• Captain America
    15.2k


    Ako Šimića opstruiraju, može uvijek ovako nešto napraviti. Bit će heroj kojem nitko neće ništa zamjerati. Ovako je samo dio problema.
  • Bosskovitz
    8.6k
    Gle, ako je istina da ga sabotiraju onda je trebao javno istupiti i otići.marcio amoroso

    Ljudi koji odustaju na prvih par prepreka nikad ne naprave nista u zivotu. Ugazio je u baru i sad ce izaci sa štitom ili na štitu. Puno je tu stvari pred nama u narednih godinu dana van terena i toga treba biti svjestan, a on nazalost operira u okruzenju gdje ga SN krive za svaki propali transfer cak i kad se radi o stvarima poput ona dva Alžirca, ali pise hvalospjeve o Vlatki koja rjesava stvari.

    To si je sam kriv, kvalitetni operativac u marketingu i PR-u bi tu puno pomogao i trebao bi poraditi na tome, ali ocito ne stigne jos i to. Nadam se da hoce jer ovo ce trajati, a neprijatelja ima svuda i na njihovom je terenu na kojem se bolje snalaze.
  • über alles
    1.5k
    Neznam kak neke nije sram kaj pisu,a prije vas je vecina sutila ko zalivena i svemu ste doprinjeli apsolutno nista...fuj.
  • Bosskovitz
    8.6k


    To je razlika u pristupu. Mozes ostati i boriti se pa promijeniti nesto ili casno izmaknuti da te svi tapšu po ramenu, zaborave za tjedan dana i nista se promijenilo nije, a na tvoje mjesto je dosao poslušnik. Tocno to se dogodilo kod Strmote. Dok god je poštenima i dobrima ispod časti i sramotno boriti se protiv prljavih, dotle će prljavi biti glavni. Kako u klubu, tako i u drzavi i bilo gdje drugdje.

    Sori, otisao sam u offtopic.
  • Zagi
    5.8k
    Nimalo offtopic.
  • marcio amoroso
    34k

    Pa ponovio sam ti šta je on napisao. Niti su ga postavili, niti je amnestiran od kritike ili otkaza ako ga zasluži.
  • Zagi
    5.8k
    Da ogovorim na zadnje pitanje.

    Onaj tko sluša lesija u Dribleru.
  • austrijanac
    3k
    Zašto bi sa odlaskom Šimića umrla naša ideja o normalnom klubu? Šta nam on tamo drži štafetu ili špijunira šta oni pričaju? Pojasnio ti je dečko koji je unutra da Boysi Šimića nisu postavili niti da on mora ostati bez obzira šta se dešava.marcio amoroso

    Istina je da Boysi nisu postavili niti ga amnestirali od svega sto se dogada.

    Ali iza Simica je grad/HDZ, kojem sigurno ne pase trenutna vlast te ce oni stat uz Boyse.
  • emilperska
    4.4k

    Strmota legenda o kojoj se ne prica
  • emilperska
    4.4k

    Biscan ga je brzo, maltene nakon jedne polusezone samo ubacio u U21. Ne vjerujem da ga bas ne gotivi do te mjere da ga ne zeli..
    A osim tog, ako za nekog nema mjesta. To je Kacavenda, trenutno nije bolji od Marina i Bulata (ozljeda, nedostatak minutaze, psihicki oporavak i izbjegavanje duela itd) i mislim da mu trebaju pune minute u Loksi, a ne garbage time u Dinamu.
  • mali M
    4.1k
    Još samo da je malo izdržati...
  • emilperska
    4.4k
    Za Biscana ima spasa. Nije ni prvi ni zadnji koji je ucio neke stvari na Dinamu ili repki. Ne iskljucujem da za 10 godina bude nas najbolji trener, a ne iskljucujem ni mogucnost da mu je ovo karijerni plafon..

    Ovo s transferima sve od ulaznih do bespotrebnoh skartiranja Jankovica, Menala Perkovica, PRom, cijenama GK, komunikacijom opcenito, odnosima u Upravi. Meni to sve izgleda kao da je nekom (nije Medugorje i necu ga imenovat) cilj razjebat Dinamo i kasnije uc u njega jeftino. Jer jebiga, "jedan gazda". A nije iskljuceno ni da nas glava opstruira prek tajnice..
  • Mihaljević
    8.7k
    Stojković je trenutno za prvih 11 Dinama!!! Na posudbi do zime? Taman kad prodamo Ivanušeca uće nam dečko iz Lokse u kopačke prvog lijevog krila treće reprezentacije svijeta , umjesto da skuplja minutažu na desnom krilu , a siguran sam da na desnom krilu nema neku konkurenciju... Ma ko je tu lud ... Ma dajte Stojković je igračina, kakva posudba...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions