• dumitrumitu
    858
    Pa da, dokazao se prije dvije godine. Sada ima priliku od pola godine za pokazati to u dinamu. Ako ništa vratiti će ga nazad.
  • Teofil Kateran
    972
    Točno tako, dolazi na posudbu i ako se pokaže kao igrač za Dinamo odlično, ako ne ide nazad... I to je to.
  • Jakov
    4
    kad smo se vec dovezali mladih igraca, sta se dogada sa malim Rukavinom? Cijelu sezonu je proveo trenirajuci sa prvom ekipom, nije isao na posudbu sto bi mu sigurno puno pomoglo, a prilike uopce nije dobio, mozda ce sad pod Jakirovicem dobit neku minutazu da se vidi ima li ista od njega.
  • Mihaljević
    8.5k
    Mierez je kao nama Henriquez , u osijeku prvu sezonu dao 20+ , nakon toga sve slabije... One season wonder.
  • Orc123
    5.7k

    Inace dodaj tu i Belju koji ulazi d klupe Agsburga i Frigana koji u 4 tekme ni jedan gol ni asist, sa nikakvim ocjenama, a klub mu predzadnji!
  • Jurki
    9.4k
    potpisal bi da ga dovedemo za 4 milje, nek isporuci 20 golova i moze odmah za godinu dana ici za 5 milja.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Pišu se gluposti samo da se nešto napiše. Po čemu je uprava kriva za neulazak u LP i zaostatak u prvenstvu? Do AEK-a nitko nije bio prodan. Kompletna ekipa je bila tu plus dva-tri pojačanja.
    Ko nam je kriv što smo izgubili od tovara onako i što nismo Gorici gol zabili. I k tome ispali od Grka koji nisu jači od nas na onakav smiješan način. Malo uključit mozak prije nego se napiše.
  • Teofil Kateran
    972
    Slažem se s tobom, ja se nadam da će Rukavina dobit priliku jer mi se čini kao velik potencijal, a nadam se da će Jakirović to i prepoznati.
  • Papastrumf
    10.4k

    Mogu ti sa 100%-tnom sigurnoscu reci da to nije istina. To ne znaci da nece, ali do sada sigurno nije nista potpisano.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    nebih se slozio ima intersentnih igraca nasih po posudbama. Jedan koji mi se najvise istico prosle sezone brat Josipa Brekala bivseg igraca Dinama i naseg reprezentativca. Filip Brekalo prosle sezone cijelu polusezonu je odigro u slovenskoj prvoj ligi. Ko je gledo utakmice s razlogom je mogo zakljucit da ce ove sezone bit u prvoj ekipi jer smo deficitarni na toj poziciji. Jos jedan od igraca koji nije dobio sansu a Dinamovo dojete vec 13-14 godina u Dinamu. Zasto uprava ne daje takvima sansu i treneri ne znam. A dovode se za par miliona igraci iz drugih liga i poluozljedeni igraca…
  • Orc123
    5.7k

    Da kriva je! Ako imas ocekivane prihode od 60 do 80 m eura a sa LP i mozda 100 m eura onda se na pocetku prijelaznog roka ne ciganis za svaki euro, ne otpises sve sto mozda i ne treba, ulozis u par kapitalaca koji ce ti zamjeniti one koji ce 99 posto otici, odmah ces imati uigrane zamjene, treneru ces dati sirinu da ima 16-17 igraca podjednake kvalitete i definirivno ces da time apsolutno dati puno vecu sansu da udjes u LP!
  • Jurki
    9.4k
    uprava je kriva kaj nije dopeljala stopera koji moze odmah upast u prvih 11, uprava je kriva kaj nije dopeljala jos jednu šesticu da odtereti Misica, uprava je kriva kaj nismo dopeljali pravo desno krilo.
    E vis da nam nije stopera igral Rile, da je Misko bio svjeziji, da imamo posteno desno krilo.. dam staviti jaja na panj da bi prosli Aeka i razbili Belgijance.
  • Orc123
    5.7k

    Ja sam prvi u njemu vidio potencijal i pisao sam o njemu ali on se u Sloveniji prosle godine nikako nije razvijao...u klubu s dna slovenske prve lige nije bio ni 100% standardan a obrambeno je bio jako los ...i ja sam ga gledao par utakmica...to nije trenutno razina dinama...najvise sto moze dobiti je jos jedna posudba pa da se peoba pokazati!
  • Dinaminjo
    591


    I prije toga se nije nametnuo u Varazdinu i nis posebno u slov Goricu, ali da to je profil igraca za Dinamo..
  • Mr Anderson
    5.8k

    Aj ne laprdaj bezveze, pun mi te kurac više i tvojih transfera. Gdje bi se ti kapitalci kao zamjene uigrali ako nikog nisi prodao? Uostalom, kapitalac će odmah upasti u ekipu, ne treba mu puno prilagodbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions