• scooniepenn
    2.2k

    Luka Stojkovic nema neku brzinu? Jesi li ti njega gledao? Nije Kaneko ili Mihael Mikic, ali je bome i vise nego dovoljno brz za krilo.
  • Thompson
    52


    Čisti prosjek što se tiče brzine, nedovoljno da prođe igrača 1v1 sa loptom u nogama, jednostavno to nije to, ili jesi ili nisi. Puno bolji će bit kao ofenzivni vezni, krilo samo za nuždu po meni.
  • Thompson
    52


    Mišljenja sam da je Ademi otišao u tom trenutku zbog Čačića i ekipe koja je tada drmala klubom i svog tog kaosa oko skupštine, a da je Kina vrlo vjerojatno bila jedina opcija za njega u tom trenutku pa je bilo daj što daš.
  • scooniepenn
    2.2k

    Ocito imas poprilicno visoke kriterije sto se tice brzinskog prosjeka. Vidjet ces nadam se vec na proljece koliko si u krivu. Jako puno sam ga pratio i ovs tvoja konstatacija jednostavno ne stoji.
  • Thompson
    52


    Moguće da si u pravu što se tiče brzine jednostavno sam navikao da svako krilo mora biti brzo kao Oršić, Kaneko, Fernandes..i onda po tome smatram da u HNLu ne možemo jednostavno bunker probit jer nemamo ta krila koja stvaraju razliku brzinom kao Kaneko..
  • Droljo
    6.4k
    Pa tek ti ultra brzi na bunker ne znače puno (kastrati). Kad nema prostora i duplirani su bokovi brzina ne treba
  • Georg Koch
    4k
    cim ti njih dvojicu mozes usporedjivati, vec zalim za minutama utrosenim na besmislenu polemiku s tobom, najblaze receno.
    Moje daljno komentiranje prestaje, sretne i blagoslovljene blagdane ti zelim :)
  • Thompson
    52


    Kastrati je igrač kao što je bio Delofeu u Barci, znači može samo trčat u pravcu kao bizon i to je to, dobar za bunkearšku ekipu. A pod brzim krilom mislim na Kaneka koji može u koraku proć igrača i ubacit u 5 metara ili centrirat, na to sam se referirao.
  • plavac173
    2.6k
    Ne znam gdje si ti vidio usporedbu, mozda se sama stvorila u tvojoj glavi ali ih ja nigdje nisam uspoređivao :rofl: . Vec pricam o onima koji su plakali na odlasku iz Dinama, kralju jedini :lol:
  • CastAway1986
    984
    Upravo pogledao stream izraelske lige Maccabi Haifa -Hapoel Hadera
    Frantzdy Pierrot nije odigrao neku strašnu utakmicu , zabio je gol iz penala , više je služio kao mantinela suigračima, djeluje strašno snažno ali na momente dosta nezainteresirano.. Inače statistika od veceras mu je 7 golova u 8 ligaških utakmica ..Još bi u poraženoj momčadi izdvojio ofenzivnog veznog koji ima samo 19godina , ime mu je Elad Madmon i ima 6 golova u 9 utakmica podsjeća na onog Salomona što je bio u Shaktaru ili Gloukha iz Salzburga
  • Izet Hajrović
    1.5k
    nisu, oni su mi čak ok, cijenim njihovo mišljenje. Radi se od Dribleru, nedavno su stupili na scenu.
  • Ban
    698
    Slažem se sa @Thompson za Stojkovića. On je De Bruyne profil desetke i nije dovoljno brz, eksplozivan niti je dovoljno dobar dribler da igra krilo na kompetitivnijoj razini od HNL-a.

    Najbolji adut mu je zadnja lopta i najbolja zona mu je half space.
  • Ban
    698
    Pa tek ti ultra brzi na bunker ne znače puno (kastrati). Kad nema prostora i duplirani su bokovi brzina ne trebaDroljo

    On priča o prvom koraku, agilnosti i startnoj brzini. Kastrati je letva koja zna šutnut loptu naprijed i trčat za njom pravocrtno na duže distance.
  • Thompson
    52


    Upravo tako potpuno si me razumio što sam htio reći sa tim za razbijanje bunkera, znači trebamo još jednog tipa Kaneko ali na drugom krilu jer Stojković to nije pa makar i ako ćemo forsirat Stojkovića na krilu da imamo igrača za drugo poluvrijeme koji radi instant razliku, to nam treba to nemamo.
  • Laugreano
    1.7k
    Mene Stojkovic stilom igre dosta na Olma podsjeca. Pogotovo ona njegova duga lopta iz punog sprinta. Desetka koja ce dobro odigrat i na krilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions