• Kujtim Shalla
    2.9k
    ali jedini koji može pritisnuti, najmotoricniji i jedini kojeg imamo da ide u pressing. Ostali stoje I gledaju, ili su prespora. Meni bulat, sucic uz svaki respekt za njegove godine, Ademi u stanju kojem jest, nikad NBI igrali ispred ljube. On nije dvije tekme u kontinuitetu odigrao na svojoj poziciji
  • Bosskovitz
    12k
    Kad bih ga prodavao njima, to bi vjerojatno bio prvi transfer u povijesti nogometa koji bi imao ugovornu klauzulu kojom se klub-kupac obvezuje javno ispričati za kazneno djelo klevete počinjeno na štetu kluba-prodavatelja.
  • Paggini
    20.6k


    Ma znam, sve jasno, moja poruka je trebala odaslati šaljivu notu te agencijske neodgovornosti i apatije u koju sam uključio i Podnara jer tako ga i gledam, kao bezdušnog mid management papirdžiju koji svim silama pokušava eskivirati odgovornosti ili u slučaju da do njih dođe, prebaciti ih na nekog drugog jer se na toj poziciji našao spletom okolnosti
  • Lynx17
    4.1k
    Zalosno je da cemo veznog Ljubicica ocijeniti na temelju kako je igrao kao lijevi bek.

    Da je u pocetku (ili skoro nakon toga) dobio neku priliku u vezni red u kontinuitetu, tko zna kako bi to danas izgledalo. Dosta tu se pise o njegove mane, ok, ali postoji i tu neke vrline. I to bas u neke mjeste gdje nam fali.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo je odbio AEK i Robert Ljubičić ostaje u Dinamu! SN
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ajde hvala bogu, stvarno bi bio sokiran da su uopce poceli pregovarat sa tim ciganima nakon svega. Kuzim Ljubu jer zeli igrat, ali uvijek moze otici u bilo koji drugi klub
  • Georg Koch
    4.6k
    Pisu da smo odbili ponudu od 3m za Ljubicica. Ja Ljubu gotivim, i mislim da bi uz konstantu igranja bio top.
    Ali ako ne igra, i ocito nece ni igrati jer pored Misica, Sucica, Ademia, pa i Bulata nije da se naigrao, onda uzeti 3m nije lose.
    Jedino opravdanje je da napokon dobije priliku na svojoj poziciji, na kojoj je do dolaska u Dinamo bio top.
    Dakle ili pusti covjeka da igra, ili ga prodaj, jer cijena ce mu ne igranjem logicno ici dolje.
    Sve osim te 2 opcije je jos jedan izvanredno debilan potez ovih klaunova koji su nas svakako doveli pred rub!
  • DrawTube
    4.8k
    Ljubičiću se svašta može poreci i osporiti ali da diše za dinamo i dinamovštinu i da se trudi se ne može

    Hvala Bogu da nije otišao kod grčkih cigana. Već nam se jedan "dinamovac" dovoljno zgadio zbog njih
  • serbus
    4.2k
    Ali samo idu jedna za drugom gluposti nakon brekala, pa sad malo aek-a . Taman ima vremena za neku novu glupost do kraja tjedna. Bolje bi prošli kad bi većina ljudi tamo kao Čačić primala lovu a ne dolazila na posao.
  • Lynx17
    4.1k
    Pisu da smo odbili ponudu od 3m za Ljubicica. Ja Ljubu gotivim, i mislim da bi uz konstantu igranja bio top.
    Ali ako ne igra, i ocito nece ni igrati jer pored Misica, Sucica, Ademia, pa i Bulata nije da se naigrao, onda uzeti 3m nije lose.
    Jedino opravdanje je da napokon dobije priliku na svojoj poziciji, na kojoj je do dolaska u Dinamo bio top.
    Dakle ili pusti covjeka da igra, ili ga prodaj, jer cijena ce mu ne igranjem logicno ici dolje.
    Sve osim te 2 opcije je jos jedan izvanredno debilan potez ovih klaunova koji su nas svakako doveli pred rub!
    Georg Koch



    Tocno. Dosta slicno je i sa Bulatom.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Kako bi im ja jednostavno i lijepo odgovorio: Fuck off!
  • Facke
    3.6k
    Al Germanijak mi je stvarne najbolsi. Germanijak "doznaje". Svaki info s twittera ili s zone. :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    jako dobar komentar i sa tim se slažem. Moje osobno mišljenje je da je ljubo moderniji igrač od njih svih skupa. Nas je još Tad sam podera i sazvakao u veznom redu. Ali ako mu ne daju igrat onda je 3 milje dobra lova ak će ga koristiti kao 5 opciju
  • Krizy
    43.3k
    da Hrvatska 2028. Će sigurno bit jebena,krila će nam bit na japanski pogon..špicu nemamo već 6 godina,a bekovi klasika,Francuzi.
    Golmana isto nemamo. A od kud će svi doći ak ne iz Dinama ko zadnjih 10-15 godina..jedino je nogomet kolko tolko živ..ali i to tone
    Niste svjesni
    Petko4455

    Ima Kustošija, poligon talenata.
  • i more je plavo
    1k
    Bilo bi interesantno staviti na vagu misljenja o bilo kom igracu spomenutom u zadnje vrijeme ovdje.
    Puno puta sam procitao "treba pogledati kaj navijaci tog kluba pisu o njemu".....i kaj se sada po misljenju navijaca moze zakljuciti o Brekalu, Ljubi, Bulatu, Kouaou.......

    Jedino Wakizaka ima jedinstvenu podrsku, jer nije ni blizu nekakvom transferu....da i Grull dobro stoji jer nitko nezna da ga tu na zoni hocemo........a da se stvarno zakotrlja prica o njima bilo bi i po upravi i po njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions