• Ivdzo11
    3.4k
    Prema informacijama Germanijaka, Mitaj doista i je jedna od Dinamovih meta, ali su vrlo brzo u Maksimiru dobili odgovor da ga Rusi ne puštaju, barem ne za svote koje bi Dinamo bi spreman platiti, stoga su se Modri u međuvremenu okrenuli drugim opcijama. Ali, nikad se ne zna...
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Neki podcasteri zazivaju Dinu Štigleca...
  • Ban
    698

    Rusi su ga kupili za 3 milje, piše na Transfermarktu. Sumnjam da bi ga pustili za manje.
  • Orc123
    6k

    Ma ne, on je jos pre mlad, ima samo 33g, nema jos dovoljno iskustva. Bilo bi bolje da vratimo Leovca on ima 35 i malo je iskusniji, a i vec je igrao ovdje pa prilagodba ne bi trajala. Mislim da bi nam i Sikic izasao u susret i pustio ga za 2-3m eura....
  • emilperska
    4.4k

    Jesu to mozda podcasteri koji su clanovi NH, rade za Goricu, druze se sa Stipom Pletikosom i sad misle da je Stiglec igrac za nas?
    Joža Manolić > Joža Paušić..

    Btw Stigleca znam iz srednje, super lik. U nekom svom zenitu je mogao bit rotacija u Dinamu, sad je igrac taman za Goricu..
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Ma kakvi. Nije on los, ali ima ugovor do ljeta pa bi ga morali platit 500tinjak tisuca.

    Tomecak je raskinuo ugovor s Rudesom danas, on nam je prihvatljivija opcija. Sad, problem je sto je on primarno desni bek, ali nije mu ni pozicija lijevog strana pa bi nam mogao bit od koristi.

    #kvantitetaanekvaliteta
  • Thompson
    52


    Znači ja se ne slažem i ježim se kad netko na ovom forumu spomene Stojkovića u kontekstu lijevog krila. Znači igrač koji je lijevak i koji nema neku startnu brzinu nema šta radit na lijevom krilu, eventualno desno pa da ulazi u sredinu na lijevu nogu ili nabačaj ali nikako da se nadmeče sa bekom 1 na 1, znači uloga kao što je radio Ivanušec ili Majer sada kad dobije priliku u repki. Na lijevom krilu treba dovesti igrača koji će radit razliku 1 na 1 kao Kaneko sa startnom brzinom i dobre obje noge, dali će to bit ponovno japanac ili domaći dečko Brekalo tako mi je svejedno dok radi razliku.
  • miro
    3.5k
    Stojković je po meni desetka, malo ofanzivniji Baturina
  • Laugreano
    1.7k
    Luka Stojković je dešnjak.
  • Thompson
    52


    Možda je meni štogod promaklo kada sam ga gledao uvijek mi je više koristio lijevu nogu, u tom slučaju moja greška. Onda je on ok za lijevo krilo pod uvjetom da Kaneko igra desno da imamo uvijek barem jedno 1v1 krilo.
  • Laugreano
    1.7k
    Dešnjak je, ali igra dobro i lijevom.
  • Thompson
    52


    Ali on mi se čini više kao ofanzivni vezni jer mi nema tu prodornost i brzinu, jedino ako može radit ono što je Ivanušec radio svojim kirurškim preciznim udarcima u malu mrežicu, u tom slučaju bi doveo Brekala na posudbu dok se ne oporavi Stojković pa probati sa oporavljenim Stojkovićem na pripremama ljetnim.
  • Eduardo
    18.1k
    ovo je točno - igra i šutira s obje noge i to prilično dobro. Stojković može igrati na krilnim pozicijama, ali na 'desetki' sav njegov talent u potpunosti dolazi do izražaja.
  • badjibadara
    2k
    Slušam Naletića na Tribini i kaže da su se u upravi borili da Ivanušec ostane ali je on inzistirao da ode u Feyenoord . Sad mi je ono njegovo plakanje još manje jasnije...Mentalni Gimnastičar

    Jesmo li se trebali puno prije pripremiti na odlaske glavnih igrača? Jesmo, i tu smo pogriješili. Da smo prošli AEK, Luka Ivanušec ne bi otišao iz Dinama. On je imao ugovor još tri godine, a novi ugovor bio je na stolu. No izostanak europskog rezultata diktirao je neke prodaje.

    Plastic Lady
  • plavac173
    2.6k
    Ne mogu vjerovati sta citam.... "pickasto" plakanje, sta pod tim podrazumijevas? Cemu takvo vrijedjanje za bivseg igraca Naseg Dinama koji voli klub... Morate shvatit da ne postoji igrac koji nece gledat karijeru i ostat cijeli zivot u Dinamu, naravnk da ce ici za karijerom plus u godinama je... Je li pickasto plakao Livi? Jel Addmi picka jer je otisao za param u kinu? Daj nemoj..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions