• Nino Bule
    12k


    Tironi je u pitanju, on svakako ne lupa bezveze, ako netko ima puni clanak nek zalijepi
  • Armagedon13
    958
    I da sastanak još nije održan
  • Ivdzo11
    3.3k
    Ja sam u subotu dobio info sa strane lokomotivine strane da ce ova dvojica u paketu za 6 milja, bez bonusa.... A u buducnosti kad i ako dinamo procjeni da zeli Soticeka za 3 milje moci aktivirati tu opciju....

    Uglavnom da je 95% siguran dogovor, da nece biti problema
  • Beowulf112
    301
    Ukratko ja im nebi dao toliko...i ovo sto je frigan otisao to je debelo preplacen ..jos me cudilo da neki znj klub u belgiji si moze priustit transfer od 6M€..nevjerujem da ce iko ponuditi slican iznos lokomotivi
  • DiddyGuela
    1.3k
    A i Šikić glumi vuka sa Wall Streeta... da mu nije bilo glavatog danas bi prodavao špice ispred stadiona a ne igrace. (bez podcjenjivanja prodavaca špica)

    Koje si je on novce zabrijao da moze dobit na Kačavendi... pa decko nije zabio gol vise od godinu dana. Ako ce uzimat u obzir njegove godine i talent, onda neka uzme u obzir i njegovo koljeno koje je (ne daj bože) jednu ozljedu od zavrsetka ozbiljne karijere. (tipa Pjaca)
  • dinon7
    543

    Ja opet vjerujem da je to itekako dobar novac za 2 igrača na kojima ćemo moći zaraditi dobre novce u budućnosti.
    Po meni Stojković ima sve predispozicije za veliku karijeru
  • Ivdzo11
    3.3k
    Pa samo na Stojkovicu cemo vjerj zaradit min duplu lovu od ovog paketa koliko iznosi
  • Orc123
    5.9k
    A zasto se jednostavno ne dovede samo Stojkovic koji nam treba i koji se razvija u pravom smjeru ...Kaca. nije ni slika igraca od prije godinu dana i tesko da ce to ikad vise biti...
  • Str1nger Bell
    848
    pa to je pravo pojačanje, igrač koji ce istisnuti igrača iz prvih 11 na njegovoj poziciji. Zašto Dinamo nebi uzeo igrača koji je bolji od trenutno najboljeg na toj poziciji ? Ako bi sad netko ponudio dva vrhunska vezna igrača koji bi bili bolji od sadašnjih ja nebi imao ništa protiv da Misic i Bulat završe na klupi. Tak vrijedi za svaku poziciju…
  • LM1995
    1.7k
    itekako dobar novac za 2 igrača na kojima ćemo moći zaraditi dobre novce u budućnostidinon7

    samo na Stojkovicu cemo vjerj zaradit min duplu lovu od ovog paketa koliko iznosiIvdzo11

    Dečki, kaj se igrate Olivarija?
  • Mali dioničar
    15.1k
    ako dinamo procjeni da zeli Soticeka za 3 milje moci aktivirati tu opciju....Ivdzo11

    Šotičeku ističe Ugovor za godinu dana. Zašto bi itko, a posebno Dinamo plaćao 3 milijuna eura?

    ggdbx1mkb07lmhgq.jpeg
  • Krizy
    38.4k
    Jer je Marinova mama tvrd pregovarač :meh:
  • Sajla
    4.1k
    Navodno uskoro dolazi i ovaj:



    Kahp Ihtalatz (sp?)
    Lynx17

    Kap Italac sa svjetskog prvenstva? Ako nije Kramarić, onda može bit da Vida dolazi s AEKom ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions