• Dragon1Warrior123
    3.3k
    jao znači gledam malo hajdukov forum da vidim kako nam se pojačavaju i ostali konkurenti u HNL-u. Koje oni fantazije imaju xD Oni idu od lošijih igrača prema boljima, dok mi tu nađemo 4 dobra beka koje možemo dovest i onda idemo prema lošijim i lošijim...

    Ne do bog da Ćivić dođe jer bi to značilo vraćanje na staro što se mene tiče jer svi ovi besplatni igrači su bar duplo bolji od njega plus nema šanse da traže više od 500-600k godišnje što možemo platit s obzirom da bi nam došli BESPLATNO
  • Eduardo
    20.3k
    Vidim da dosta negodujete prema tom Ćiviću. Ima vas koji ste stvarno upoznati s njegovim kvalitetama ili izvlačite zaključke na osnovu nekih drugih stvari, statističkih npr.?
  • Kwedi
    3.8k
    Standard dao službenu ponudu ( ne znam iznos), Dinamo odbio
  • deda
    32.7k
    Za Rrahmanija?
  • Kwedi
    3.8k
    Ja ga ne bi prodavao u nijednoj kombinaciji
  • Beowulf112
    332
    Rrahmani je pokazao ove sezone da se na njega tmoze racunat i da je polivalentan igrac i pravi borac.Ja sam za prodaju gojaka i petra stojanovica ako vec moramo krpat financije.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Bolje da posuđujemo igrače Olimpiji nego Lokomotivi ili nekom drugom u HNL-u. Od te suradnje s Olimpijom bi mogli imat koristi, a barem nas nitko neće moći optuživati da imamo filijale u ligi. Lokomotiva dovodi igrače sa svih strana svijeta, ali sumnjam da će to biti dovoljno za više od 6-7. mjesta.
  • deda
    32.7k
    Ovaj prijelazni rok će uvelike pokazati u kojem smjeru se kreće ta suradnja s Lokomotivom.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ma već sam pisao o tome. Ta suradnja je od Majerovog transfera na niskim granama, a nakon odlaska Svetine pogotovo.
  • Kwedi
    3.8k
    how yes no. zato se i dalo igrače na kajzericu. zato se i sad bude dovelo u nekom dealu ivanušeca za lovu ne koja je realna u pregovorima već onoliko koliko je potrebno da lokomotiva može odradit mirno hnl sezonu
  • Mr Anderson
    8.2k
    Koje se to igrače dalo Lokomotivi, ako ne računamo Lecjaksa ili one koji su prije dogovoreni. A koja je to cijena Ivanušeca koja bi bila nerealna? Ili ga bolje pustit da ode van?
  • Kwedi
    3.8k
    Knežević, Majstorović, Lecjaks, Đurasek.

    Koja je cijena? Pa cijena je ona koja će bit dovoljna da Loksa mirno odigra iduće prvenstvo.

    Govorimo o Lokomotivi, tu nema realne cijene. A to hoće li mali van ili ne, svejedno mi - to bi trebali biti pregovori dva neovisna kluba.

    A ne ko kod Majera di Šikić veli odbili smo duplo više ponude, al bolje je da ode u Dinamo.
  • deda
    32.7k
    Đurasek će na naše pripreme, Majstorović u Osijeku, Knežević vrit na kram, Lecjaks sigurno odlazi. Dolazimo na nulu.
  • deda
    32.7k
    Što se Olma tiče, ne vidim Leverkusen i Moenchengladbach kao kandidate. U Njemačkoj to mogu platiti jedino Bayern i možda, samo možda BVB i RB.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions