• Ban
    698
    SN pišu da nekog Albanca Mitaja iz Lokomotiva ganjamo sad. Za lijevog bekaBrusa

    Mitaj za Lokomotiv uglavnom igra zadnjeg veznog u duplom pivotu. Beka im igra stoper. Rekao bih da nije dovoljno ofenzivan za Dinamo.

    U RPL-u međutim ima jedan bek koji bi definitivno bio za Dinamo i možda realan na ljeto ako u međuvremenu ne produži ugovor. Desni bek Krasnodara i ruski reprezentativac Sergey Volkov.
  • austrijanac
    3k

    Pa poznavajući Dinamo politiku, mi dovidimo beka da bi igrao zadnjeg veznog.

    To je tak.
  • CastAway1986
    994
    Da Sportske pišu sad tek da ga pratimo a drugi pišu da je propalo..Najbolje je blokirati ove portale za vrijeme prijelaznog roka
  • Brusa
    981
    i to što kažeš
  • Ban
    698
    Vjerojatno ima istine u našem interesu. Pitao je netko ovdje za Mitaja prije nego se počelo pisati.
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Slušam Naletića na Tribini i kaže da su se u upravi borili da Ivanušec ostane ali je on inzistirao da ode u Feyenoord . Sad mi je ono njegovo plakanje još manje jasnije...
  • Georg Koch
    4k
    od samih tih dogadjanja, i njegovog placa to mi je bilo pičkasto, izdajnicke suze Jude Ivanuseca.
  • javolimtebejako
    816
    pa možeš htjet otić od negdje i opet na kraju plakat...ja sam htio otić s prethodnog posla, više mi je bilo pun k svega pa opet kad sam se krenuo pozdravljat s ljudima s kojima sam radio mi je bilo ful emotivno..a di neće bit kad se radi o nogometu, Dinamu i tisućama navijača koji te pozdravljaju s tribine
  • Sava Krpa
    218
    Ja bi volio da Brekalo dođe ako nista na posudbu jer ce se u međuvremenu Stojkovic oporaviti a ako Hodza dođe onda ćemo imati dva igrača istog ili sličnog kalibra te ce jedan morati ispaštati.
  • Mandelinho
    331
    Momci, ne znam za vas, ali ja ocekujem poklon ispod bora sutra :blush:
  • eol12
    400
    Ivanusec je za razliku od mnogih igraca u Dinamu igrao s ljubavlju prema klubu, nas dinamovac od rođenja.
  • plavac173
    2.6k
    Jesi ti stvarno Luku Ivanuseca nazvao judom jer je u zrelim nogometnim godinama otisao u puno jacu ligu i u klub koji igra Ligu prvaka? O Bože...
  • plavac173
    2.6k
    Pa covjek voli Dinamo, naigrao se u istom tom Dinamu, tribine skandiraju tvoje ime, poput brace si sa suigracima, normalno da ces zaplakat... Covjek ide za karijerom i ide u puno bolju i jacu ligu, sta je tu cudno.. Ni prvi ni zadnji
  • Georg Koch
    4k
    s obzirom na pickasto plakanje, forsiranje odlaska iz kluba kojemu je dao niti jednu kvalitetnu polusezonu, a puno, puno je istrpljen, te guranje mjesec dva po medijima i podcastima da ne zeli ici-ici, a izgurao je taj transfer, pa poslje plakao...DA.
  • MarK
    326
    Što se Ivanušeca tiče, ako je uprava bila za njegov ostanak, mogao je ispasti frajer i odhebati klub koji za njega umjesto 15 realnih nudi 8 smiješnih milijunčića, još k tome neki tamo feyenord. To je čista uvreda i Dinamu i njemu. Ma da mi Real tako pocjenjivački pristupi poslao bi ga u mp3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions