• xavier
    11.4k
    Sad se vjeruje Lesiju? Stvarno? :eyes:
  • OsamŠest
    2.7k

    Pa tražio sam njegov upis. Mislio sam da je detaljno objašnjeno sve.

    Po meni, dok nema jasnog statuta, sve je to klimavo..
  • Mihaljević
    8.7k
    I ja ne znam po čemu je jebeno Vidović igrač koji će zamjeniti Ivanušeca? Po čemu je to Vidović bolji od Stojkovića? Stojke ima već 3 sezone u HNLu sa 19 godina!!!!! A Vidović ima samo sezonu u Viteseu u kojoj dosta utakmica nije bio starter... Svašta...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Može Lesički bit najveće mamićevo i prodano smeće, sprdali smo ga prije mjesec, dva, no realnost je da je mnoge stvari jako dobro rekao i prorekao. Kao kaj je i činjenica da je jedan od novinara koji imaju najbolje informacije direktno iz kluba. Drugi par cipela je kaj nas boli istina da je to tako jer ne ide nama na mlin, jebiga.
  • xavier
    11.4k


    Znači čovjek svaki dan nešto objavljuje i redovito griješi, a informacije iz kluba sigurno nema.
  • Captain America
    15.2k
    Možda ima informacije iz Loxe :eyes:
  • LovroZG
    1.3k
    494
    Za Biscana ima spasa. Nije ni prvi ni zadnji koji je ucio neke stvari na Dinamu ili repki.
    emilperska

    Zašto neki ovdje ponavljaju da Bišćan mora učiti? Pa nije on početnik. Već je 7 godina, gotovo bez prekida, trener. Bio je u Rudešu, Olimpiji, Rijeci i mladoj repki. Nije najiskusniji, al daleko od toga da je on početnik koji tek mora naučit kak se recimo zatvaraju tekme. Vodio je valjda preko 150 tekmi, bio u tri različite lige, vodio mlade na U21 EURO-u, šta mu još treba da skupi iskustvo i dobro reagira tijekom utakmice?
  • gledatelj
    355
    Leksički lupa cijelo vrijeme i sigurno je sinoć bio najsretniji na svijetu kod smo ga popili. Btw do 92' su ovdje svi sve dizali u neb sa, sad odjednom nitko ne valja. Postali ste gori od tovara. Da je sjajno, nije, ali ovakva pljuvacina sigurno nema smisla.
  • Mlađi referent
    11.4k
    sigurno je sinoć bio najsretniji na svijetu kod smo ga popili.gledatelj

    Pa možda i on navija za protivnike radi dobrobiti Dinama kao neki za Ludogorce, Salzburge, Young Boyse, kaj je tu čudno? To je pravi dinamovski način borbe za klub
  • Nogo
    1.8k
    Ovo nema smisla za Stojkovića. Nadam se da je i mali pametan da ne pristane za takve odluke. Tko će mijenjati Ivanušeca i ako ostane? Pitanje je hoće li Vidović uopće doći. Po zadnjim info on nije ni blizu još.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nije bolji od Marinaemilperska

    Od njega je vala bolji Seva nako 2 litre Mirogojca i piva. Jucer kad je ušo, ništa, cijelu sezonu, on je ništa, nit kretnje, ni brzine, tehnika ne postoji. Ne znam kad sam vidio toliko neobzirnog igrača sa tolikom količinom bolik.... i toliko antitalenta, a trebao je možda biti rang Gvardiola..
  • Olmic
    3.1k
    Livi i Sutalo finisiraju transfere
    Klub hoce da Ivanusec ostane, a on inzistira na odlasku
    Stojkovic bi trebao doci odmah
  • xavier
    11.4k


    To su insajderske ili prenosiš naklapanja?
  • ivosivo
    179
    .
    Ni najmanje. Pogotovo ako u kontekst uzmemo spominjanje Žapera.DiddyGuela

    Zaboravio sam ti odgovoriti neki dan. Nejašmić je igrač koji obožava igrati poprečne lopte(koje su u velikom broju situacija kažnjene i dovele su do pogodaka protivnika), to u pionirima učiš da se nikako ne radi, uz to je jako spor. Zbog toga sam rekao da se nadam da se šališ.
  • Maximo
    332


    To iz glave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions