• scooniepenn
    2.2k

    Drago mi je da ga je još netko od kolega ovdje gledao u Antwerpu. Nisam mogao vjerovati da mu se osporava kvaliteta, a očigledno ga se nije popratilo u Belgiji. Ja jesam u više navrata jer gledam redovito tu belgijsku ligu. Zanimljiv, otvoren nogomet na gol više se tamo igra pa pogledam skoro svako kolo barem jednu tekmu.
  • Kaktus Car
    402
    6 icu imamo u liku i djelu Misica, a njegova zamjena da ga rastereti malo je Titraui....mlad igrac koji ce se lijepo razvijat uz Miska i za hnl ce biti ok.....Orc123

    Mišić je šestica isto onoliko koliko je Modrić šestica. Mišiću treba netko tko će mu čuvati leđa, svi napadi idu preko Mišića i cjelokupna igra ovisi najviše o njemu, u sredini mora igrati netko tko mu može pomoću u defanzivnom dijelu.

    Stvar je u tome da Ljubičić ni nije šestica, nego osmica. Odnosno može biti šestica u paru, kao i Bulat, ali to ne znači da su isti profil igrača.Neki tip

    Da, Ljubičić nije šestica, nije ni Bultat, znači fali prava šestica, netko na koga se Mišić može osloniti, a nisam uvjeren da to mogu biti ni Ljubičić, ni Bulat. Glasine vezane uz transfere sugeriraju da su i u klubu toga svjesni.
  • Hrc-Vg
    266
    pa ovaj mali alžirac bi to trebao biti, kaj ne?
  • Patak
    2.6k
    To da bi Titraui bio zamjena Mišiću ćemo tek vidjeti. Možda je Vrbančić ili neki drugi izlazni junior bolji. Igrač koji ima iskustvo samo svoje alžirske lige da će odmah moći participirati u HNLu sam dosta skeptičan.
  • Zagi
    5.8k
    To je pitanje taktičke preference trenera.
    4231 se igra s 2 pivota i desetkom
    Ten Hag je majstor te formacije
    -jedan bi bio de Jong (sjajan link-up igrač koji je odličan u trčanju s loptom), Kova bi bio još jedan dobar primjer
    -drugi bi bio Casemiro, izraženi destruktivac

    433 se igra s jednim pivotom i dvije 8ice
    -Busquets u Barci
    -8 ice tu moraju puno pridonijeti obrani

    Mi imamo Busquetsa, nemamo Casemira, a Bišćan voli igrati sa Casemirom.

    Može Casemiro naravno igrat i s Modrićem i Kroosom. Nije ni to baš loše izgledalo :cool:
    Ugl, zaključak je da nije loše imati Casemira.
  • Nino Bule
    12k


    Vrbancic i alzirac ne igraju ni slicnu poziciju, nemamo u izlaznim juniorima igraca njegovih karakteriatika
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Vjerojatno je to i ideja, uzet ovog Baska na posudbu godinu dana dok se Titraoui ne prilagodi
  • Lynx17
    2.8k
    Navodno uskoro dolazi i ovaj:



    Kahp Ihtalatz (sp?)
  • Neki tip
    19.6k
    Kad ste se dotakli već Alžirca, jel ga može netko malo opisati (igru, ne maslinastu mu put), tko je proučio?

    @Nino Bule?
  • Patak
    2.6k
    Taj alžirac je realno potpuna nepoznanica za forumski puk jer ga nitko nije gledao osim na par video isječaka. Nadam se da u klubu imaju više informacija. Po video isječcima i Costa Anderson je izgledao kao novi Romario.
  • Nino Bule
    12k
    Nitko nije rekao da je pojacanje nego da vrbancic ne moze igrat sesticu a ovaj je navodno primarno to u seniorskoj karijeri.

    NIsam pogledao van isjecaka nista, kvalitete su mu kreacija, vrlo dobru loptu kroz linije kao i misic, defanzivno dovoljno dobar da u alziru uzima dovoljno duela i da ima dobar intezitet, vidjet cemo tek nakon godinu dana koji su njegovi dosezi u hnl-u.
  • Neki tip
    19.6k

    vrlo dobru loptu kroz linije kao i misicNino Bule

    Evo taman na temelju ovog kaj mi je Zagi linkao krenuh pisati da mi po opisu djeluje kao "Mišić u nastajanju". Vjerojatno su ga kao zamjenu za Mišića i zamislili, odnosno igrača koji će uz Mišića stasati.

    Zadnji vezni koji nije klasičan razarač, nego više prva linija razigravača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions