• NitkoBitan
    17.4k
    Znaci sutra odbrojavamo do ponoci i otvaramo sampanjce?
  • Praskaton
    2.3k
    Smatram nemogucim da ova uprava dovede igraca takvog kalibra.Al nek me bar jednom pozitivno iznenade
  • Blueshadow86
    1.6k
    Doći će na kraju Mario Marina i to nam je plafon.
  • Petko4455
    26

    Sta bi bilo kad bi bilo? Da je baba musko zvala bi se Duško?
    Kako itko,može znati,možda će ove godine mali zivkovic odigrat zvjerski,možda bi mali Mika odigrao fenomenalno,ne spominjem prvih 11 ali ako mu daš šansu,ulažeš u njega i školuješ ga tu doma
    Slj godine će bit bolji neg ove a već sad pokazuje nešto wau,nitko ali nitko ga na pripremama nije prošao,na treningu hej,sa svim tim igračima niste mogli proći decka od 16 godina? O cem pricamo,da je u Salzburgu Ajaxu ili negdje,bio bi top 10 talenta svijeta,ovako? Rade ćemo mi raspalog Francuza,Dat 2 milje sve skupa s ugovorom,i prodat ga kome? Pa mohu nebremo poklonit,a kolko smo mu dali,i kolko je vratio?
    Daj mi reci da je isplativije,da se sad mali vrati,kaj si mu s tim poručio? Kažeš da ga niko nebre proći? Slozi ti 5 šansi za gol na beku,sa 16 godina? Di si ti bio sa 16? Niste realni,gubimo svoje,plaćamo masno strance,na duge staze? Žalosno da se u svlačionici priča sve samo ne hrvatski,i vjerujem da nemaju ni 10% emocija i svega prema klubu kao naši dečki
    Hvala
  • Jurki
    11.7k
    da si ti trener Dinama (hvala Bogu pa nisi) ti bi gurnuo u vatru 17 godisnje dijete.
    I kaj ako mali pogrijesi, izgori od pritiska i sjebes ga totalno, a POGRIJESIT CE 100 POSTO.
    Nemoj mi samo s floskulama i Risto grijesi jer nije to poanta.
    I zbog toga spusimo titulu.
    Koje bi tvoje objasnjenje bilo za taj potez?
    Edit: spominjes taj jebeni Ajax. Koji su kurac onda dali 20 MILIJUNA EURA za Šutala? Mogli su stavit nekog 15 godisnjeg stopera a sigurno imaju nekog talentiranog klinca.

    Off topic..imas talentirano dijete od 17 godina za fiziku i zaposlit ces ga u nuklearnoj elektrani??
  • Mr Anderson
    8.1k
    A bože dragi, tam je tražio da mu brišu profil pa onda s novog dipli po istoj stvari.:lol:
  • kibic
    1.1k
    :rofl: :clap:

    Al baš si nisam ziher da znaju kak mailovi imaju spam folder.
  • Olmic
    3.7k
    1/1 je ban. Molim provjerit od strane moderature kada je kreiran novi korisnik i usporedit s banovim
  • Mr Anderson
    8.1k
    Mail samo dokazuje da su se Dinamo i Fiorentina dogovorili, a da je puklo između nas i igrača, odnosno agenta. I to je klub i objavio. Što je bilo, više nije bitno. Idemo dalje. Treba nam desni bek, a ako dovedu Kenta tko će se više sjećati Brekala.
  • Mali Zeus
    13k
    Meni je u cijeloj priči najsmješnije da je Bara dao screenove dosta povjerljivih procesa transfera igrača sa imenima cijele ekipe uključene u to, koliko god bilo logično ili poznato da su ti ljudi dio tog procesa, kao i osobne podatke nekih. Mislim da nisu ni talijani glupi i da će si Bara zatvoriti vrata Fiorentine u budućnosti za neke od njegovih poluproizvoda. Ako je već htio dati to u medije, mogao je bar sakriti imena ljudi, potpis sa adresama u mailu i porezni broj Fiorentine, čisto iz pristojnosti. Baš prvoklasni šaban.Mathiasovi Chageri

    Ovo, ovo je ključno, lik si pali mostove i s dinamom i s fiorentinom. Jebote ne daješ screenshotove maila sa svim podacima. Naravno da će to mediji brže bolje objaviti, ali koji idiot.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bilo bi lijepo kad bi Firoentina tuzila gol.hr, lijepo pise dolje u mailu dolje da je povjerljiv i da se obrise ako nije za vase oci i da svako dijeljenje podljeze GDPRu.
  • Mali Zeus
    13k
    A bože dragi, tam je tražio da mu brišu profil pa onda s novog dipli po istoj stvari.:lol:Mr Anderson

    Čim spominje Mikića to je to. :rofl:
  • Petko4455
    26
    i sta ak pogresi? Svi ce reci mlad je naučit će? A kaj ak ti pogresi Francuz,bit će psovki od A do Ž
    Ne mora u vatru Al može bit tu,odma iza Ristovskog pa slj god mu Dat pravu šansu. Ko priča o prvih 11? Ko priča da ga se mora odma stavit,kažem da šansu zaslužuje. To ak ti imaš problem i stav da mlad igrač nebre igrat to je tvoj problem.
    Zašto svugdje u svijetu mogu Al ne u HNL
    Zato nam i je liga kakva je i zato nema vise klinaca koji vole i zele igrat u Dinamu Hajduku Itd..svugdje si dobar samo ne doma..uvijek bilo i bit će..dao Bog da mali igra i da vam se pokenja po svemu kaj ste rekli
    Kakav Ban..tolko vam je dosadno i ne iznosite nijednu činjenicu,ni argument za bilokaj
    Kak možeš nagađati? Ja nagađam da će sutra bit sunčano? Oce neće? Neznam..vidjet ćemo
    NEK igra pa onda sudi
    Sigurno bolje za hrvatski nogomet i ostale klince da vide da se može nego da igra raspali Francuz?
    Po takvome ko će igrat u repki za x godina? Francuzi i Japanci?
  • Mali Zeus
    13k
    Izađi malo van na zrak, probaj, lijepo je.
  • Petko4455
    26
    da Hrvatska 2028. Će sigurno bit jebena,krila će nam bit na japanski pogon..špicu nemamo već 6 godina,a bekovi klasika,Francuzi.
    Golmana isto nemamo. A od kud će svi doći ak ne iz Dinama ko zadnjih 10-15 godina..jedino je nogomet kolko tolko živ..ali i to tone
    Niste svjesni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions