• Haza
    1.6k
    Ja nemam mogućnost tu, ali skupštinar ima, da postavi pitanje koliko je plaćeno provizije Andyu Bari unazad četiri godine. Taj će vam odgovor jako puno reći o poslovanju kluba, ali sam prilično siguran da vam nitko neće htjeti dati taj podatak.
  • superhik
    10.6k
    ali sam prilično siguran da vam nitko neće htjeti dati taj podatakHaza

    Nema tu žele ili ne žele. Po zakonu i Statutu moraju.
  • Mr Anderson
    6k
    Onda nije čudo da Andy pizdi ako mu ovi žele skresati te provizije. Opravdano je naravno ako se provizije žele skresati, ali to onda opet povlači neke druge stvari kod transfera.
  • Jurki
    9.7k
    cega se onda boje nasiOrc123

    Nasi se vode onom frazom nasmrkanog govneta "sta te boli kurac kolko ja imam para"
    Cure novci i informacije iz kluba koji nebi smjeli izaci van..a transparentnosti nema ni u tragovima.
    Nadam se ali stvarno se nadam da bu za mjesec dana toj agoniji i takvom nacinu poslovanja kraj.
  • austrijanac
    3k
    Možeš ih jedino zasipavat opet mailovima. Vidim da barem novine to loži.
  • Ali
    2k
    Samo kratko, 29 milja za Gvardiola je kao malo novca ???
  • i more je plavo
    891


    Nije normalno, ali isto tako znas kako funkcioniraju klubovi u HNL-u zadnjih 20 godina, Hajduk se busa poštenjem, a da sustav nije ovakav nakaradan, i oni bi prije cca 15 godina stavljali dodatke imenu ili bi kretali od 4.lige

    Sad....ili se prilagodis okruzenju ili izumreš.

    I zato se Dinamo nebi borio za naslov u Austrijskoj ligi, jer tamo bi puno toga bilo transparentnije, a u tim okolnostima juriš ako imaš lovu ko RB ili šetaš ko ostali.
  • Georg Koch
    4k
    Germanijak-Nicota pise kako je ozljeda Perica ipak ozbiljnija, te da nasi gledaju novog stopera.
    Upravo tu informaciju sam dobio sinoc (ne, nisam insajder, nego igrom slucaja s vremena na vrijeme dobijem poneku info sto se gleda u vidu transfera).
    Ali i u slucaju malo duze ozljede Perica, zasto novi stoper?
    Imamo:
    Ktc
    Zile
    Perkovic
    Bernauer
    Pa, sa danasnjim potpisom Kave, i Rileta kao opciju.
    Dakle to je 5 stopera, uz cinjenicu da se vracaju Sutalo i Peric.
    7 jebenih stopera!!!!!!!
    Pa investiraj taj novac u "Kenta" ili jos 10% boljeg igraca na toj poziciji.
    Gdje prestaje razum, tu zapocinje djelovanje sportskog sektora i Uprave Dinama.
    Imamo i vise nego dobre igrace za izgurati ovu sezonu u HNL-u, glede pozicije stopera.
    Odradi to, i na ljeto preslozi momcad kako zelis!!!
    Zar je i Zivkovic dolazio da bi sad jos novi stoper dosao, koji "mora igrati".
    Kakvi ste vi nesposobnjakovici svi od reda.
    A jos ludji ja koji se cudi svemu, sekira, i kvari si lijepi petak!
    Strasno.
  • Jurki
    9.7k
    Samo kratko, 29 milja za Gvardiola je kao malo novca ???Ali

    https://www.transfermarkt.com/josko-gvardiol/profil/spieler/475959

    A pogledaj kaj na TM pise kolko je Dinamo dobio za njega.
    Tko je onda lud?
  • nemapredaje
    2.3k


    Nitko nije rekao da je malo, nego da su informacije bile drugačije
  • i more je plavo
    891
    Nadam se ali stvarno se nadam da bu za mjesec dana toj agoniji i takvom nacinu poslovanja kraj.Jurki

    Ako se to desi samo u Dinamu, a ne i u svim klubovima HNL-a, onda nam je sudbina grcevita borba za izlazak u europu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Germanijak-Nicota pise kako je ozljeda Perica ipak ozbiljnija, te da nasi gledaju novog stopera.Georg Koch

    Ja mislim da nista od toga
  • Krizy
    38.6k
    Kako si to tako glupo postavio. Točnije je napisati da imamo 10 obrambenih igrača, od kojih su Moharrami, Šutalo i Perić duže ozlijeđeni. Znači imamo 7 igrača za 4 pozicije. Kako je to previše? Bože moj, šta sve neću pročitati.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Produzivat cemo ugovor Pericu do 35. godine kao i Zagorcu, zbog atmosfere u momcadi jel. Doduse Peric je na finoj placici od 600-700k... Ja bi rade da imamo Osijekovog Duartea za te novce ili nekog drugog stabilnog priustivog stopera.
  • Georg Koch
    4k
    imamo 5 zdravih stopera trenutno, 7 kad se relativni brzo vrate Bole i Peric.
    5 sada / 7 ubrzo
    Za 2 pozicije!
    Zasto mijesas bekove u to i dodas za 4 pozicije?
    Sta, KTC ce igrafi RB?
    Sta je tu glupo?
    Nista osim tvog komentara koji je znak da ne citas sa razumijevanjem. U protivnom ako mozes, argumentiraj konkretno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions