• Nino Bule
    12k
    Mali brekalo je veliko razocaranje, on meni nije igrac za lokomotive kamoli dinama
  • Miro Vugrinec
    2k
    U Sloveniji je odigro 90% utakmica vise nego standardan. Tipa jedan Stefulj u sloveniji nije igro a puno veci rekting ima
  • Orc123
    5.9k

    Daj se upristoji! Ako ne znas argumenturano pisati onda rađe šuti!
  • Mr Anderson
    5.9k

    Imao je bivši trener dosta igrača da neke odmori i da mu Rile ne igra stopera. Bezvezna priča.
  • Orc123
    5.9k
    klub s dna slovenske 1. Lige ri je ko kod nas klub srwdine 2. Lige...treba mu dati peiliku i jos ga poslat na jednu posudbu negdje pa da se peoba izboriti za novu peiliku!
  • Miro Vugrinec
    2k
    ocito ovdje svako ima akaunt kad tako pisu ljudi… Slabo pratite slovensku ligu, izvaredni je igro tamo i 90% utakmica je igro a usporedbe radi Stefulj je igro puno manje ili cak nista a stariji 5 godina.
  • Common Sense
    527
    Prodaja nije problem, prodavalo se najbolje igrače oduvijek, a prodavat će ih se i dalje. Ključan problem je očajna selekcija i doselekcija igrača posljednje 2-3 godine, još od onog prijelaznog roka kad su došli Mišić i Rile.
  • Dinaminjo
    599


    Ako si u pravu u Dugopolju ce ekplodurat pa ga za par mjeseci evo nazad..
  • nwankwo646
    342
    Nama ne tribaju kapitalci, nama tribaju top mladi igrači koji će biti dovedeni na vrime pa da stasaju dok su nositelji tu... Nama tribaju Stojković i Kačavenda koji su godinu dana uz Ivanušeca i Oršića. Kapitalci koje želiš platiti 5mil ne žele igrati u HNLu.
  • Nino Bule
    12k

    Tako je dobar bio da je sad u dugopolju zavrsio
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bosko Sutalo ce biti nase najvece pojacanje! Pa to je kapitalac od skoro 5 milja...
  • Mr Anderson
    5.9k

    Rekao sam ti što te ide i ne pokušavaj ti mene ušutkavati. Maltretiraš na sve strane godinu dana s jednim te istim.
  • Miro Vugrinec
    2k
    Nije se nametnuo u Varaždinu. Prosječan komentar čovjeka koji pogleda samo minute pa zaključi. Ko je gledao prvo kolo protiv Belupa točno se može sjetit da je Brekalo bio najbolji igrač Varaždina i nakon toga prekucan na klupu. Protiv Hajduka se sjećam tekme isto je odlično ušao. S kolegom orcom se mogu složiti, defanziva mu je slabija strana, ali ništa ne popravljivo, visok je, fizički na dobroj razini, može trčati i dobre je brzine. Ima definitivno mana, ali po meni jedan mikhalichenko je smjesan bek koji nikada ništa neće donijeti prema naprijed, sve će rikverc odigrati, a mali Brekalo bi nam puno dao prema naprijed da ga isforsiramo, a defanzivu bi popravio kroz tekme
  • Jurki
    9.5k
    za stopera to se slazem to je kriv Biscan.
    Ali ne mozes ici u sezonu bez pojacanja.. jebemu mater sjebali su 3 prijelazna roka.
    Ne znam kak vise nakon tih svih silnih godina se moze ikaj pozitivno naci kod te uprave?
    Jer su promjene kozmeticke.
  • Miro Vugrinec
    2k
    tako ste pricali pojedinci ili vecina za Olma pa pogledajte dije Olmo sad…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions