• Mlađi referent
    12.3k


    Bar toliko mu duguje. Da čovjek može godinu dana neprestano pljuvat po klubu, i ne spomenut predsjednicu uprave u negativnom kontekstu je stvarno za divit se.
  • Orc123
    8k
    Dovest ce sigurno jos nekoga damo se nadam da ce pogoditi sa tim igracima...igor silva mi se nikako ne cini igrac za nas ali vidjet cemo...
  • CastAway1986
    1.4k
    Ma ljudi moji ako ne dovedu nekog ko moze zabijati golove onda ne treba nitko ni doći !
    Mi cijelu utakmicu napadamo sa 70% posjeda i jedva uvalimo jedan pišljivi gol..
    Što se Ljubičića tiče ja bi ga zadržao jer veznjaka takvog profila nemamo..Ionako Ademi dogodine neće imati mjesta a Tiboru se zahvaliti..
  • YasutoWakizaka
    132

    Ne bu se to desilo. Petko je prvi napadač, Gavranović, Drmić eto sad i Baturina je/su žrtve Petkovićeve igre. Uzeti nekog jakog napadača pa da sjedi na klupi nema smisla.
  • Georg Koch
    4.6k
    Kako smo mi napravili sranje sa Brekalom.
    Sa nasom neozbiljnoscu i ocajnim potezima upoznata je cijela regija, a malo i sire. Sigurno.
    I primjerice razmisljam kako bi se moglo na ljeto dobiti Belju. Ne igra i dalje, znaci da nece ni sami kraj sezone igrati, osim nekih bas vanrednih situacija.
    Na ljeto je ocekivan njegov transfer, sigurno ne za ogromnu svotu.
    Dakle, uz naslov prvaka sigurno mozemo ga dovesti.
    E sad tu stoje potencijalne poteskoce oko sranja kojeg su napravili ovim gafom oko Brekala.
    Primjerice Beljo, pa i xy drugih, sigurno ce biti pod upitnikom da li ici tamo gdje izigravaju djecu iz svoje skole, imaju takvu i takvu upravu.
    Osim sto smo zajebali top pojacanje, mi smo sigurno napravili veliku stetu i nama kao klubu za blizu buducnost...
  • NitkoBitan
    17.4k
    Sa nasom neozbiljnoscu i ocajnim potezima upoznata je cijela regija, a malo i sire. Sigurno.Georg Koch

    Kog boli k. Na isti nacin je Fiorentina popusila krilo jer nije poslala na vrijeme dokumente. Eto mi Koffija Schalkeu otimamo iako je tamo obavio lijecnicke preglede. Normalna stvar kod nogometnih transfera, samo kaj je ovaj nama pobjegao kod rivala. Nista veci nista manji znacaj od tog.
  • Georg Koch
    4.6k
    nije ista stvar, ni blizu. Taj Koffi zeli kod nas jer mu je atraktivniji klub/bolja primanja/nesto 3. Njegova osobna zelja.
    Ali covjece bozji mi smo dogovoreni transfer minirali na nacin da 2 dana nisi na vec dogovoreno-potpisao/izjasnio se. Pa to je amaterizam na najvecoj razini.
    U ozbiljnom poslu bilo koje branse, ovo se ne radi niti je primjer bilo cega pozitivnoga. Cak suprotno, olicenje amaterizma, sto je preslika djelovanja vladajuce garniture vec godinu dana.
  • hardek
    2.8k
    Stalno radimo istu grešku idemo na kvantitetu umjesto na kvalitetu. Ovaj prijelazni rok mi smo se trebali riješiti: Perića, Špikića, Bulata(za 4,5+ milja), Emrelija i nekog od dvojca Nevistić/Zagorac i ne dovoditi Brodića i vraćati Živkovića s posudbe.

    Otkupiti nazad Čavlinu, dovesti stopera za prvih 11 i još jedno rotacijsko krilo. Tu bi bili na 3,4 igrača manje nego što imamo sada i bili bi kvalitetniji. A igrači sa klupe bi imali više prostora za igrati.

    Ovako jednostavno imamo previše igrača, Jakir baš i nije poznat po rotiranju tako da ne znam gdje će se svima naći minutaža da budu zadovoljni.
  • NitkoBitan
    17.4k
    Voza nas Brekalo vec duze vrijeme. Iskoristio je nas interes da bi postignuo bolje fin uvjete u Fiorentini. Sada pregovaramo s njim mozda i mjesecima i ovaj se u dan dogovori sa Hajdukom za duplo manje para jer se eto nije mogao strpit jos dan/dva. Price o letu i koferima su teske lovacke.

    Pa daj me nemoj j, nismo ni glupi ni slijepi da ne znamo tko pregovara u Brekalovo ime. Nek su ga nasi nesposobnjakovici zeznuli, bas mi je drago.
  • Georg Koch
    4.6k
    ne vjerujem to ni 1% da je dole otisao za manje para. Cak suprotno. Neki su ovdje stavljali kako je Schira objavio financijske detalje, i da su cak jaci u odnosu na ono sto smo mi nudili.
    I prije cu vjerovati njemu, nego Medi i medićima!
  • Armagedon13
    959
    Vataj ga dok je jeftin
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jel mi moze netko objasniti kako je moguce da jedan igrac koji ide na posudbu u drugi klub, dogovara financijske uvjete sa tim klubom??

    Pa taj igrac ima svoj ugovor sa maticnim klubom i garantiranu placu. Klub koji ga posuduje preuzima placu ili dio place na sebe. Kako je moguce da igrac pregovara sa tim klubom oko place?
    Pa on ne moze biti pod dva ugovora istovremeno.

    Ionako svaki put kada se u nogommetnom transferu pise o posudbama pise se o preuzimanju place. Nemali broj puta se tako pisalo i vezano uz dinamo, kako neki nas igrac ide na posudbu i taj klub preuzima dio place i olaksava dinamu (da igrac nije na placi, a sjedi na klupi). Isto tako obratno, koliko puta se spominje da je dinamo voljan platiti posudbu xy novaca i da preuzima xy% place te na kraju iznos posudbe iznosi xy novaca?

    Neka mi netko objasni kako je to moguce. Jer ovakve idiotarije da Brekalo ide na manju placu su samo novinarske gadarije i besmislice da se omalovazava dinamo i da se ima srat po necemu
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Igor Silva bivsi desni bek Osijeka na meti Dinama, meni je ostavija dobar dojam dok je igra za njih!
    Navodno je drugi izbor u svom klubu Lorientu za tu poziciju!
  • austrijanac
    4.1k
    Zašto bi mi trebali bit zadovoljni s drugom opcijom davljenika slabe francuske lige?
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Jer za bolje ne znamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions