• Dudu
    2.6k
    Ne fali ništa, ali ja osobno nisam fan pozajmljivanja unutar jedne lige, pogotovo više igrača, to mi odmah u pitanje dovodi regularnost..

    Šta je falilo Modriću u Zrinjskom? Pokazao klasu, vratio se nazad, dobio minutažu koju ovamo nije mogao.
  • Smotanihaker
    702
    Dinamo dovodi Eldara Civica iz Spate.
  • The Undertaker
    5.4k
    Koliko sam shvatio, radi se o tome da Olimpija služi Dinamu za razvoj igrača koji u tom trenutku nisu dovoljno dobri za Dinamo 1. Dakle, nešto kao Dinamo 2 samo u nešto jačoj ligi. Uz to, Olimpija igra i nekakve kvalifikacije za LP/EL. Pisali smo o tome na drugom portalu. Ima smisla samo ako Dinamo tamo pošalje i svog trenera a i da kompletna ekipa bude kvalitetna. Evo, imamo viška mladih stopera. Što ne bi probali igrati seniorski nogomet u Olimpiji?
  • Kwedi
    3.8k
    Spomenuo se višak mladih stopera; imamo i višak seniorskih ispodprosječnih stopera(Leško i Perić). Ubaciti u žrvanj.

    Isto tako Dinamo 2 je odličan filter za prvu momčad, sve pod kontrolom u inkubatoru. Ovako po Ljubljani seljakat igrače, okej... Desit će se Modrić i Zrinjski, ali i Kardum, Abramović...
  • LovroZG
    1.3k
    Ma na takve posudbe se ni nisu slali novi "Modrići" zadnjih par godina. Lokomotiva nam je služila za igrače koji mogu bit dobri, al i ne moraju, a najveći talenti (npr. Moro, Olmo, Sosa, Marin, Benković...) su izravno iz druge momčadi išli u prvu.

    Al opet, Olimpija i slovenska liga mi ne zgledaju ko dobro rješenje. Liga je slabija, a ko i u bilo kojem drugom klubu nemaš garanciju da će igrat ti posuđeni igrači. Bolje ih je slat po našoj ligi dokle god ima mjesta za njih.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovaj Ćivić mi je 50-50 igrač. Ipak je mlađi i razvijao se u Češkoj gdje se i probio u seniorski nogomet pa bi mogo bit ok za nas, no s druge strane lik ima 89 tekmi za češke klubove i Trnavu i sam 5 asistencija. Dost slabo.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Smiješan igrač. Nadam se da nije istina, treba se moliti Bogu za zdravlje Leovca.
  • Infinity
    16.4k
    Tesko da ce Olimpija dati dobre igrace, al nije ni nemoguce. Kolega je zalijepio linkove od trojice koje smo 'propustili'. Ja na tu Olimpiju gledam vise kao na novu Lokomotivu, mada stoji prica da Lokomotiva igra puno jacu ligu. S druge strane ti igraci nece biti u kur*obolja okruzenju, imat ce neki pritisak. Lokomotiva je sa svojim kadrovima trebala cesce izlaziti u Europu, a pojacana Olimpija ce to ciniti svake sezone. Moguce da uz pojacanja iz Dinama podju dominirati, a uz stalne titule i kvalifikacije za LP mogli bi doci do EL i to bi jako puno znacilo nasim igracima. Da ne pricamo kako bi Olimpija uz podrsku Dinama mogla imati monopol nad klincima iz Slovenije. Nije da ih ima na izvoz, al moze se dogoditi jedan da bi se isplatilo.

    Svakako da bi Dinamo trebao imati prste medju strukom, tj. usmjeriti ih kao i Lokomotivu. Klinci Lokomotive danas postaju prvaci Hrvatske u konkurenciji s Dinamom. Sutra Olimpija moze da proizvede vrhunskog igraca.

    U svakom slucaju mi ovo izgleda 'zdravije' nego Lokomotiva, a tesko se moze naci neka jaca liga za razvoj igraca, jos si upao u jedan od najvecih klubova.
  • Kwedi
    3.8k
    nismo li već imali "ino Lokomotivu" u Širokom od cega je sve otišlo vrit?
  • Infinity
    16.4k
    Nije mi to u Sirokom djelovalo kao takav nacin suradnje. Ja sam to vise vidio kao milostinju. Oni su dobili milijun eura za par godina tog ugovora, al nije da su se kod njih slali igraci na posudbu. Nije da su dobili Pjacu, Antolica, Sunjica i slicne na razvoj kao sto je Lokomotiva. S druge strane smatram da PL i nije liga za razvoj boljih igraca. Mozes poslati nekog mesara da ocvrsne. Jedan Modric se zalomio, a taj Modric bi postao igrac i bez PL.
  • Maki17
    218
    Ničota opet prodaje Rrahmanija za 1.6 mil. a pisalo se da se nudi oko 3 milje što je već realnija cijena. On spominje Ćivica tako da to nije realno. Olivari ima bolje informacije
  • Krizy
    43.6k
    Civic je toliko dobar da bih radije opet Pivarića gledao, koji bar nekad ubode s centaršutom tj.kroz karijeru dosta asistencija i borben je, dok se Civic čini kao onaj lijevi bek iz Slobode što je bio pa igrao samo za B momčad, Bekić ?
  • Infinity
    16.4k
    Civic je igrac koji nije mogao igrati u unazad godinama nikad ocajnijoj Sparti.
  • Jaki
    100
    Spominje se Civic da bi doso na jednogodisnju posudbu pa vidit kakav je,nisam ga gledao ali od svih meta za ljevog bocnog on mi se cini najlosiji.
  • Krizy
    43.6k
    L’Équipe report that Ligue 1 side Bordeaux are interested in signing 15-year-old Croatian attacker Marin Cubretovic.

    Cubretovic is currently plying his trade at NK Solin, in the Croatian second division, having scored 128 goals in his national championship for his age category. The youngster is being followed by AC Milan, Inter Milan and Juventus, as well as Hajduk Split and Dinamo Zagreb. In one year’s time, he will be free to join any club abroad of his choosing.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions