• IstokKa96
    611
    'Only fools and horses'
  • Orc123
    6k

    Vec kad si se dotaknuo tudjeg k..ca i oni tuku sa tudjim k..cem! To je Dinamova lova ne njihova, a Dinamova lova je isto toliko i moja ko navijaca kao i njihova. Jedina je razlika da oni rade u klubu, a ja i ti ne! Za taj svoj rad su placeni! Nek pocnu malo bolje tuc po plotu sa tudjim k..cem! Dinamo nije firma bego udruga gradjana koliko ja znam!
  • Mr Anderson
    6k

    K...c od ovce je tvoj, a ne lova od udruge. Od njih se očekuje da s tom lovom raspolažu pametno, a ne ko Mamić koji je privatizirao udrugu-klub.
  • Droljo
    6.4k
    Sprdnja
  • IstokKa96
    611
    Čini mi se da je sve odraz trenutne situacije u klubu i dalje totalno podijeljenog, nespremnog za sadašnjost, a kamoli za budućnost...teško opterećenog prošlošću i ne, nije budućnost crna samo je neizvjesna...utorak ce puno toga (raz)otkriti...
  • OsamŠest
    2.7k
    Pristajem na završetak prijelaznog roka iste sekunde.
  • Orc123
    6k

    Znaci ne pametno je probat se dogovori sa klubom i ako treba platit par stotinjaka tisuca eura vise da zakrpas poziciju koja ti je najkriticniji dio momcadi? Ne govori se tu o milju eura! Svatko tko prodaje zeli vise, tko kupuje zeli manje! I uvijek se nađete negdje na sredini! Tako smo mi za orsu odbili prve dvije ponude pa 3. Prihvatili...ne treba sve odmah odjebati..pogotovo ako ti igrac zeli doci i ako u njemu vidis kapitalca za najkriticniju poziciju. Nasi to ocito vide u njemu!
    I ne, to nije lova njihova, nego lova od Dinama i ja kao i svi zelimo da je transparentno trose. Siguran sam fa nirko ne bi prigovorio nikad ukoliko bi se za takvog beka izdvojilo ili 800 tis ili npr cca1,5 mil eura....smijesan iznos ako pricamo da zelimo dovest i Kacu i Stojka!
    I ne nije moja lova, nego lova je od Dinama, kluba za kojeg navijam kao i svi mi! Dinamo nije osoba, Dinamo je institucija!
  • Nogo
    1.7k
    Ja samo ne znam šta Fruka nismo doveli za zamjenu jbt.
    Imam feeling da smo sve što se moglo krivo odlučili. Još nas kao vrhunac svi zezaju.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Nije problem dati 1.2M€ za (petog?) stopera iz Ligue2 ali je problem dati vise od 800k€ za deficitarnu poziciju s iskustvom igranja LP prosle sezone. Ajd dobro...
  • OsamŠest
    2.7k

    Ključno pitanje - koliko u svemu tome ima istine?
  • Mr Anderson
    6k

    Daj nemoj sad...kad se pričalo da nam je Fruk interesantan, znalci po forumima su se snebivali (ne kažem da si ti taj). Ja mislim da smo ga trebali dovesti, ali budimo iskreni da on nije igrač za prvih 11 Dinama, no dobro bi došao za širinu klupe. S druge strane, igraju protiv jednog Rudeša, vidjet ćemo protiv jačih protivnika.
  • Droljo
    6.4k
    vidjet ćemo protiv jačih protivnika.Mr Anderson

    Već sljedeće kolo
  • Mr Anderson
    6k

    Pa rekao sam da sam za to da se probamo dogovoriti. Ali ako je istina da su preko noći digli s 800 na milju i 800, onda sam protiv toga. Nismo ovce. Ali pričekajmo, tko zna što je istina.
  • Facke
    2.7k
    Kaj ste se odma vuzgali. Germanijak 100 posto laze. 100 posto. Opce najte v njihove bedastoce tulke verovati.
  • BBBaranja
    2.1k

    Kad se Fruk povezivao s nama većina foruamša se zgražala,sad je odjednom top igrač :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions