• Mali dioničar
    15.1k
    Ne mogu vjerovati sta citam.... "pickasto" plakanje, sta pod tim podrazumijevas? Cemu takvo vrijedjanje za bivseg igraca Naseg Dinama koji voli klub... Morate shvatit da ne postoji igrac koji nece gledat karijeru i ostat cijeli zivot u Dinamu, naravnk da ce ici za karijerom plus u godinama je... Je li pickasto plakao Livi? Jel Addmi picka jer je otisao za param u kinu? Daj nemoj..plavac173

    Ni jedan od navedenih igrača ne voli Dinamo. 99% igrača su pragmatici koji će naravno sa strašću igrati u Dinamu jer im to nosi veliki natjecateljski naboj koji je potreban svakom sportašu.

    Stjecajem okolnosti se netko od njih nadje u Dinamu, a netko u nekom drugom klubu, ali svatko od njih želi otići iz Dinama.

    Meni je to posve razumljivo i već sam i pisao o tome da ni ne želim u Dinamu igrače koji misle da je za njih Dinamo plafon. Takvi igrači nemaju želju za napredovanjem ni natjecateljski žar pa neće biti dovoljno dobri ni za Dinamo.

    Uvjeren sam da bilo Livaković, Ademi, Modrić, Ivanušec ili bilo tko od njih igrali u Hajduku i da su kroz Hajduk došli do toliko kompetitivnih utakmica u Europi da bi apsolutno isto ponašanje imali prema Hajduku kao što sada imaju prema Dinamu.

    Jedan Mate Baturina koji nema blage veze s Dinamom je mrtav-hladan prebacio tri sina iz Hajduka u Dinamo. Ako mislite da je to zato jer je Dinamo cvijeće, a Hajduk smeće sjetite se da je jedan Cico neizbrisiva legenda Dinama, značajno veća legenda Dinama nego što je Baturina Hajduka isto tako sina poslao u Split.

    Sve je to stvar životnih okolnosti.

    Dario Šimić je cijeli život u domaćem nogometu proveo u Dinamu pa kad je skužio da je za Roka najbolje ići kroz Kustošiju, Lokomotivu i RB, nije ga gurao u Dinamo nego je napravio ono što je mislio da je najbolje za njegovog sina.

    I na svjetskim nivoima imamo slične primjere. Gerrard je od navijača Evertona postao legenda Liverpoola, a Kane od klinca iz Arsenala jedan od najboljih igrača Tottenhama.

    Za Dinamo i za igrače je najbolje da se suzdržavaju od teških izjava kakvu je recimo dao Mislav Oršić. To je izvrstan dečko, legenda kluba, najbolji strijelac u europskim natjecanjima, jedan od rijetkih koji je zaludio zagrebačku djecu da kupuju dres 99 i naravno da ni njemu nije uspjelo držati se teške rečenice koju je izrekao.

    Jedina istina o nogometašima je ona koju je rekao Ćiro Blažević, a to je da su oni najpokvarljivija roba.

    Totti i Maldini su endemske vrste sa olakšavajućom okolnosti da su igrali u golemim klubovima. A na primjeru Tottija se vidi da vrijedi i obrnuto - ni to da si vjeran klubu i ostaješ imun na poziv Real Madrida ne znači da imaš zauvijek garantirano mjesto u klubu.

    Kao i uvijek sjever je u pravu - uprave prolaze, igrači odlaze.

    Svatko tko misli drugačije je teški naivac.
  • Droljo
    6.4k

    Pa bravo. Neki dan pročitam post kolege Fackea kako mu je žao da bernabeu nije dobio priliku jer se vidi da dečko voli dinamo. Dečko čuo nije za dinamo do prije pola godine a sada ga može samo mrziti jer su ga doveli ovdje iz pariza i ne daju mu da igra. Ludo
  • Facke
    2.7k
    Saki ima svoje mislenje Droljo. :wink:
  • plavac173
    2.6k
    Nisam skuzio sta si htio reci sa Mislavom, da voli Dinamo ili? Jer sam uvjeren i da je
  • Peškaman
    2.9k
    Momci na današnji dan se opustite, vidimo se nakon nove godine.
    Pojačanja će doći i bit' ćemo prvi!
    Sretan Vam Božić !
  • eol12
    400
    svaka čast, jedan od najboljih komentara koje sam pročitao.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Sretan Božić dragi forumaši! ❤️
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Sretan božić svima vama i vašim obiteljima draga braćo sa foruma. Sve najbolje od srca vam želim. I da nam pod bor stave koje pojačanje da pa da laprdamo ovdje od jutra do sutra.
  • Droljo
    6.4k
    pa da laprdamo ovdje od jutra do sutraKujtim Shalla

    Laprdamo i ovako sa brodićem i živkovićem :lol:
    Šta bi tek bilo da dovedu lijevoga beka i krilo :monkey:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nisam skuzio sta si htio reci sa Mislavom, da voli Dinamo ili? Jer sam uvjeren i da jeplavac173

    Htio sam reći da je Mislav prije Dinama bio u Rijeci. Da je kojim slučajem dobio prigodu kod Keka i da je proigrao i da ga je Mišković prodao u Sporting kao što je prodao Ristovskog, možda bi iz Sportinga otišao u Premier ligu.

    Ovako je preko Koreje otišao u Dinamo i postao legenda kluba. Igrao je u Dinamu na zadovoljstvo navijača i igrao je najbolji nogomet u životu. Obilježio je jednu eru. Svaki klinac u Zagrebu ga je gledao kao božanstvo i želio Dinamov dres s brojem 99. Sam Mislav je izjavio da nema većeg kluba od Dinama.

    Iako je kroz Dinamo došao do reprezentacije i osvojio broncu na svjetskom prvenstvu zabivši odlučujući gol ni to nije ni njegovom agentu (koji i danas dobro kotira u Dinamu jer je doveo Kulenovića i Halilovića) ni Mislavu samom bilo dovoljno da ne naprave transfer u engleskog davljenika i ne odvedu Mislavovu karijeru s totalnog vrha bitnog igrača sa svjetskog prvenstva u običnog gledatelja Premier lige koji tamo trenira i usput propušta finalni turnir Lice nacija i sve kvalifikacijske utakmice iste te reprezentacije u kojoj je takodjer bio neopravdano malo korišten.

    Kao zagrebački dečko jasno je da ima elementarnu ljubav prema Dinamu, ali je njegova uloga u Dinamu pitanje pragmatike i životnih okolnosti koji su ga doveli do kluba i prigode koju je on fenomenalno iskoristio. Ali isto tako da je Juranović slučajno iz Dubrave otišao u Dinamo nitko se na Zoni ne bi sprdao kad ga je onaj Kanadjanin iz Bayerna vozio na ringišpilu.

    To sam htio reći.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    ihhhh, onda sreći nebi bilo kraja, tovari nam ližu jaja:rofl:
  • Georg Koch
    4k
    Maloprije sam pricao sa covjekom iz Uprave Kustosije.
    Onaj Kepcija 90% dogovoren u Leipzig.
    A onaj afrikanac od 18 god.sto se pisalo i za nas(stoper-dm cini mi se), usao je sa repkom u polufinale AFN juniora nedavno, te mislim i u momcadi prvenstva, ne znam mu ime sada, pred potpisom za njih(Kustosiju).
  • scooniepenn
    2.2k

    Upravo to je i moj point bio, jako slican tip igraca Daniju. Dovoljno brz da moze igrati na krilu, s odlicnom tehnikom da igraca moze izbaciti driblingom i biti ili opasan po gol ili uposliti suigraca. Sigurno da je primarno desetka, ali bez problema moze igrati i na krilu i na visoj razini od HNL-a.
  • Captain America
    15.1k
    KepcijaGeorg Koch

    Klapija? :blush:
  • Georg Koch
    4k
    tako je. Popio sam pa mi je sve to isto haha, ali razumijemo se :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions