• Jurki
    9.6k
    je najbolje što su uspili naćiCaptain America

    Nemoj tak pisati bus i ti dobil etiketu da si Mamicevac
  • austrijanac
    2.9k
    I Frigan i Vipotnik zabili danasdumitrumitu

    Cekamo jos Brodica danas.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Dati 4 milijuna za Miereza je kao da ti netko uvali 50 eura i kaže ti da ih moraš spiskati u roku od 10 minuta, uletit ćeš u prvi dućan i natrpati kolica glupostima koji ti uopće netrebaju.
    Isplativije je kupit onog Kosovara za 500k što se spominjao prije dva mjeseca nego ovu hodajuću oscilaciju.
  • Captain America
    15.1k
    Nemoj tak pisati bus i ti dobil etiketu da si MamicevacJurki

    Reko sam cijenjenom kolegi zonašu u inboxu, boli me briga kako će me ko etiktirat jer previše volim ovaj klub da ne kažem što mislim. Dovoljno sam se puta izjasnio što mislim o svim "strujama" koji predugo parazitiraju na Dinamu i čijem se parazitiranju ne nazire kraj.
  • Georg Koch
    4k
    uz sve to, Krasso besplatno u Zvezdu...strasno, amaterski i nikakvo!
  • Mihaljević
    8.7k
    F4duRh1WUAAmCDT?format=png&name=900x900
    Škotski mediji javno govore da nema ponuda za Morelosa... Pa ako Santos jebeni može ponudit veću plaću od Dinama nek sve u kurac ide ... Morelos je igračina.
  • Jurki
    9.6k
    potpis.
    Ne zanima ni mene ko mi bu kaj napisal dal sam ja ovo ili ono.. ali brate mili daj okreni stranicu iza pa procitaj.
    Problem je u tome da je u nedostatku argumenata najlakse nekome reci ti si ovo ili ono.
    Ja cu prvi reci.. ok stari u pravu si, ja sam pogrijesio. Nego da odgovorim na neki tak debilan nacin.
  • Dinamouberalles
    128
    Posto vidim da je ova tema izmakla kontroli napisat ću i ja svoje mišljenje :

    Prvo da se osvrnem na price da se kapitalac ne može dovest za 1 mil €
    Oršić i Petković su došli za te novce , jesu li ispali kapitalci ? Jesu .
    Tko je mislio da će tako ispast ? Možda 10% navijača ako i toliko .

    Sto se bomba tiče , to nisu nikakvi Mierez , Brodić Vidović i slični .
    Po meni bombe su Rile ,Mišić , Bosko Sutalo cak i Hajrovic koji su se dokazali i vani (Bosko bi odmah uzeo mjesto da nije bilo ozljede ) (znam da mišić nije imao minutažu u početku Al tko bi u tom momentu ?)

    Bijelica u Trabzonsporu radi istu stvar sto je radio i u Dinamu , dovodi igrače koje je trenirao ili ih znao iz liga u kojim je trenirao .(Bruno , Kadzior , Dilaver Etc )

    Za Jakira smatram da je top trener cak i bolji od Bjelice Al mi mu fali mozda ovo gore navedeno iskustvo u drugim ligama .

    Kacavenda i stojke su top talenti , mislim da će se pokazat kao dobar posao . Sigurno nisu razina Majera i Ivanuseca kad su dolazili a pogledajte kompletne lokose tada i sada .

    Plus stojke ima već sad zagarantirano mjesto ako se pokaže , sto nije bio slučaj kod njih dvojice .

    Topic ,Brekalo, Rukavina trebaju dobre dvije godine kaljenja .
    Argumenti Brekalo je bio dobar u slovenskoj ligi ,nije nikako razlog da igra u Dinamu . ( Menalo i Maric su bili najbolji igraci BiH lige pa nisu isto razina pojačanja za Dinamo . A uspoređivat Myku i Brekla je apsurd .


    Toliko spominjani Janković , ništa nije bolji od Tolica i sigurno ne bi u Dinamu imao toliku slobodu kao i u Rijeci i izgubio bi se .

    Još sam mišljenja , da ove sezone treba dat dosta prilika Emreliju ( vrh napada ) i kanenku kojeg ne znam iz kojeg razloga se toliko otpisuje .

    Drmic i Marin adio
  • Captain America
    15.1k
    Oršić i Petković su došli za te novce , jesu li ispali kapitalci ? Jesu .Dinamouberalles

    Za milijun eura je došao i Deni Jurić. Puno češće ćeš za milijun dobiti robu s greškom. Pogledaj Dinamove transfere preko 2.5 milijuna zadnjih godina. Ljubo, Bočkaj, Majer, Ivanušec, Rog, Šutalo, Ateimwen, Nevistić, Fernandes. 1 igrač je baš bio promašaj, a Beli nije imao sreće što je uletio treneru koji ga nije ni htio. Pod mamićem je imao okej učinak i s obzirom na učinak s Krasnodarom i Tottenhamom, ne može se raditi o promašaju kakav je bio Pero. Očito je samo našoj današnjoj upravi bolje uzet 3, 4 igrača za milijun pa pogodit s jednim nego iskrcat 2, 3 milijuna za provjerenu kvalitetu. #racionalizacijatroskova
  • Jurki
    9.6k
    Mogli smo glatko uzeti Krassoa, dati mu milju.. i mirna Bosna.. nebi trebali sad kamion eura za Miereza. Koji ne vredi te pare da ga jebes.
    Jos jedan egzaktan dokaz sposobnosti nase uprave.

    #mamavlatkapovedinas
  • K3p
    132
    Što ako je krassoa odbio biščan?
  • Maximo
    321


    Nije mi jasno kako sad dajemo silne milje za miereza,a nismo doveli potentne igrače ko frigan ili vipotnik
  • Jurki
    9.6k
    ne znam..po tome kakve vijesti dolaze da smo u pregovorima s Legama.. znaci da smo spremni skuriti hrpu novaca na Miereza.
  • Ivanmtk
    791
    Ramon Mierez dobrodošao u Dinamo :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions