• Mr Anderson
    5.9k
    6 milja bez bonusa za Stojkovića i Kačavendu je odličan posao. Koristiti će oni nama već ove sezone, nije to samo ulaganje u budućnost.
  • CastAway1986
    942
    Marin u Maribor,Menalo u Rijeku , Krdzalic, Rukavina i Topic u Lokose, Sučić u Goricu i to bi bili idealni transferi/posudbe!!
  • Mr Anderson
    5.9k

    Nemoj pričati napamet. Obrnuto je. Da nije imao Šikića, Mamić bi se vratio prodavanju stiropora ili nekom drugom kokošarenju. Nije Mamić menadžerski mag kako mu vole tepati njegovi uvlakači, nego se znao okružiti znalcima. A Šikić je jedan od top znalaca što se tiče razvijanja i prepoznavanja talenata.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Top!

    Kako nam je samo Walida Attu prodao...
  • Oluja
    3.8k
    poznati portal Germanijak.hr doznaje kako je Petar Bočkaj na korak do velikog povratka u Osijek! U pitanju je jednogodišnja posudba, a čak se spominje da bi Dinamo plaćao dobar dio njegove plaće. Klubovi još uvijek razgovaraju o točnim postotcima.
  • bbb medimurje
    3k
    a čak se spominje da bi Dinamo plaćao dobar dio njegove plaćeOluja

    Ak je to istina onda sam protiv! Bolje da kod nas sjedi na klupi nego da pojaca potencijalnog konkurenta
  • San Lorenzo
    12.5k
    Lik je u travnju priznao da je fizički nespreman, za pet dana ulazimo u kolovoz, lik je još uvijek fizički nespreman...ako za 500k eura godišnje nemožeš održavati minimum zahtjeva koji se od tebe traže, a to je da se bar držiš pod kontrolom, onda pokupi svoje stvari i odjebi van.
    Za Jankovića sam prigovarao jer ga se pustilo besplatno, za ovoga ne bih ispustio ni slova.
  • CastAway1986
    942
    Bockaja bi ostavio i rotacije za lijevog bocnog!!Jedino ako Bišćan tu vidi i Perkovica koji po meni zaslužuje više šanse!
  • Sajla
    4.1k

    Upravo ga gledam, izgleda šlank, izgubio je par kila
  • San Lorenzo
    12.5k
    Jojo efekt igrač...bit će ok par mjeseci, onda opet sve ispočetka...neozbiljan tip.
  • Olmic
    3k
    Zasto je deni juric u krugu ekipe?
  • Ivdzo11
    3.3k
    Predsjednica Uprave Dinama Vlatka Peras i šef Lokosa Božidar Šikić razgovarali su o transferu Luke Stojkovića i Lukasa Kačavende iz Lokomotive u Dinamo. Dogovor nije postignut, ali napravljen je pomak i prema informacijama koje su došle do nas pregovori će se nastaviti ovaj tjedan te bi moglo doći do dogovora, ali kako sada stvari stoje samo za jednog igrača. Iako, kad su transferu u pitanju uvijek treba pričekati da se vidi konačan ishod.


    Odradili smo prvu rundu pregovara. Nastavit ćemo ovaj tjedan. Mislim da bismo mogli finiširati posao, ako ne za obojicu onda je jednog od naših igrača. No, to ovisi o Dinamu, koliko je spreman investirati – kazao nam je Šikić

    SN
  • Ali
    2k

    Bude to Vlatkica ispod stola odradila, mislim da joj nebu strano :rofl:
  • CastAway1986
    942
    Kako mrzim gledat ove ekipe iz ovih dijelova Europe koji parkiraju autobus pred svoja vrata i igraju na kontre sreca otvorilo se i evo vec laganih 3:0
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions