• Izet Hajrović
    1.5k
    Još jedna raketa koja kao stoper osvaja 44% duela.marcio amoroso

    I to u slovenskoj ligi.

    Ja isto gledam te podatke kod stopera, to mi je najvažnije u njihovom kontekstu. Sve ispod 60% gledam s velikom dozom skepse.
  • marcio amoroso
    34k
    Koliko ima Bernauer?Efes Pilsen

    43% ove sezone u HNL-u, a 57% prošle u Ligue 2.
  • Laugreano
    1.7k
    Nije bas neki uzorak utakmica. Decki nije ni priliku dobio. Prosle sezone u francuskoj je imao 57%.
    Pretjeruje se s njegovim duelima.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se, općenito treba gledati uzorak utakmica, ove koje je prvotno naveo @marcio amoroso imaju dovoljan uzorak utakmica da ih možemo uspoređivati, Bernauer ne spada u tu kategoriju.
  • Jurki
    9.7k
    Bez SD nema buducnostiAli

    Jbg to znamo ti, ja, svi ljudi na forumu.. ali ne znaju oni koji bi trebali znati.
    Nama sportsku politiku vodi covjek koji je mikromilimetar daleko od otkaza.
    Da smo prosli ljetni prijelazni rok na kraju doveli npr Bota ili nekog drugog SD-a ime nebitno.. sad bi se druga prica vrtjela.. ovak ajmo mi po starom, pa koga jebe kaj je opet krivo
  • keppi
    131
    Lijepo izgleda....samo istina je malo drugačija.
    Primjerice, od transfera J.Šutala navodno 15-20 % je išlo raznim posrednicima. To je 3-4 milijuna. Znam glupo, kakvi posrednici trebaju da se proda igrač iz prvih 11 Hrvatske.
    Mogu samo zamisliti od ukupne svote za Gvardiola koliko je uopće došlo u Dinamovu kasu, a tisuću puta je spomenuta strašna brojka. Puno je tu otišlo u ruke kojekakvih posrednika.
    Sada naravno love nema....
  • Patrik11
    146
    Po nekim porukama bi neko pomislio da je hnl stvarno svemirski brod za slovensku ligu koja nije nista losija od hnl
  • Jurki
    9.7k
    ok nema problema ali onda to treba iskomunicirati, a ne od ljudi praviti majmune i debile.
  • plavac173
    2.6k
    Bernaeur ti je otpisan, ostajes na Theu, Zivkovicu i Perkovicu. To su 3 stopera za hnl, europu i kup. Poznavajuci nas netko ce se od njih ozlijedit, netko ce 3. zuti dobit i stopera cemo krpati opet sa Riletom. Nije nuzan novi stoper ali bi dobro i dosao.
  • nemapredaje
    2.3k


    Bernauer nije otpisan.

    Stoper nam definitivno ne treba.
  • Georg Koch
    4k
    do kupa i svega imat ces Perica, mozda i Sutala.
    Francuz jos nije otpisan, da je islo bi ga se rjesavati sada kao i primjerice Menala.
    Samo ne igra jer ima boljih.
    Zelim reci da nema smisla dovoditi stopera jer ce ako zatrebalo, moci to igrati i Rile, zasto dovoditi stopera kojemu je upitno hoce li igrati, jer nece igrati i on i Zivkovic u koga se kunemo da je projekt kluba, pa eto nece moci sjediti.
    Sve u svemu, imamo prioritetnije pozicije za dovoditi sada, a da to nije stoperska pozicija.
    Sa ovim stoperima mozes izvesti sezonu, a na ljeto presloziti to kako treba.
    I ako Bog da, uz novog, kvalitetnog SD-a.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Znači Gazibegović nije doveden jer je 1,75m bilo previše, Koffi je plaćen 1m pa smo ga uzeli jer je jeftinija opcija.Keyser Soze

    u tom trenutku očito nije bilo 1.75m u kasi, sada kad je ljubo otišao "imamo" 3.5m u kasi (novci sjedaju za 4mj) stoga imamo 1m za Emmanuela Ebouea sa aliexpresa

    ako nisi znao ovako ti uprava koristi kalkulator koliko novaca imamo na raspolaganju

    qVcwmcH.jpg
  • plavac173
    2.6k
    Bernauer nije otpisannemapredaje

    Nije otpisan ali ce igrati ako se dogodi ono sta sam gore napisao. Sad kako zelis cuti, otpisan ili krpanje jer nemas nikoga drugog biraj.

    A pouzdat se u Bernauera u najvaznijoj sezoni mozda ikad...
  • Noel
    4.3k
    Ok,sad definitivno kad sam vidio ove brojke Perkovic Theo moraju bit stoperski par.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions