• Krizy
    38.6k
    Razmisli malo.
  • Ali
    2k

    Pa ako svaki transfer mora odobriti desetak ljudi , tko ce jamciti da nece iscuriti to van.
    Nema tog tko to moze kod toliko kontakata zadrzati.

    Zato klub mora imati SD sa svim ovlastima i odgovornosti.
    Jednostavno klub (uprava) ti prije svake sezone da budget.
    A onda ti oces dati 20% agentu, ili ces ganjati slobodnog igraca pa mu dati vecu placu... tak svejedno. Imas odgovornost i to ti je posao. A ne da njih deset u nekim telefonskim sjednicama debatira jeli kupnja/prodaja dobar ili los posao. A odgovornst za takvu odluka kad se ispostavi da je promasaj ne postoji, kaj mozes svih deset smjenit pa ti treba godina dana da oformis nove i dok se oni snadju di si...
    Da ne spominjem privatne interese...

    Bez SD nema buducnosti. A onda ce prestati i curiti informacije jer ce transfer dogovarati dva SD sa obje strane uz prisustvo igracevog agenta... pa ako tada iscuri onda znas da ne radis sa tim klubom i tim agentom. Onda bu i taj agent pazio da li mu se isplati riskirat buducu suradnju
  • Georg Koch
    4k
    a bome ni ti trebao i to malo vise.
    Mijesas kruske i cvekle, cak ne kruske i jabuke :)
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja bi rade da imamo Osijekovog Duartea za te novceNitkoBitan

    Bas nam jos treba da pretplatimo igraca takvog kalibra, slag na tortu :grin:
  • i more je plavo
    891


    A daj pobroji napadace isto ih ima p..k..., a po meni igra se slaže od obrane.
    Jer daje sigurnost i onima naprijed.
  • Mr Anderson
    6k

    Pa dobro ti Križy kaže...stavljaš Rileta i Perkovića među te zdrave stopere, a oni su istovremeno i opcije za bekove. Znači, imaš 7 zdravih za 4 pozicije u obrani.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Bas nam jos treba da pretplatimo igraca takvog kalibra, slag na tortuBornaPŽ1986

    Ja ti kazem da bi rade imao Duartea u momcadi nego Perica. Kvalitetom nije nis gori od Perica, mlađi je, manje sklon ozljedama i igrao bi za manju placu od Perica.
  • Draž
    1.2k
    Kad bi napisao od kud mi, mislim da bi ispao bedast:) Nije moja krivica što ja imam taj podatak, nego je sramota kluba da ga niti jedan skupštinar nema.Haza

    Tu si na forumu registriran pod pseudonimom i nitko ne može otkriti tvoj identitet.
    Pretpostavljam da si se na forum pridružio iz razloga kaj te Dinamo zanima, pratiš ga, navijaš, voliš... kaj god bilo.
    Također na forumu imamo članove skupštine koji bi trebali znati upravo te podatke koje ti tvrdiš da imaš.
    Pozivam te da upravo iz gore navedenih razloga otkriješ otkuda ti te informacije i same detalje (iznose) tako da bi naši skupštinari koji su, dokazano, na strani ljubavi prema Dinamu, a ne interesa, postavili pitanja na Skupštini ili ih uputili prema članovima IO kojima je stalo do transparentnosti i koji te činjenice mogu istražiti i potvrditi.
    Osim ako tu nisi iz nekih drugih razloga.
  • Georg Koch
    4k
    ali kako.
    Zar Perkovic nije po vokaciji stoper?
    To sto nama igra LB je samo pokazatelj da nismo imali LB.
    I sad nam je dosao taj Ogiwara za kojeg se ocekuje da je pojacanje.
    Rilera mozes-a ne moras racunati. Sumnjam iskreno da je ovaj Kava doveden da sjedi na klupi.
    I da ne racunas Rileta, sada imas 4 za 2 pozicije.
    Govorim da ima puno nuznijih pozicija od stopera...
  • Keyser Soze
    8.7k
    Znači Gazibegović nije doveden jer je 1,75m bilo previše, Koffi je plaćen 1m pa smo ga uzeli jer je jeftinija opcija.
  • sanjinlego
    2.5k
    Razmišlja se o povratku Gurlice s posudbe.
  • marcio amoroso
    34k
    Razmišlja se o povratku Gurlice s posudbe.sanjinlego

    Još jedna raketa koja kao stoper osvaja 44% duela.

    Za usporedbu Theo ima 67%, Perković 65%, Šarlija 58%, a Uremović 57%.
    Živković protiv čijega sam dovođenja također bio ima loših 50%.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Koliko ima Bernauer?
  • YasutoWakizaka
    103
    Šta ćemo još jednog klinca uzeti da grije klupu
    Imaš Živca, Ktc-a, Perkovića realno i Ristovskog sada osim ak nismo iz zajebancije dali pare da Kava sjedi na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions