• Mr Anderson
    8.2k

    Kakve duplo veće ponude? Dobio je 2,5 milje i 50% od idućeg transfera. Ako to nije realno onda ne znam kaj je. Ko bi mu dao više. S tim da je Majer forsirao da ide u Dinamo.
  • deda
    32.7k
    Baš, možemo pričati samo o tome jel smo preplatili Majera da Lokosi imaju za plaće. Tako je i s Ivanušecom. Treba nam samo ako ode Dani i Gojak. I Belog se preplatilo. Za Ivanušeca se nema što davati više od 1-1,5 milijuna.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Dosta ovisi o prvenstvu U-21. Tko će otići i za koliko. Tamo su Moro, Olmo, Majer i Ivanušec od mogućih transfera. Od tih naših veznih možda bi Moro mogao prvi otići.
  • Kwedi
    3.8k
    Za Majera je Sampdoria nudila 6.

    Eto, malo više nego duplo u odnosu na Dinamo
  • Kwedi
    3.8k
    Pardon, osam, a ne šest
  • Mr Anderson
    8.2k
    Je, je, kako da nije. To je Olivari rekao?
  • deda
    32.7k
    A Newcastle 10
  • deda
    32.7k
    Za Tudora se prije 2 godine nudilo 3 milijuna, za Hamzu 5, a za Marina već sad 15. Kak da ne.
  • Kwedi
    3.8k
    Naravno da nisu realne cifre, al onda ih spusti ili digni ko Skladgradnja za Roga. A ovako, nema veze s realnošću odnosno jel Majer potplaćen ili preplaćen.
    Ako imaš incestni odnos s jednim klubom, svaki transfer je apsurdan i nerealan
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ono kaj sam ja čuo Sampdoria je nudila fiksno oko 4 milje za Majera plus neki kibi-dabi bonusi i njegova plaća to možda navukli na 8. Ivanušec nama ne treba ako sad se nitko ne proda. E sad, jedino da gledaš to kao neko ulaganje da ga netko drugi ne kupi pa da ga ne izgubiš. Normalno da nekome to izgleda ko da daješ Lokomotivi za plaću, ali po meni vrijedilo bi dati 1,5 milje za njega sad.
  • deda
    32.7k
    Naravno, ali svaki igrač ima neku realnu tržišnu vrijednost. Bez obzira došao iz incesta ili normalnog braka. :rofl:
  • Mr Anderson
    8.2k
    Imao si incestni odnos s jednim klubom. Sad je to daleko od prijašnjeg stanja.
  • Kwedi
    3.8k
    Dokle god je Lokomotiva u prvoj ligi, to je incest za mene
  • Mr Blue
    4k
    Ne vjerujem niti jednoj transfer cifri. Pričaju nam bajke, o desecima milijuna eura za koje se prodavaju igrači i koje se slijevaju u klub, a mislim da je legitimno pitanje koliko tog novca klub stvarno dobije, a koliko ode ravno u džepove raznih agenata i Mamića. Nažalost, s ovim krimosima u upravi nećemo nikad ni saznati, no uvjeren sam da lešinari poberu oko 80% konačnog iznosa.

    Ako Dinamo, ali baš klub Dinamo, za Olma dobije 5 milijuna eura, možemo se lupat nogom u guzicu.

    Apropo Lokomotive, želim da što prije prekinemo sve osobno-formalno-pravne veze tog incestuoznog i nelegalnog odnosa.
  • Beowulf112
    332
    Sve stalo?nema novosti nista?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions