• Orc123
    5.9k

    I ja sam rekao sta tebe ide. Neces i ti mene usutkavati.
  • Nino Bule
    12k
    tako ste pricali pojedinci ili vecina za Olma pa pogledajte dije Olmo sad…Miro Vugrinec

    Stari pises gluposti, pozdrav
  • Mr Anderson
    5.9k

    Ja šumom ti drumom. Jasno da se kasni s nekim stvarima, to svi znamo. Ono što ja kažem, da nije ova uprava kriva za 5 prosutih bodova u HNL-u i ispadanje od Grka. Početak sezone je bio, nitko nije bio prodan, odigrali par utakmica i krenulo kukanje. Kak su protiv Sparte sa slabijim rosterom mogli trčati?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Jek moze Bjelica odjebat od Dinamovih igraca (sto sadasnjih, sto bivsih)? Mozda nam se namjerno osvecuje zbog pedale koju je dobio :100:

    Da nije Bjelice Orsic bi vjerojatno bio u Dinamu, ne bi bilo drame oko Petkovica i ne bi imali konkurencije oko povratka Ademija.
  • Jurki
    9.5k
    hocu samo reci da se ta nesposobnost uprave prelila i na momcad.
    Tocno nije se nikoga prodalo ali se vidjelo jos u travnju kak nam je klupa mrsava, u zapisniku bili juniori.

    Pa nisu igraci glupi da ne vide kak se radi u klubu.
    Jasna stvar da svi snose dio krivnje i igraci i trener ali najvecu krivicu snosi uprava koja je morala jos u zimi misliti da treba pomalo slagati momcad za sljedecu sezonu i kvalifikacije.
    Nema linije zapovijedanja i odgovornosti i zato dođe do toga do cega je doslo.
    Puno baba kilavo dijete.
  • đole
    301
    Zašto bi odjebao? Čovjek je profesionalac koji želi najbolje svom klubu u kojem trenutno radi. Sigurno ih ne želi zbog hira prema Dinamu, već kako bi on polučio što bolji rezultat. Na kraju krajeva, da nije bilo Bjelice, ne bi niti Oršić niti Petković vidjeli Dinama. On ih je revitalizirao.
  • Nogo
    1.6k
    Po meni je naš najveći problem skautska služba koja ne vidi dalje od naše lige ili klubova protiv kojih smo igrali. Mi smo zapeli za Traorea, Despodova, Tektpeteya...a pitanje jel bi tko čuo za toliko za njih da nismo protiv njih igrali. Isto je Mvuka iz Bodo itd...
    Siguran sam da ima puno boljih igrača od Miereza koji isto grizu teren, trče itd. (moguće i za manje novce ali ovo je kao sigureca).
    Imamo razne skautske programe, skaute, pa da ne možemo nešto iz vana dovesti što valja.
    Kaneka je preporučio Michael Petrovič, Bernauera su slačajno vidjeli jer su pratili drugog igrača....
    Potpuno podržavam dovođenje iz naše lige top talenata tipa Stojke i Kača i ostalih ako i kada ih bude.
  • Mr Anderson
    5.9k

    Znači, po tebi fali Mamić? Bez uvrede, ali na to mevprvo asocirao tvoj upis.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Čovjek je profesionalac koji želi najbolje svom klubu u kojem trenutno radi.đole

    Mah, previse mi je to bezosjecajno. Da ides oslabljivat svoj bivsi klub kako bi ojacao jbni Trabzonspor. Tak i tak ce letit naglavacke iz Turske za sezonu dvije.
  • Jurki
    9.5k
    necu ovo opce komentirati. I bolje da si me poslal u picku materinu nego da si napisal kaj si napisal.
    Ocito se moram opet ponavljati.. uprava je ista koja je bila lani, uprava je ista koja je nosila koverte u Bosnu, odobravala trosenje novca za bijelo, jaccuzije, kurve i provizije agentima.
    Jebena uprava je ista koja je ostala slijepa kraj jebenih zdravih ociju kad se izjasnila da klub nije ostecen.
    I na to sve kaj sam napisal.. DA uprava ne valja i nesposobni su i nek se gone svi u 3 picke materine.
    Ta sva bagra koju je postavila sotona je i dalje u upravi.
  • Orc123
    5.9k
    To ti je argumentirana rasprava, da te se etiketira da si Mamicevac cim ukazes na nelogicnosti poslovanja uprave! A svi gledsmo da Dinamo raste i bude jos jaci nego prije i bolji. Na kraju ispadne ko da mi imamo neku korist od svega toga i ko da valjda ne zelimo dobro klubu. Naravno da nakon tolikih kapitalnih prodaja ocekujemo i neku reakciju iz kluba! I da, ja sam trubio o tome jos na zimu i na kraju je ispalo bas tako...da smo sve skoro reprezentativce prodali a momcad nismo ojacali, a cak i s njima smo imali prostora da se pojacamo i da budemo konkurentni u nikad bitnijoj sezoni!
    Svi su govorili kako je sve ok jer su svi reprezentativci jos tu na okupu, e pa od 4 tu je jos samo 1! I za njega je pitanje dal ce ostati!
    Imamo jos 2 tj. Do kraja roka i nek se primu posla za koji su masno placeni jer koliko znam nitko ne volontira. Ako se saberu i reagiraju do 8.9. Na pravi nacin, prvi cu im skinut kapu iako to je posao za koji su placeni i cilj bi im trebao biti bolji, jaci i konkurentniji Dinamo.
    Nadam se da ce napraviti sve da Dinamo poslje 8.9. Bude jaci i konkurentniji, a ukoliko to ne naprave jedino sto mogu zakljuciti je da im je bitno koliko ce posla imati tete u raconovodstvu, a ne kakav ce nam izgledsti Dinamo.
  • Jurki
    9.5k
    najlakse je nekome zakeljit etiketu na čelo pa se jebi. Samo bi htel da se najde di sam ja to napisal da bi bolje bilo da se sotona vrati?
    A sotonu nismo ni maknuli..
    Sotonina tajnica je jos uvijek u klubu.. drma klubom kak ju pizda zasvrbi.
    Sotona ce biti maknut kad svi ovi jebivjetri iz uprave a i mumija odjebu iz kluba.
  • Captain America
    15k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/na-maksimir-stigla-nova-odbijenica-evo-sto-osijek-trazi-za-miereza-dinamo-ce-morati-iskrcati-ogroman-novac-15368457 Ovdje kažu da Osijek čistih traži 5. Vipotnik, Satriano, Bakrar, Frey, Mierez, Okereke. Žalosno na što se sveo scouting Dinama. Spremni su iskrcat 4 milijuna za napadača i Mierez je najbolje što su uspili naći...
  • dumitrumitu
    880
    I Frigan i Vipotnik zabili danas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions