimo potrganog Kačavendu, a nije Titraouija koji uredno igra i sad Kavakuhija.
  • superhik
    10.6k
    Ja ću stvarno umrijeti od smijeha ako Rog na kraju prođe liječnički :smile:
  • nemapredaje
    2.3k
    Nema ovo veze s liječničkim. Mykha je imao isto probleme s hrskavicom, pa ga se svejedno potpisalo.
  • Petko4455
    26
    Kacavenda je bio dio paketa,i znalo se stanje zato je i odma poslan na čišćenje meniska i sto već treba.
  • Laugreano
    1.7k
    Poslat ga na pregled u drugu kliniku.Ovaj doktor je na Mamicevom platnom spisku. Nemoze bit drukcije.
  • Petko4455
    26
    a zas nebi prošao,operiras zaraste i zdrav si.
    Nevidim problema..orsica bi uzeo koji se potrgao a ?
  • Orc123
    6k
    Kad bi Titraui postao igrac velike trzisne vrijednosti i kad ne bi imao problema sa stopalom ja bi direktno ko klub tuzio lijecnicku sluzbu koja nije dala zeleno svjetlo da obesteti klub za nanošenje financijske stete.
  • bluepower86
    851
    Kakve veze ima uprava s prolaskom lijecnickog?
  • Petko4455
    26
    Protiv tog transfera je bio biscan,nikakav ljecnicki..ljecnicki je bio samo izgovor
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Iskreno, nisam se nadao da će potpisati čak ni kad je već bio u Zagrebu. Sličan osjećaj je i kad Dinamo igra utakmice ove sezone i kada ne vjeruješ ni da će neki naš igrač zabiti iako je prazan gol a on je udaljen samo 2 metra od praznog gola. Imaš osjećaj da će uspjeti nekako promašiti, mimo svih izgleda.

    A čak i kad ga zabije imaš osjećaj da postoji samo 10 posto šanse da će gol biti priznat jer se znaš da će se iz nekog razloga javiti VAR (iako se činilo da je sve kristalno čisto) te poništiti gol. Dolazak Kouaou u Zagreb je bio pogođen gol ali kao i obično u zadnji tren se javlja VAR i poništava sve. Nisam više ni razočaran, ne osjećam ništa, otvrdnuo sam i navikao sam na ovo kao magare na batine. Čak je ovo i očekivano.
  • emilperska
    4.4k
    Neka nasi skupstinari ili decki iz izvrsnog zatraze odogvor od doticnog doktora da po kojim parametrima su Cajka Egzekutor Drmić i Kacavenda prosli lijecnicki, a Alzirac i Kava nisu. Meni kao medicinskom laiku to smrdi, neka nas razuvjere. Tko ima interes da se potpise Tudor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions