• Mihaljević
    8.7k
    Ma jebo vas više i Vlatka i Šimić... Na čijoj god da ste strani (Najbolje nijednoj) niko od njih nije doveo pojačanja , i to je fakt. I to nema nigdje u svijetu, samo kod nas da članovi Uprave opće ne pričaju jedan sa drugim... Uprava nam je kao Malnarov nightmare stage. A potpuno sam siguran da bi tri prosječna forumaša mogla zadržat bar 2/4 reprezntativca , pa koliko god oni željeli otići i dovest 2-3 free agenta sa transfermakta... Pa nije ovo naučna fantastika...
  • Benito
    619

    Bravo. Napokon malo pozitive ovdje, samo negativa puca sa svih strana. I ja vjerujem u dobru sezonu tj uvjeren sam u nju i treba sada bit velika podrška
  • Captain America
    15.1k
    Ramon Mierez dobrodošao u Dinamo :heart:Ivanmtk

    To neka insajderska?
  • Dinamouberalles
    128
    slažem se ja s tobom, al možda nisam bio konkretan radije bi recimo 4 kaneka po milju i nadao se da jedan ispadne Oršić , nego miereza za 4
  • dZg1986
    404
    Nadam se da to ne utječe na Petkov status jer inače katastrofalan posao
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Koliko milijunceka cemo iskrcat za njega?
  • Facke
    2.7k
    Ja bi Osijeku maksimalne dal tri miljuna za Miereza. A jebajga mogli sme s Belju biti mirni al su svabi bolsu placu nudili i igrac presel tam.
  • dumitrumitu
    894
    Ma i da je besplatan neznam kaj će nam.
  • Mihaljević
    8.7k
    A za Belju nismo htjeli dat 5... A za Miereza dajemo... Pa samo ko je tu lud me zanima.
  • San Lorenzo
    12.5k
    A Beljo je klasetina u pm...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kako "domaci" klubovi podemone sa cijenama kada Dinamo pokaze interes to je nevjerojatno. Treba sa svima ic na grubo kad se nemre na drugaciji nacin. Cekat da igrac ude u zadnju godinu ugovora i ponudit mu vecu placu pod uvjetom da ne potpise novi ugovor (ili ga cekat kao slobodnog igraca).
  • Captain America
    15.1k
    17 golova u 65 utakmica zadnje 2 godine kao napadač u klubu velike četvorke je veliki kapitalac i jedno od najvećih pojačanja u povijesti Dinama... Nije dosta Drmić već i Mierez koji će biti udar na proračun kluba, a kasnije mrtvi kapital.

    Mogo bi Koščević lako do minuta već ove sezone.
  • Common Sense
    527
    Tako je to kad se ide iz greške u grešku.
  • Mihaljević
    8.7k
    Beljo je sa 20 dao više/isto nego Mierez sa 25 u cjelokupnoj karijeri ... A da ne pričam kolko bi Beljina cijena skočila a Mierezova samo može past/ostat ista.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kako "domaci" klubovi podemone sa cijenama kada Dinamo pokaze interes to je nevjerojatno.NitkoBitan

    Malo kaj me živcira kao dinamovci koji od našeg kluba rade žrtvu.

    Osijekova politika bez prodaje HNL konkurentima se zna. Žapera isto tovarima nisu dali. Mierez nama ne valja, Osijeku on realno vrijedi 5 milja. Pa jebote dobili smo Kaču na posudbu 6 mjeseci da vidimo hoće nam valjat ili ne od tog demoniziranog Šikića kojem se ovdje spominjala čitava familija jer kao on izvlači lovu od nas.

    Prestanite kmečat, sami biramo igrače koje želimo, ne tjera nas nitko da kupujemo direktno od konkurencije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions