• Mihaljević
    8.8k
    A napada me se kad kažem da sam za privatizaciju... Ma kakvi ovo uhljebi, samo privatizacija.
  • Armagedon13
    958
    Daj novog da ga seciramo
  • Eternaut
    9
    Hvala svima na tipkanju, super ste dečki i forum je odličan. Ja više ne pratim klub sve dok je starac uhljeb i kur***** kuharica u klubu. Vama želim što manje nervoze i trošenje živaca na spodobe u klubu. Sretno.
  • dumitrumitu
    971
    Ne mogu se zamisliti da navijam za nečiji privatni klub.
  • Dzgšb
    360
    Kako ruše reputaciju Dinamu namjerno ,sve na ruku glavate spodobe iz Međugorja, svaki transfer koji je moguće dobro pojačanje iz Europe pada na bilo koji način, jedino sto je kaneko prošao vjerojatno jer je glavata spodoba mislila da je žešći promašaj..
  • Droljo
    6.5k
    Hehe. Malo malo dignu sprdačinu na viši level. :lol:
  • Petko4455
    26
    Kud bi dosli da nam se svima ide udovoljavat? Nigdje..
    Da smo tolko sposobni sjedili bi tam a ne tu razglabali o svemu..
  • nemapredaje
    2.3k
    Imam teoriju !!!

    Možda je sve ovo patka da otkriju tko pušta informacije iz kluba :zip:
  • Laugreano
    1.9k
    Cek, Tomislav Madžar je stvarno liječnik koji nama daje zeleno svijetlo? Ako je to istina onda mi je sve jasno.
  • Petko4455
    26
    Zamisli info..ionako klub mora objavit dal je potpisao i ak nije zašto..bitnije info cure od toga da je tip pao ljecnicki..financijske Itd itd
  • Ivdzo11
    3.5k
    Lik prvo ode do Gelsenkirchena i propadne transfer, zatim se vrati u Metz i ceka dogovor klubova...otputuje za Zagreb na novi lijecnicki i potpis ugovor i to mu propadne....

    Pa mi pisemo bajke
  • Krizy
    38.8k
    28 stranica / 420 upisa na ovoj temi u zadnjih 8 sati.
    Vinicius Junior, welcome to Dinamo Zagreb.
  • Orc123
    6.2k
    Najveci poraz nas je da nas svi ismijavaju, mreze gore...svi se sprdavaju s Dinama. Prvo sjebemo s Brekalom, pa najavljivamo Kenta i kapitalce a ne dovedemo nikoga, da ni na kraju po ne znam koji puta igrac pao lijecnicki! S druge strane kao zelimo tovara Tudora kojeg cemo morati platiti 3 puta vise a koji pazi sad ovo nije ni bek! Jedan Pero Bockaj nije dovoljan i to igrac od 29godina kojem je domet Poljska liga a prije toga bio rezerva rezerve u Hajduku.
    Najvise boli kaj nas vise nitko ne shvaca kao ozbiljan klub i postali smo sprdnja po komentarima i predmet ismijavanja po društvenim mrezama....hvala vam Upravo, jadni ste i mi skupa sa Vama vise!
  • Miro Vugrinec
    2.7k
    Kao sto sam i ranije pisao kolege propao je transfer Kouaoa zbog problema s hrskavicom i okrecemo se Tudoru. Poz i za kolegu sanjinlego koji opet cita novine pa piše poluinfo
  • austrijanac
    3.1k

    On ne radi liječničke preglede Dinamu. Radi im neke druge stvari, ali liječničke preglede ne. Može im ustupit svoje prostorije, ali Dinamo ima svoje liječnike.

    Ali radi ostalim klubovima u Dinamu, znam da je Ćorić bio kod njega prije Rudeša sad.

    Mislim ne branim ga, lik je oličenje svega što ne valja u našoj državi, ali samo kazem za ovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions