• CastAway1986
    972
    Ja vjerujem ako ćemo uzeti Stojkovica i Kacavendu da će tamo na posudbu neko od Menala Rukavine Marina ili Krdzalica a možda i više njih
  • mali M
    4k
    buraz od cmizdrenja prije par dana da nikoga ne dovode, došli smo da se žalimo da previše dovode i da neće imati gdje igrati!!!! ova uprava zbilja nema mjeru... il je jedna krajnost ili druga!!!! :rofl:
  • Ivdzo11
    3.3k
    Marko Batur, Luka Išlić, Marin Šotiček, Art Smakaj i Fran Žilinski potpisali su nove ugovore s klubom, po parametrima 15.6.2024.+3 godine.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    6 milja za dvojac iz lokse, bez dodataka je po meni OK cijena... klinci su talentirani i da samo jedan uspije... sigurno će se zaraditi budućom prodajom.
  • Dinaminjo
    602
    Samo se nadam da nije pitanje LP i/li Gvardiol i/li Sutalo i/li Baturina iza svega
  • CastAway1986
    972
    A dobro jeli mi uopće imamo zamjenu za Baturinu, neku desetku u vidu a da nije Petko?!Zato mislim kad su posudbe postale praksa ove sezone zašto da ne posudimo Vidovica?!
  • OsamŠest
    2.7k
    Joj nemojte mi Kačavendu otpisivat.. :grin:
  • Zagi
    5.8k
    Kačavenda/stojković i za godinu-dvije Vrbančić na 10-ci.
  • Nino Bule
    12k
    Pa kacavenda ce bit rotacija za baturinu, trenutno je to emreli ja prijateljskim bio, moze se i ivanuseca tu stavit ako se bas mora (ozljeda, kartoni)
  • emilperska
    4.3k

    Nitko ga ne otpisuje, cak i ja koji ga fkt ne volim mislim da ima rotacijski mjesta u Dinamu. Ali 3m za ta koljena mi je previse, pogotovo jer nije prevaga odmah nego mozda za god, dvije..
  • CastAway1986
    972
    Neki Fabrizio Balcano na Twitteru tvrdi da je Frey blizu Basela
  • Krizy
    38.4k
    Pročitaj mu ime opet pa ako ne shvatiš, pročitaj opet.
    Doći ćeš do zaključka koliko je relevantan.
    Može on završiti tamo ali sigurno taj profil nije prvi koji je to prvi doznao ili napisao.
  • The Undertaker
    4.4k
    Stojković i Kačavenda nisu pojačanja već ulaganja u budućnost, apaurin za one koji su zabrinuti koga ćemo prodavati nakon Baturine. Idealno bi bilo da su produkt naše škole ali, nažalost, takvih trenutno nemamo. S obzirom na tu okolnost, koštali 3 ili 6, jebe me se. Neka teta u računovodstvu razmišlja o cash flowu.
  • Neki tip
    19.6k


    Mislim da si ipak previše pojednostavio stvar.

    Možda Stojković i ne može osnažiti prvih 11 već sutra, ali može biti odlična zamjena Ivanušecu, Baturini (gdje ga već vide), a za pola godine ili godinu ili godinu i pol, uz pravilan i očekivan razvoj, biti sjajno pojačanje.

    U tom smislu jest "ulaganje u budućnost", ali osobno se Stojkoviću veselim ne zbog preprodajnih mogućnosti, već onoga što mislim da će vrlo brzo postati i zbog tih par godina vrhunskog nogometa koliko mislim da bi mogao dati Dinamu.
  • Dinaminjo
    602
    Nemoguce da cemo Baturinu zadrzat jos 2 godine, tako da je imati dvojac Vrbancic / Stojkovic zalog za sezone iza ove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions