• Mihaljević
    10k
    To više govori o njegovoj pameti. Da je izabrao Dinamo sad bi bio reprezentativac i jedan od prvih strijelaca lige,a sad četvrti napadač velesile poput Augsburga.
  • Haza
    4.7k
    Nije tema, vidim da je netko postao ranije podatke kolege Dede. Ja raspolažem podacima da je Dinamo na ime transfera Gvardiola u City dobio 10.094.388,10 mil eura. Naravno ne smijem sliku postati, ali ne znam od kud je info da smo dobili 13.5 mil eura, to nije točno.
    Transfer Gvardiola u City je iznosio 91.254.752,85 eura, Dinamu je išlo 15 posto profita, 20 posto od bonusa je išlo agentu i igraču, Dinamo se prema ranijem ugovoru odrekao 1 mil eura budućeg transfera itd. Imam cijelu računicu, ali neću u detalje.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ono u čemu se nikako ne mogu složiti je da Dinamo nije level up u odnosu na Rapid i Sturm. Uz svo dužno poštovanje tim klubovima i novim stadionima Dinamo je u svemu ostalom ispred. Ima bolju omladinsku školu, plaća više i ima veći proračun, radi jače transfere i ima u Europi bolji rejting, zadnjih godina ima i bolje europske rezultate te u krajnju ruku ima bolju ekipu. Jedini klub u Austriji koji je ispred Dinama je RBL i to samo zato što iza sebe ima konglomerat. Nemam nikakve dvojbe da bi se Dinamo u Austriji borio za naslov s RBL-om, a bio redovito ispred ovih ostalih ekipa.
  • deda
    32.8k
    E viš to je problem. Moja matematika je bazirana na javno dogovorenim prihodima. A ti imaš brojke ispod stola. Ja ih nemam. Kako da ikoja moja matematika bude točna ako kod svakog posla postoje brojke ispod stola. Onda ih nema smisla iznositi tj. što je važnije kako mi ikad možemo vjerovati upravi kluba ako ništa nije transparentno, tj. svaki posao ima dio ispod stola. To je tragedija ovog kluba koju treba iskorijeniti radikalno. Mi kao navijači ne moramo znati sve informacije, ali i onaj dio koji znamo ne smije onda biti friziran i netočan.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Prvih 11 prvog dijela sezone:
    Zagorac- Ristovski, Theo, Perić, Perković- Mišić, Ademi, Baturina- Kaneko, Vidović, Petković

    Prvih 11 drugog dijela sezone:
    Zagorac- Ristovski, Živković, Theo, Ogiwara- Mišić, Ademi, Baturina- Kaneko, Hoxha, Petković


    Meni ova momčad dolje ne izgleda ništa bolje nego ova gore. U jednoj od bitnijih sezona kada imamo bodovni zaostatak i kada nam titula visi o koncu mi se nismo pojačali. Ni milimetra pojačali. U najboljem slučaju smo isti.
    marcio amoroso

    Legenda kaze da Perkovic krene stucat cim ga netko ne uvrsti u bilo kojem kontekstu u prvih 11
  • deda
    32.8k
    A sad bi mogao na kraju biti još bezobrazniji. Tko si ti Haza da imaš te brojeve, a ja kao skupštinar ih nemam? Jel tebi to normalno? I onda još ovdje bacaš te brojeve. Ne, nije tvoja greška, nisi ti kriv, ali odkud ti, evo ja te javno pitam? Od kud ti brojke koje ja nemam?
  • scooniepenn
    3.3k

    Postoji li mogućnost da naši predstavnici u IO-u postave pitanja Upravi vezano uz ove provizije i postotke? Msilim nevjerojatno mi je da su ovakvi ogromni kolači koji se daju igraču i menadžeru prošli ispod radara. Posebno što se navelike kritiziralo ranije poslovanje kada su se dijelile odštete, a pritom ne mislim na antidatiranje ugovora od strane lopine Mamića, već na ranija vremena kad je to bilo uobičajeno poslovanje.
  • i more je plavo
    1.1k
    ne znam zašto netko misli da je Dinamo puno atraktivniji od ta dva kluba.Haza

    Zato sto je ovdje puno jako mladih ljudi koje vise vode emocije nego razum.

    I takvih ljudi treba, jer kad kroz godine sagledas realnost, izgubiš tu žar, tako da je dobar mix iskustva i realnosti + dodatak idealizma koji mladi uvijek imaju u vecim dozama.
  • Facke
    3.7k


    Moram sad iz mojega iskustva reci, ne trebas se ni posebne potruditi da do nekih informacija dojdes. Pogotove kad su transferi u pitanju. Informacije iz kluba curiju na sve strane. A to nije mali problem. Nek dosta velik.
  • Olmic
    3.7k
    postoje jos Mamicevi podanici koji se moraju obratiti velikom tati kad god za sta god

    Polako ali sigurno treba to iskorijeniti
  • Haza
    4.7k
    Nadam se da dolaze bolji dani što se tiče transparentnosti. Volio bi postati tu tablicu izračuna transfera Gvardiola, ali je prerizično, a ne bi bili puno pametniji.
    Inače, ukupni prihod od transfera nakon svih bonusa koji je Leipzig platio Dinamu je 19.310.000,00 eura. Kad se nadoda spomenutih 10.094.388,10 eura, dolazimo do toga da transfer nije prešao niti 30 mil eura. Što je suprotno svim javnim podacima, pa čak i procjeni TM.
  • deda
    32.8k
    To znači da nas na svakom transferu lažu. Što znači nečija riječ, ako se apsolutno svaki put pokaže lažnom? Što nama znači info da je Ljubičić otišao za 3,5 milje kad ju ponavljaju izvori koji su nas svaki put lagali.
  • Haza
    4.7k
    Kad bi napisao od kud mi, mislim da bi ispao bedast:) Nije moja krivica što ja imam taj podatak, nego je sramota kluba da ga niti jedan skupštinar nema.
  • deda
    32.8k
    Nadam se da si tako i shvatio moje obraćanje. Ponavljam, nisi ti kriv, dapače dobro je da si to iznio da bi se razotkrile laži kojima nas svakodnevno obasipaju iz uprave, a o novinarima da ne govorim.
  • Orc123
    8.2k
    Ja bi volio da smo vec jednom transparentan klub i zasto bi se krile neke informacije po pitanju transfera. Ljudi kao sto je Deda i slicni bi trebali imati uvid u sve. Ne znam cemu javna tajna koliko se zaradilo od cega. Savrsen primjer je Ajax koji je na inst stavio tocne parametre transfera Sutala i to javno da vide svi...cega se onda boje nasi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions