• i more je plavo
    1k
    Novinari, menađeri, bivši igrači, veliki dinamovci, insideri.......nam rade kašu od mozga.
    Šokota hvali Mamića.
    Bara hvali Mamića i na sve načine radi probleme ovoj upravi.

    A za cudo nema urbi et orbi iz Međugorja ? Opametio se ili digao ruke ??

    Nešto se grdo valja iza brijega, i sad treba navijače posvađati sa upravom, trenerom, igračima i mozgom.
  • Neki tip
    21.3k
    Za koffija nije sigurno izmisljotina jer je sam igrac lajkao komentar di pise da normalno da je rađe izabrao Dinamo koji igra europu nego borbu za opstanak u 2.ligi....Orc123

    A ja lajkam tvoju predanost! Bez zajebancije.

    Od čovjeka koji mi je bio smiješan koliko može piliti po jednom te istom bez prestanka, evo do respekta za apsolutno neviđenu razinu interesa za neku temu i volje da se uprati svaki trag koji može donijeti neku info više, zaključak, nadu, što god.

    Ako si mlad, a s priličnom sigurnošću procjenjujem da jesi, onda sam siguran da ćeš prije ili poslije dobro proći s takvim fokusom na ono što te zanima. :up:

    (Samo kratak disclaimer, jer ne bih htio da ovaj detalj prođe ispod radara.)
  • i more je plavo
    1k
    Sada mi je logicna prica od prije 2 tjedna o interesu Hajduka za Josipa.
    Bara je imao win-win situaciju.
    Znao je da Hajduk zeli maloga, i koliko se spreman protegnuti.
    Probal je izmusti Dinamo, skoro i uspio, kad je zapelo iz ko zna kojih razloga, vjerojatno je dobio mig odozdola "ili ga dovedi danas ili odustajemo" brze bolje ga je gurnul dole, i sad s mailovima koji ne pokazuju potrazivanja igraca pere maloga i pokusava nagrditi Dinamo.

    I normalno da place za Mamicem, jer da je on tu, Brekalo bi dosao i za vecu placu nego u Italiji, samo sto bi razliku od Josipovih 350 000 ekipa rastalila.
  • Jurki
    11.7k
    samo mala opaska.
    Fulal si temu.
    Ima tema hnl.
  • wolfgang14
    1.5k


    a dobro sad više stvarno... Koffi, Igor Silva, Grgic.... kaj se događa.
    Očekujem za cca pola sata da i ovo osvane na germanijaku

    Edit: aha pretpostavljam da ga za ljeto gledaju uzet, pošto tad ima klauzulu
  • Ivdzo11
    4.2k
    aek inside pise kako su ponudili 3 mil... A Dinamo trazi 5... Sad je zastoj, ne zna se hoće li davati drugu ponudu
  • wolfgang14
    1.5k
    Dosta glasina je izašlo u zadnjih par dana da... Znat ćemo više nakon 1.2. kad završi prijelazni rok u većini europe. Ali nebi me čudilo da i nikog ne dovedemo od svih tih silnih imena koja su se pojavljivala zadnjih dana
  • i more je plavo
    1k

    Ma sorry,
    Gadi mi se sve skupa.

    I ovaj Koffi bu ispal dimna bomba, da bas nis ne izlazi, makar da ceka sa torbama dogovor klubova, ko da prvenstvo nije pocelo, pa se ima vremena.
    Posle bu bilo da nije prosao pripreme, nije se aklimatiziral, prica samo neko posebno narjecje iz Obale bjelokosti....
  • Peškaman
    4.4k
    Jedino što mi se sviđa u vezi ovih transfera je to što Dinamo počinje glatko odbijat i traži onoliko koliko traži,bez odstupanja.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Mi čak i ne trebamo nikoga dovoditi. Mi samo trebamo podignuti igrače koji igraju ispod razine. Ja jednostavno ne želim da se gomilaju igrači koji su u najboljem slučaju rotacija. Ponovljeno je milijun puta, ali nije na odmet ponoviti još jednom. U zadnja dva prijelazna roka je dovedeno 15 igrača, a mjesto u prvih 11 imaju njih trojica. Ostali su ili već otpisani ili prikovani za klupu.

    Ako se može dovesti igrač koji je pojačanje neka dođe, ali još igrača za rotaciju nam nije potrebno. Takvih imamo i više nego dovoljno.
  • Keyser Soze
    10k
    Desnog beka jednostavno moramo dovesti.
  • Ali
    2.2k
    Citam ove stranice i onako najcesci stav zadnja dva dana je : Bara po nalogu iz medjugorja nam razjebava klub.
    A inace nam je klub savrseno poslozen, zna se tocno sto tko radi i za sto odgovara i bas je steta da nam ga neki preprodavac razjebe.
    Sve me nekako podsjetilo na vojka v.
    "Kava mi je jeziva mliko mi je strašno
    Čaše su mi oprane slabo ili nikako
    U mom kafiću svaki dan je prazno
    Samo ja i rođak igramo na pikado
    KAKO TO..
    Otvoria sam fast food pored fast fooda
    Spiza mi je lošija, al cijene su mi veće
    Šunka mi je smeće, a bublica je suha
    Svi jedu njihov topli, a moj niko neće
    KAKO TO...
    Jel moguće da...
    Da neko me sabotira (Cili život moj)
    I protiv mene lobira (Cili život moj)
    Neko me sabotira
    Možda je vlada
    Možda su srbi
    Možda masoni
    Neko me sabotira..."

    Eto tocno tako meni ovo sve izgleda, ali tako je valjda lakse u zivotu, uvijek je lakse optuzit nekog drugog za svoj neuspjeh. Pogotovo ako ni sam nisi siguran kud ides i cemu stremis.

    Ako predsjednik institucije kao sto je Dinamo sa takvom povijesti kluba, kojeg su razjebavili razni rezimi na razne nacine i sve je izdrzao , dopusti da mu klub razjebe jedan menager onda sorry stari ali ti nisi dostojan te uloge. Sam se makni i reci neka preuzme netko drugi.
  • Dzgšb
    819
    Mislim da nitko do kraja prijelaznog neće doći,jedino lešički možda pojača marketing,ako ga vlatkica ubaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions