• Zagi
    5.8k
    Ma ni ja ne vjerujem nimalo ali moram priznati da zadnjih dana
    GUŠTAM
    Toliko kataklizmičnih najava, kad ono...

    K'o pajcek u loju sam.
  • Captain America
    15.1k
    Nisam siguran na koju foru misle dovest čovjeka čiji ugovor traje do 2027. i po TM vrijedi 9m eura..OsamŠest

    Upravo su doveli lijevog beka koji vrijedi 4 milijuna, reprezentativac je, ima iskustvo Lige prvaka i platit će Anderlechtu po učinku. Nerealno je, ali... Polako, očito smo ih podcijenili.
  • Kaktus Car
    402
    Po stranu što ova glasina skoro sigurno nije istinita, ali jedina pozicija na kojoj trenutno (dok nitko nije otišao) treba pojačanje je zadnji vezni - netko tko može igrati u sredini pored Mišića u Ligi prvaka. Bulat i Ljubičić nisu za startere na tako osjetljivoj poziciji u Ligi prvaka.
  • Zagi
    5.8k
    Bulat i Ljubičić nisu za startere na tako osjetljivoj poziciji u Ligi prvaka.Kaktus Car

    A jbg sad. Ako im ne damo priliku, neće nikad ni biti.
  • Dinaminjo
    607
    Sve se vise cini da je Lovrina mama mala maca za pregovore naspram Daria.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Bulat ne, ali ne vidim zašto bi Ljubičić bio upitan...kad je bio u veznoj liniji na proljeće uglavnom bio među boljima, a ima i europsko iskustvo iz Rapida također na osmici.
  • Sajla
    4.2k
    22-godišnjak s 80 utakmica u najvišem rangu španjolskog nogometa... laska da se dovodimo u vezu s takvim igračima, ali ne vjerujem da je to realno. da je kraj prelaznog roka i imamo izborenu LP, možda bih pomislio da ima šanse jer je dečko vidio Olmov primjer. ovako mislim da se radi samo o novinarskim naklapanjima, malo su umiksali i nas da ne vrte stalno iste klubove.
    a bilo bi fora, nismo još imali Baska u ekipi
  • Captain America
    15.1k
    Meni je zanimljivo da još nije došao demantij kao recimo za Pjacu prije par dana.
  • Neki tip
    19.6k
    Ovo je najjača tema svih vremena i žalim zbog svakog slova ikad napisanog protiv ove teme i svake izgovorene riječi koja joj nije išla u prilog.

    Moram joj dati svoj skromni doprinos.

    Na ovoj stranici:

    https://www.footballtransfers.com/en/teams/hr/dinamo-zagreb/transfers/rumours

    ..spominje se da bi Baturina mogao otići u Arsenal za 17 milijuna eura! Ne mogu vjerovati za kakav sitniš ga ovi daju, ako je to istina, nek svi daju ostavke, pa on se mora razvijati i otići za 35 minimalno!

    Na svima poznatoj stranici:

    https://www.transfermarkt.com/gnk-dinamo-zagreb/geruechte/verein/419

    ..stoji da su šanse za dolazak Stojkovića 48%. Mislim, kaj to znači, to je skoro 50-50, ili će doći ili neće doći, ali 48% znači da više neće, nego hoće, a onom Šikiću treba reći da koliko je dobro poslovao s Dinamom, da neće to moći dalje ovako i ucjenjivanje i to sve, ne može, dosta je, 2.2 milijuna uzmi ili ostavi! Ali uzmi, jer Stojković hoće kod nas i šlus i to mora biti barem na 80% već danas, vidi se da neki tovari to uređuju, sigurno je ovih 52% za Hajduk!

    Dobio bih ja friških vijesti i s twittera, ali on umire, a i ja sam star pa nemam tamo račun.
  • Zagi
    5.8k
    Samo po onoj gdje ima dima ima i vatre...
    Nakon potpisivanja Maxima smo povezivani sa pola francuske lige. Logično, menađeri iskoriste priliku za gurnut svog pulena u fokus. Satriano je izgleda bio realan interes, ovi ostali tko zna.

    Odkud sada tračevi iz španjolske lige?
    Osim ako...
  • Kaktus Car
    402
    Bulat ne, ali ne vidim zašto bi Ljubičić bio upitan...kad je bio u veznoj liniji na proljeće uglavnom bio među boljima, a ima i eurposko iskustvo iz Rapida također na osmici.San Lorenzo

    Meni nije jasna fascinacija Ljubičićem, ima slične probleme koji se zamjeraju Bulatu - previše je mekan i slab u duelu za šesticu. Osim toga nerijetko mu je i pozicioniranje upitno. Za Dinamove prilike odličan polivalentan rotacijski igrač, ali i dalje nisam uvjeren da baš može biti starter u Ligi prvaka.
  • Orc123
    6k
    6 icu imamo u liku i djelu Misica, a njegova zamjena da ga rastereti malo je Titraui....mlad igrac koji ce se lijepo razvijat uz Miska i za hnl ce biti ok.....
  • San Lorenzo
    12.6k
    Otkud to da je Ljubo mekan i slab u duelu? Čovjek je godinu dana igrao van svoje pozicije i defenzivno bio neprelazan...kardio ima brozovićevski, ulasci iz drugog plana možda nisu kao kod Ademija, ali nije ni daleko, lik je sve ono što moderna osmica treba biti.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    upravo to, u shalke u se ni Jordan larsson nije nadigrao, čak su za njega govorili da je promašaj, u kopenhagenu sve oduševio i već su ga otkupili od shalke za 2 milje. Što znači da Frey nije jedini kojem je bilo teško igrati u shalke u koji se nalazi sada gdje se nalazi u zwaiti. Fray je brutalan igrač i kod nas bi bio mašina definitivno jer i radi za momčad. A mrcina je u 16. Nama treba takav za razbijati bunker jer se petko voli izvući van 16
  • Neki tip
    19.6k
    ima slične probleme koji se zamjeraju Bulatu - previše je mekan i slab u duelu za šesticu.Kaktus Car

    Stvar je u tome da Ljubičić ni nije šestica, nego osmica. Odnosno može biti šestica u paru, kao i Bulat, ali to ne znači da su isti profil igrača.

    Ljubičić je energičan, žustar igrač, on duele ne gubi jer bježi od njih, nego tu i tamo zbog slabijeg postavljanja, ali njegova duel igra je bitno bolja od Bulatove i zapravo mi uopće nije jasno odakle ideja da njih dvojica imaju "slične probleme". :brow:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions