• Tongo Doumbia
    2.9k
    Ništa meni jasno nije. Ne kažem da Mierez ne valja i nije potreban, ali jel moguće da samo pričamo o krilima i napadačima a tu smo (barem brojčano) najbolje pokriveni. A lijevi i desni bok (jer će očito Rile nastavit na stoperu), pa stoperska pozicija i vezni red ( osmica/šestica), tu nemamo ni širi popis imena koje nas zanimaju. Nadam se da će se u tišini i taj dio ekipe pojačat, jer love sad valjda ima.
  • Droljo
    6.4k
    Nama treba tamnoputi crnac. Svaka ozbiljna ekipa ima bar jednog. Mi niš...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Malo kaj me živcira kao dinamovci koji od našeg kluba rade žrtvu.Mlađi referent

    Prestanite kmečat, sami biramo igrače koje želimo, ne tjera nas nitko da kupujemo direktno od konkurencije.Mlađi referent

    Dinamo i je zrtva. Jedini bilda koeficijent lige i olaksava konkurentima europske kvalifikacije, a da ne govorim o tome koliko igraca saljemo na posudbu "konkurentima", a onda oni nama uzvrate deranjem koze.

    I da, nije nama Osijek nikakav konkurent, oni ligu nece osvojit nikad. Hajduk i Rijeka su Osijeku konkurenti za 2. mjesto.
  • Common Sense
    529
    Petković i Mierez neće biti u istoj svlačionici. Sudbina jednog poprilično je vezana za sudbinu drugog.
  • Mlađi referent
    11.4k
    da ne govorim o tome koliko igraca saljemo na posudbu "konkurentima"NitkoBitan

    A jadni mali dinamo, dođe strašna Rijeka i na silu nam odvede igrača na posudbu ili mu raskine ugovor s nama pa ga odvede za dž. Buci bu. :cry:
  • OsamŠest
    2.7k

    Koliko si siguran u to? Javno priznanje trenera da želi ostanak Petkovića i dolazak Miereza ne ukazuje na takvo nešto.
  • Jurki
    9.6k
    Dobro je jos samo 14 dana treba prezivjeti pa da ova shizofrenija stane.
    Produzite Petkovicu ugovor i jebite si mater..ne trebate vise nikoga dovesti.
  • Common Sense
    529
    Siguran sam 100%. Ako dođe Mierez, to će biti lakmus papir za to što će se oko Petkovića događati idućih dana.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ako sam dobro pohvato , prodali smo golmana , stopera i krilo, a za zamjenu njima dovodimo napadača, sa jednine pozicije koju nismo prodali. Jebe lud zbunjenog.
  • OsamŠest
    2.7k

    A kaj ak Petković potpiše prije dolaska Miereza? :smile:
  • Common Sense
    529
    Čeka se Petkovićeva odluka, ukoliko on ostaje, ništa od Miereza.
  • Nogo
    1.7k
    Vidim da neki ovdje spominju Krassoa. Pročitaje malo tekst s njihovog portala ako je dozvoljeno stavljanje :
    https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/marko-marin-ovakav-prelazni-rok-smo-spremali-godinu-dana-stamenic-rizikovao-zbog-zvezde-lucic-potreban/455060

    Ugl.oni ti spremaju godinu dana. Mi bi danas za sutra. Brko ponudi zadnji dan prijelaznog roka lovu za Frigana u 23:50 i onda jave da se papiri nisu mogli riješiti. Ej,alo to je sve ja bi, a da ne uđe....
  • OsamŠest
    2.7k

    Sve mi se to kosi sa izjavom Jakirovića. Dakle na pressici je, uz već gore spomenuto, rekao da treba još jedan napadač. Ja sam poprilično uvjeren da je pick pao na njega, neovisno o Petkoviću..
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    najbolji upis danas evo lajk
  • Jurki
    9.6k
    oni godinu dana skautiraju, gledaju, pregovaraju.. a nasa mama Vlatka majcinski uvjerava igrace kako je Dinamo pravi klub za njih i oni odmah potpisu.

    Nakon malo sarkazma …ocito su nas cigani debelo prešišali i tocno znaju kaj zele.
    Mi kupujemo špicu, a nemamo šesticu i stopera.
    Ovo stvarno jebe lud zbunjenoga. A normalnom nist nije jasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions