• austrijanac
    2.9k
    Half space igrači su izuzetno potcjenjeni

    U pravom sustavu/simetralno savršenom, su pravo zlato.

    Mogu zabit, odigrat zadnji pas, zavrtit kvalitetno stranu te spustit se između stopera i beka po potrebi i razvit igru, ubrzat itd.

    Siguran sam da Stojke moze bit takav igrac. Kao i Kacavenda.
  • crohnl
    29
    Zna itko koji su uvjeti otkupa Kacavende?
  • Droljo
    6.2k

    Da mu rade obje noge :rofl:
  • serbus
    3.7k

    f0792be49a076eedcf0050ae79043b6e.jpgacer aspire spacebar not working

    Rekao bi najveći , cijena? Prava sitnica.
  • crohnl
    29
    Haha a vjerujem da se dogovorio neki veci iznos.
    A buduci da se u meduvremenu ozljedio to otpada.

    Sad opcija broj 1 je ponuditi simbolican iznos za otkup (ispod 1 mil eura)
    Opcija 2 (rizicnija) je vratiti ga u Lokose i cekati ishod situacije. S time da ce mu sigurno trebati barem 1 sezona da se vrati u top stanje a ugovor s Lokosima mu je do 2025. tako da ga se moze dovesti i besplatno za godinu dana
  • Izet Hajrović
    1.5k
    mislim da se pisalo o cifri od 3 milijuna eura, a moje mišljenje je da je to apsolutno previše za igrača koji je prošao 2 operacije križnih ligamenata, a mene niti u jednom trenutku nije oduševio svojim igrama, čak i prije ozljede sam smatrao da ga se previše diže u nebesa. Uostalom, na poziciji desetke ćemo nakon odlaska Baturine imati Stojkovića i Vrbančića ako dovedemo pravo lijevo krilo tako da bi otkup Kačavende bio bacanje novca. Jedino mi se sviđa opcija koja se spominje da bi produžili posudbu za godinu dana pa da vidimo je li igrač za Dinamo ili nije.
  • crohnl
    29
    Da to je najbolje s obzirom da se ne radi o maloj cifri
  • blue heart 72
    1.5k
    Ja sam i prije nego je bilo to poznato o novoj operaciji Kačavende bio protiv njegovog dolaska, pogotovo po toj cijeni. Previše kod njega ima upitnika
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se, statistika mu nije baš neka niti u jednom segmentu, niti u mladoj repki nije pokazao ništa posebno. Jedino je jak na jeziku.
  • Dinaminjo
    602
    Mi smo sa Tiborom potpisali na 12 mj sto zapravo znaci da ulazi u zadnjih 6 mjeseci ugovora.
    Kod Jakira se nije izborio za minutazu osim mrvica.

    Sto mislite o eventualnoj zamjeni Selahi / Halilovic?
    To mi je palo na pamet, nisam nigdje nista citao.

    Kada mu istelne ugovor sa nama, Rijeka mu je logicna destinacija. Ako ga vec ne koristimo na terenu, zasto ga ne iskoristiti u trampi?!
  • mali M
    4k
    Ma mislim da ti Rijeka neće pristati na takve trampe. Znam da netreba plakati nad prolivenim mlijekom, ali kad gledam kakvu je hrpu "alibi" transfera napravila ova uprava muka mi bude. Ali da, slažem se s tobom, Halil će nam poslužiti samo za neku trampu,...
  • Orc123
    5.9k

    Od najavljenih kapitalaca na ljeto nije dosao nitko, a sad su najavljena 3 pojacanja za prvih 11 ali pouceni iskustvom ljetnog roka ocekujem Zivkovica, Brodica i Topica....veli radili 3mj na transferima ali ja ne vidim pomaka...
    Opet nam kadar natrpan prosjecnim igracima, ima ih brdo a od toga polovica za otpis ...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Rok počinje za 2 tjedna, dajte si mira za vrijeme blagdana
  • bongo
    689
    Kramarićev menadžer izjavio da su za Andreja zainteresirani brojni talijanski klubovi i da je blizu odlaska iz Hoffenheima.

    Dakle, ako je bilo i minimalno šanse vjerojatna potvrda da ništa od povratka ove sezone
  • Thompson
    52


    Meni nema mira za Božić dok čekam pojačanja i ovako loš kadar, da se barem trećine riješe i dovedu zamjene
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions