• hardek
    2.8k
    Već 20 dana potpisujemo Stojkovića i Kacavendu, odradili su valjda 4 liječnička pregleda, psiho test, stres test, test brzog opažanja ali i dalje igraju za Lokomotivu. Za to vrijeme, naš trener u jednoj od bitnijih utakmica sezone radi 1 zamjenu jer ne vjeruje ostalim zamjenama a za 3 dana igramo novu utakmicu u Europi gdje ćemo u odnosu na prošlu biti još oslabljeni za sigurno 1(Šutalo) a možda i 2(Livaković) igrača. Btw. Šutalo je zabio gol u toj utakmici a Livaković nas držao na životu koliko je to fizički moguće.

    Smijali smo se turskim medijima da iste transfere potvrđuju 100+ puta ali šta onda reci na našu upravu koja igrače dovodi mjesec+ dana? Sramotno
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Znaci vec 3 godine se ocekuje Livijev odlazak i sad se vi tu cudite. OK, nema smisla da ide u tursku ali ako je to njegov odabir tko smo mi da sudimo.

    Najbitnije sad je da se dovede stoper, vezni i krilo (ako ode Ivanusec). Imamo dovoljno igraca u ekipi koji zasad nisu dobili priliku ove sezone i koji sigurno mogu doprinijeti. S obzirom kako su dosli Max i Mykha pa i Kaneko ja ocekujem jos poneko ime koje dnovinari nisu spomenuli.
  • Orc123
    7.9k
    E kak mi fascinantno sve ovo ..u 6mj su neki pisali kao Dinamo sad ne moze dovest kapitalce koji su slobodni jer jos onda oni traze sebi financijski bolje ponude i ne zure se sa odabirom kluba i da bi potpisali takve kapitalce treba cekati pred kraj prijelaznog roka. Sad je pak prica da sve ono kaj valja se vec pokupilo s trzista, a dinamo je neatraktivna adresa itd itd....eto takve floskule se bacaju, a ocito d su ih pokupili i nasi uz uprave! Od najavljenih 5-8 igraca bez da nam osu reprezentativci doslo je 3, a sad ce nam u najbolju ruku otici 2. Reprezentativca iako sam u velikoj mjeri siguran da ce i Ivanusec otici do 1.9!
    Napomenut cu jos jednom.
    Loxin dvojac za buducnost ili samo Stojkovic plus: defenzivni vezni i napadac i to kapitalci!
    Ako misle da od stopera koji su ostali mora Risto igrat i dalje stoper onda nam treba ili desni bek ili stoper!
    Jedino ispravno je jos Petku produziti ugovor i Ivanuseca stopirat bar do zime!
  • emilperska
    5.5k
    Mozda je sve ovo dio neke vece agende kojoj je cilj unistenje svetog kluba Dinama..
    Zvuci kao neki Tuđmanov govor, ali sve mi se vise cini da je ova uprava trojanski konj nekog. Da li glave, UDBAe, nekih struja HDZa, mafije.. ne znam
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mozda je sve ovo dio neke vece agende kojoj je cilj unistenje svetog kluba Dinama..
    Zvuci kao neki Tuđmanov govor, ali sve mi se vise cini da je ova uprava trojanski konj nekog. Da li glave, UDBAe, nekih struja HDZa, mafije.. ne znam
    emilperska

    Možda svih nabrojanih zajedno?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ako ide zbog klupske stednje nek se pokupe svi skupa u 3 pizde materine.
  • Jaro
    7.3k
    Da li glave, UDBAe, nekih struja HDZa, mafije..emilperska

    Kaj nije to sve ista ekipa?
  • Joey Barton
    255
    Ako se štedi na najbitnijoj sezoni u klupskoj povijesti onda sam mišljenja kako sportski sektor mora pod hitno napustiti Dinamo.

    S osvajanjem prvenstva imamo vrlo lako mogućnost izravnog ulaza u Ligu prvaka sljedeće sezone (Globan par puta pisao), a financijski kolač je mnogo veći nego ranije.

    Također sportski sektor mora letiti jer se liječnički odradi sa Stojkovićem i Kacavendom, a igraju sinoć. Mi im dajemo olako Kulenovica i još im ga plaćamo, ako im ga plaćamo onda dajte odmah Stojkovica i Kacavenda bez igranja sinoćnje utakmice.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne spominje se ni jedno jedino pojacanje, neki kapitalac, nitko se ne povezuje sa dinamomOrc123

    Mozda nas iznenade kao i dosad
  • Jaro
    7.3k
    kak ti znas da je lijecnicki odradjen? Jer je napisao insajder na forumu l, lesicki ili droljivari? Pa Livakovic je 45 puta otisao vec, kacavenda i stojkovic jedno 25 puta potpisali, a ovdje se ova sezone 12345 puta spomeula kao najvaznija u povijesti...
  • Ludovic IX
    7.3k
    nista važnia od prošle niti vaznija od one sljedeće.. znate, liga prvaka se igra i onu godinu poslije.

    a ako hajduk nekim čudom osvoji prvesntvo i udje nagodiu u skupine lige prvaka, pojest ću svoj šešir kojeg nemam, diplomu koja tko zna di je, i jebenu brokulu koju ne podnosim.
  • Olmic
    3.6k
    gubitak prvenstva znaci poraz na skupstini garant jer svi koji su prebjegli vracaju se tati
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ludovic IX Hajduk nece vidjet ni prvenstvo a kamoli Ligu Prvaka, cak i da nekim cudom osvoje sto bi stvarno bilo svjetsko cudo, nece igrat Ligu Prvaka jer bi osvajac mogao krenut od 1. pretkola, dakle za Ligu prvaka bi trebali proc 4 momcadi sto u prijevodu znaci-nemoguce pogotovo ne za ekipu kao Hajduk
  • jp23
    2.6k
    image.png

    Samo ću reći, ne gledajte naslov, gledajte tko piše članak. Nakon podcrtanog dijela (ime autora) nije niti potrebno čitati više.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    mozemo se tjesit, al je kod vodstva Dinama protiv AEKa izbacio clanak da je Sutalo rijesen i tako je i bilo. Crv ima nekog unutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions