• Mali Zeus
    12.7k
    ↪jp23 mozemo se tjesit, al je kod vodstva Dinama protiv AEKa izbacio clanak da je Sutalo rijesen i tako je i bilo. Crv ima nekog unutra.Efes Pilsen

    I čorava koka nekad pronađe zrno.
  • Olmic
    3.6k
    prodan je Livi
  • Mali Zeus
    12.7k
    Može biti, al za sada se sve bazira na tome što Germanijak tj Lesički doznaju.
  • Orc123
    7.9k
    Decki ja shvacam animozitet prema Lesickom ali dajte budite realni, jer ako netko je u dobrim odnosima sa kosturom ekipe koja je jos uvijek u Dinamu onda je to on! On je bio dio sustava u to vrijeme i ostao je u dobrim odnosima s igracima i to se apsolutno vidi...ako netko može znat da je nas igrac prodan onda je to apsolutno on. Treba bit realan!
  • Olmic
    3.6k
    da bar gadaju i tko dolazi da bar imamo neku zanimaciju
  • sport
    3.3k
    Prije utakmice sa AEK-om crv ispod zapadne tribine razgovara sa nekim (neću ih imenovati) ljudima iz maksimirskih kancelarija tako da nemojte misliti da nema informacije iz kluba.
  • Nogo
    3.6k
    https://imgtr.ee/image/pHpbr

    Neki dan slika Kačavende a piše.Stojković :/
  • emilperska
    5.5k

    Lajko sam ti samo radi brokule :lol:
  • emilperska
    5.5k

    Ja ga ne podnosim, ali on je prema onom sta ja znam otisao radi Antolica. Ili tko zna sta je tu bilo sve. Ali sigurno je da i dalje ima inside info.
    Druga je stvar sta je vjv slavio prolaz AEKa kao ja pobjedu nad Hajdukom i sto ga ne mozemo vidjeti vecina nas..
  • Klenx
    5.6k
    Evo i 24 sata pišu da je gotovo, Livi baj baj.

    Nema toliko negativne ocjene za ovaj prijelazni rok koja bi ga dobro opisala.
    A mislim da će biti još i gore.

    Sad će iskrcat 5 milja eura za Frana Brodića i Pršira, i napadamo mjesta za ECL
  • Ludovic IX
    7.3k
    život je skup i lijepih i ruznih trenutaka. a i ljubav prema dinamu je na istom tragu. mi ga voljet manje nećemo makar ispali u ligu za bedaka.

    ako ima neki dezurni kritičar svega i svačega, ja bi se volio okladiti u svoj account na zoni da će dinamo i osvojiti prvenstvo i prezimiti u europi.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ma ne znam, ne vjerujem dok nije službeno, jer svi ti mediji su već puno puta objavili kako je “gotovo”
  • Mališan
    1.8k
    @Captain America izazvao te čovjek, stani iza svojih katastrofičarskih najava
  • diebalo77
    184
    Sad nas budu punili ko paprike Nevistiću ne vjerujem ništa kakve je golove dobivao u lokomotivi
  • morales
    128
    šimić je najavio 5 do 8 igraca sam je to izjavio neznam sta vise ceka upalio je se alarm,teske 4 utakmice dolazi pojacanja trebaju hitno nikakve prinove,dosta je cjenkanja i trazenja igraca tipa ove posudbe pa cemo ga mozda otkupit tu nema pojacanja niti jedan to klub ne prihvaca malo koji,nek potrosi i 10 milijuna eura samo nek doveda dva pojacanja od ovog škrtarenja za 100 200 tisuca eura nema nista
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions